דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

הדרמות הטורקיות מגיעות ל-VOD STORE


בואו להתרגש בספרייה חדשה הכוללת את כל הפרקים של הטלנובלות הטורקיות הסוחפות והמרגשות: הפרי האסור, פזילט, שמש חורפית, מחיר התשוקה, בנות גונש, סודות אפלים, אהבה משולשת, אהבה וחטא, מלחמת הוורדים, חיי סולטאן, גומוש ולילה בחודש יוני.

לא יכולים לחכות לפרק הבא?

פרקים חדשים של הסדרות האהובות בבכורה בספריית דרמות טורקיות ב- VOD STORE!
מוזמנים לצפות בסדרות אהבה מסוכנת, מחיר התשוקה ובנות גונוש כשבוע לפני שידורם בערוץ!

עכשיו ב-yesVOD STORE

שמש חורפית

שמש חורפית

אפה ומטה הם אחים תאומים. חייו של אפה משתנים בגיל 7, כשהוא נמצא ברכב בזמן תאונת דרכים יזומה שנועדה להרוג את אביו.

אפה ניצל, אולם משפחתו חושבת שהוא מת. כעבור 20 שנה, תחת זהותו של מטה, הוא יוצא לנקום באלו שהרסו את חייו.

יאמאס

יאמאס

תוכנית חדשה לאוהבי המוזיקה היוונית, והמצליחה ביותר בעולם בהנחייתו של ספירוס פאפאדולוס!

מסע מלודי של הופעות חיות מכוכבי הזמר היווני הגדולים ביותר עם הביצועים המיוחדים שמרגשים את הצופים, בליווי נגנים מהטובים ביותר שואו מוזיקלי מרהיב, צלילי בוזוקי וכינור, פרחים שנזרקים באוויר וקהל שמח והכל לחוויה אמיתית שכולה יוון!
כל התוכניות מתורגמות במלואן לעברית.

הפרי האסור – סדרה חדשה!

הפרי האסור – סדרה חדשה!

סיפורן של שתי אחיות שגרות באיסטנבול ולמרות שהן אחיות הן שונות האחת מהשניה לחלוטין.
זיינפ היא ילדה יפייפייה ותמימה שמתחילה לעבוד ביחד עם אליהן, איש עסקים צעיר ושחצן שלא נמנע מלפגוע באנשים. החל מיומה הראשון בחברה, הם מתחילים להילחם האחד בשני ואליהן מתחיל לפתח רגשות כלפיה.

לעומת זאת, אחותה ילדיז חולמת על חיים עשירים, כדי להתקרב לעולם הזה היא עובדת כמלצרית במסעדה יוקרתית, ויוצאת עם גבר עשיר בכוונה להתחתן איתו ולחיות חיי נוחות, אך מתבדה בסופו של דבר מהאשליה כי אין בכוונתו של החבר שלה להתחתן איתה כלל.
חייה של יילדיז משתנים כאשר היא מקבלת הצעת עבודה מאשת החברה הגבוהה, אנדר. אנדר מנצלת את התאווה של ילדיז כדי לפתות את בעלה, ממנו היא רוצה להתגרש מבלי לאבד את מעמדה החברתי והפיננסי בחברה.

פזילט

פזילט

גברת פזילט ובנותיה חיות חיים צנועים, אך החלום הגדול של הגברת פזילט הוא להתעשר.
לאחר מות בעלה, היא מתגוררת בבית קטן עם שתי בנותיה וחלומותיה הכושלים. פזילט, שגידלה את בנותיה בקושי, נחושה להגשים את חלומותיה באמצעותן.

מי שהכי מנסה לעודד אותה להגיע לתהילה ולכסף זו ביתה הצעירה, אייס. ביתה הגדולה חזן, פחות שותפה לגחמות של אמה, היא מעולם לא סלחה לה על מות אביה והיא מהווה את המכשול הגדול ביותר העומד בפני הגשמת חלומותיה של פיזלט.
מתוך אמונה שיום אחד אייס תתפרסם, פיזלט גוררת אותה ממקום למקום כדי להגשים את חלומותיה. באחד מהמסעות הם נתקלים במשפחת אגמן העשירה והמכובדת, אשר מתגוררת באחת מאחוזות היוקרה ליד שפת הים. לא רק חייה של אייס הולכים להשתנות, אלא גם של אחותה, חזן, המתאהבת בבן המשפחה הצעיר.
חיים חדשים צפויים להתחיל לגברת פזילט ובנותיה.

