דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
BollyShow

BollyShow

עכשיו באפיק 115 מיטב הסדרות והטלנובלות ההודיות תוצרת בוליווד, יחד עם מגזיני בידור יומיים ועדכניים העוקבים אחר הכוכבים הגדולים של בוליווד. מחיר הערוץ 9.90 ₪ לחודש. בכפוף לתנאי נספח המבצע

לפרטים והזמנה
לא ניתן לבצע רכישת ערוצים למנוי בהקפאה.
לביטול ההקפאה ופרטים נוספים צור קשר עם שירות הלקוחות ב2080*.

חדש ב-yes! ערוץ Bollyshow


עכשיו באפיק 115, מיטב הסדרות והטלנובלות ההודיות תוצרת בוליווד, יחד עם מגזיני בידור יומיים ועדכניים העוקבים אחר הכוכבים הגדולים של בוליווד.

בואו להיסחף עם הערוץ שכבש את העולם!

*מחיר הערוץ 9.90 ₪ לחודש

ערוץ הטלנובלות ההודיות Bollyshow

צ'אן צ'אן

צ'אן צ'אן

צ'אן צ'אן היא בחורה מודרנית אשר גרה באהמדבאד עם משפחתה. במהלך חתונתה של פורבי חברתה, היא פוגשת את אומה בן, אשר מחתנת את פורבי בשביל נדוניה. כשצ'אן צ'אן מבינה זאת, היא עוצרת את החתונה ואומה בן מתחילה לשנוא אותה.

צ'אן צ'אן פוגשת את בנה של אומה בן, מאנב ולמרות שבהתחלה הם לא מסתדרים, בסופו של דבר הם מתאהבים ובהמשך, מתחתנים. כשזה קורה, צ'אן צ'אן המודרנית צריכה להתרגל לחיים בבית מסורתי.
עם: סנהיה איראני ,פרהאן חאן.
ימים א-ה בשעה 21:30

סראסווטי צ'נדרה

סראסווטי צ'נדרה

סראסווטי צ'נדרה הוא בן עשירים שחיי חיים מהירים ואינטלקטואלים, למרות זאת, הוא כמהה לאהבה. כשהוא מחליט להתחתן, אביו בוחר עבורו את קומוד, נערה פשוטה מהכפר, אך בעלת קסם מיוחד.

מהר מאוד סארסווטי צ'נדרה וקומוד מתאהבים, אולם סוד מעברם של השניים מפריד ביניהם. ולמרות שנראה שהעולם מנסה להפריד ביניהם, הגורל ממשיך להפגיש ביניהם.
עם: גאוטם רודה, ג'ניפר וינגט, וארון קאפור, מוניקה בדי.
ימים א-ה בשעה 20:30

סודות אפלים

לבשל על הסלב

תוכנית בישול שבועית המארחת כל פעם כוכב אחר מבוליווד. בתוכנית מסתובב המארח בהודו ומביא את האוכל מהרחוב אל המטבח אל השולחן.
ימי שישי בשעה 19:00

אהבה זה כואב

אהבה זה כואב

ניל וראגיני נפגשים לרגל חתונת בתם, 15 שנה אחרי שהתגרשו, והאהבה שביניהם מתעוררת שוב.
עם: רוניט רוי, פאלבי קולקרני.
ימים א-ה בשעה 21:00

יוד-המלחמה

יוד-המלחמה

יודהישטיר סיקרבר הוא הבעלים של תאגיד "קבוצת לקשמי", המונה חברות בניה ומחצבים במדינת אוטר פרדש. הוא מאובחן במחלת הנטינגטון, מחלת עצבים חשוכת מרפא המותירה לו שנים ספורות לחיות.
עם: אמיטב בצ'אן, אהנה קומרה, זאקיר הוסיין.
שבת בשעה 20:00

כלואה

כלואה

סנטו גדלה יחד עם שתי אחיותיה אצל סבה, מאדהו סולנקי, מלטש יהלומים מיומן, המגדל את נכדותיו בדוחק רב. בנסיבות מוזרות, נישאת סנטו לדהרמראג' מהיוונשי, איש עסקים אלמן ועשיר, בעלים של מפעל היהלומים בו עובד סבה.

הסדרה מגלגלת את סיפור כניסתה של סנטו למשפחה עשירה ואת דרך החתחתים והמאמצים שלה להיכנס אל לב בעלה וילדיו שחלקם אף גדול ממנה בגיל.
עם: רוניט רוי,אסייה קאזי.
ימים א-ה בשעה 18:00

אהבה חלומית

אהבה חלומית

סיפורן של שתי בנות דודות ממשפחה ממוצעת, גופי ורשי, שמתחנות עם שני בני דודים ממשפחת מודי העשירה. גופי היא רעיה וכלה למופת בעוד שרשי תחמנית ומניפולטיבית.

הסדרה עוקבת אחר ההתמודדות של שתי הבנות עם החיים באותו בית, יחד עם משפחת בעליהן, ובעיקר ביחסים שלהן עם חומותיהן.
עם: ג'יה מאנק, רוחה חסאבניס, מוחמד נאזים, וישל סינג.
ימים א-ה בשעה 19:30

Bollyshow