בנות גונש

בנות גונש

גונש, מורה לספרות בתיכון בעיר איזמיר, פרודה מבעלה שעזב אותה ואת שלושת בנותיה המתבגרות, התאומות סלין ונאזלי והצעירה ביותר, פרי. לאחר רומן שנמשך 6 חודשים בסתר בינה לבין איש עסקים מאיסטנבול בשם האלוק, הם מחליטים להתחתן והיא עוברת ביחד עם שלושת בנותיה לאיסטנבול.

האלוק גרוש מאשתו הראשונה ולו ילד מתבגר בשם עלי. הם גרים ביחד עם אחותו של האלוק ועם אחיו ואשתו. אחותו של האלוק מתנגדת לנישואיו ומפגינה זאת בפניו וגם ביחסה כלפי גונש.
גונש ובנותיה עוברות טלטלה גדולה כאשר הן עוברות מבית קטן באיזמיר, לאחוזה גדולה באיסטנבול. הבנות של גונש שונות באופי אחת מהשנייה ולכל אחת סיפור משלה בהתמודדות עם המעבר שלהן.

אהבה מסוכנת

אהבה מסוכנת

סיפור אהבה מתמשך. שני בני דודים, שגדלים ביחד באותה אחוזה כמו אח ואחות, מניחים לילה אחד לאהבה שהם חשו זה לזו במשך זמן כה רב, ומתנשקים. הנשיקה הזאת גורמת לשני הצעירים להתפרק. הילד קובר את האהבה הבלתי אפשרית הזאת לתוך לבו והולך ומתרחק ומשאיר את הנערה מאחור.

הזיכרון של נשיקה זו מעמיק יותר ויותר עם כל שנה שחולפת, ניג'אט (השחקן אוזקן דניז מהכלה מאיסטנבול) בוחר לחיות רחוק ככל האפשר, אבל הכל משתנה כאשר זולל כותבת לו מכתב, ומספרת לו שאביו עומד למות.
הוא חוזר לאיסטנבול בתירוץ לראות את אביו, אבל עמוק בפנים הוא מתרגש מהמחשבה לראות אותה שוב.

מחיר התשוקה

מחיר התשוקה

פרחאת הוא רוצח שכיר שעובד אצל דודו הפושע. אסלי היא רופאה צעירה שאפתנית ואידיאליסטית. יום אחד דרכיהם נפגשות בנסיבות יוצאות דופן, אסלי מנתחת אדם שפרחאת ירה בו, וכדי להציל את חייה, היא נאלצת להתחתן עם פרחאת.

בעולם של יחסים מושחתים ושאיפה לעוצמה, האם שני האנשים המנוגדים כל כך, יסתדרו עם הזמן ויתקרבו זה לזה? האם סגנון החיים של פרחאת אפל מדי לסיפור אהבה תמים? האם פרחאת ואסלי יחיו באושר למרות כל הסכנות שאורבות להם?

סודות אפלים

סודות אפלים

סדרה חדשה בכיכובה של אסלי אנוור, סורייה מהכלה מאיסטנבול.
לקאמל וליילה יש הכל, הם מנהלים עסק משפחתי, יש להם בית מדהים ושני ילדים. אך בלילה אחד חייהם משתנים, כרים, ילדם האהוב, נלקח מביתם על ידי מי שנראו כמו קציני משטרה.

ליילה הרוסה מהעובדה שבנה נחטף, היא מקבלת הודעה שאומרת שאם הם יפנו למשטרה, בנם ימות. ההורים המודאגים, שוכרים בלש פרטי, מחמט, לשעבר קצין משטרה, כדי שיעזור להם למצוא את בנם. ברגע שהמשפחה פוגשת את מחמט, הוא מבינים שהבעיה הרבה יותר גדולה ומורכבת ממה שהיא נראית, ככל שהוא צולל יותר בחקירת המקרה, כך מתרבות השאלות.
האם זהו בעצם ניסיון לנקום באחד מאנשי המשפחה על מה שהוא שקרה בעברו האפל?

סודות אפלים

אהבה וחטא

סיפורן של שתי נשים שהזמן, האהבה והמעמד משנה את עולמן.
נסרין עשירה שנתנה את כל חייה לבית ולמשפחה וסלדה צעירה שגוזלת ממנה את כל מה שיש לה.

נסרין שנכנסת לביתה של סלדה כעוזרת בית גוזלת ממנה את חייה הטובים. קרים בעלה של סלדה החליט להתגרש מאשתו ולהתחתן עם נסרין. סלדה המתקרבת לשנות החמישים של חייה מרגישה מושפלת ונטושה. היא הקריבה את חייה לטובת טיפוח ביתה וילדיה, ועכשיו היא חשה חרטה על שבזבזה את שנותיה היפות.

חיי סולטאן

חיי סולטאן

כשאהבה וזמן נמדדים במציאות החיים.

סולאטן ננטשת ביום חתונתה ע"י סיימוס אהובה, ומחכה לו בבית הוריו 15 שנה. כשהוא חוזר בהפתעה, עם ילד מאישה אחרת, סולטאן צריכה להתמודד עם הגעגוע, הכאב והכעס. האם תבנה לה חיים חדשים ומה סיימוס יעשה כדי לזכות מחדש באהבתה?

לילה בחודש יוני

לילה בחודש יוני

האבין לומדת באוניברסיטה וגרה בשותפות עם חברתה, השתיים חוות קשיים כלכליים, כשלאלה שעובדת כמארחת במועדון לילה מציעה להאבין לעבוד שם, האבין מהססת אך מסכימה.
היא מצולמת בסתר עם פוליטיקאי בשם אוראל איידין על ידי המתחרים שלו, שרוצים למנוע ממנו להתמודד בבחירות.

בנו של איידין, בראן, רואה את האבין במסיבה ומתאהב בה, אך אמו לא בעד הקשר הזה ועושה הכול כדי לטרפד אותו. הזוג מתעקש בכל זאת להתחתן ובדרכם לחתונה, הם מעורבים בתאונת דרכים שתשנה את חייהם מקצה לקצה.

אהבה משולשת

אהבה משולשת

אם ישאלו כל אדם מה כסף לא יכול לקנות, התשובה תהיה אהבה.
אזרה וקרם עיוורים באהבתם אחד לשנייה. הם הכירו באקדמיה לספורט ומאז הם לא נפרדים. אזרה מנסה בקושי לתמוך כלכלית במשפחתה, וקרם לא עובד כבר זמן מה. הדבר היחידי שעובד בחייהם זו האהבה. אבל בלי כסף, האם האהבה יכולה לשרוד?

בפתאומיות סבנם נכנסת לחייהם וטורפת את כל הקלפים. סבנם, סטודנטית לספורט חולה ועשירה ויש לה הכל חוץ מאהבה. היא לא רוצה למות לפני שהיא חווה אהבה גדולה. סבנם מתחברת לאזרה וקרם אבל האם היא מלאך או שטן, חברה או אויבת?

מלחמת הוורדים

מלחמת הוורדים

כשאהבה משנה את מסלול החיים הישן - סיפורה של גולרו.

מלחמת מעמדות על אהבתו של גבר, בין המשרתת גולורו ובת אצולה הנערצת גולפאם. כל חייה וחלומותיה של גולורו מתהפכים ואין דרך להימנע ממלחמת הוורדים אליה היא נקלעת.

גולרו נולדה בשכונת פרברים וגדלה במגורי המשרתים, באחוזה גדולה בה אביה עבד כגנן. למרות חלומותיה הגדולים באחוזה המדהימה, היא מעולם לא שוכחת את השכונה הצנועה בה נולדה, יותר מכל היא מעריצה את בתו של בעל האחוזה, גולפם סיפאהי.
יום אחד, דרכיה של גולרו ושל עומר הקימאולו, חברה לשעבר של גולפם, מצטלבים. הפגישה הזאת, משנה את כל חלומותיה של גולרו וחייה מתהפכים ומלחמת הוורדים מתחילה. כולם לוקחים חלק במלחמה, אין דרך לא להיות מעורבים גם בשכונה וגם באחוזה.

גומוש

גומוש

גומוש מחכה בסבלנות שמחמט, שאהבה אותו כל חייה, יחזיר לה אהבה, אך הוא איבד את אהובתו בתאונה איומה ומואס בחייו.

מלחמת מעמדות על אהבתו של גבר, בין המשרתת גולורו ובת אצולה הנערצת גולפאם. כל חייה וחלומותיה של גולורו מתהפכים ואין דרך להימנע ממלחמת הוורדים אליה היא נקלעת.

סיפור סינדרלה המודרני, עלייתה של נערה ענייה שהאיר לה מזלה, החליטה לקחת את גורלה לידיה ושאפה להגיע לפסגה. כפי שאירע לגומוש, החיים יכולים להשתנות לפעמים בעקבות שיחת טלפון אחת.

* למנויים על שירות ה-VOD
* הצפייה בספרייה כרוכה בתשלום דמי מנוי חודשיים בסך של 16.90 ש"ח לחודש
* לביטול המנוי לספרייה היכנסו לערוץ 100 או חייגו *2086

TurkishSeries