דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

חדשות ועדכונים

 

כתבו עלינו

​חברת yes​​ מפרסמת דו"חות כספיים לרבעון 4 ולסיכום שנת ​2016​

​​

הרווח התפעולי בשנת 2016 עלה בכ- 5.6% בהשוואה לשנת 2015 והסתכם בכ- 264 מיליון שקל. הרווח התפעולי ברבעון הרביעי של שנת 2016 הסתכם בכ- 68 מיליון שקל לעומת כ- 47 מיליון שקל ברבעון הרביעי אשתקד, עלייה של כ- 44.7%. עיקר העלייה נובע מקיטון בהוצאות כגון שכר, מקטעי לוויין, פחת ועמלות מכירה שקוזז חלקית בירידה בהכנסות ועלייה בהוצאות התוכן.   

רון אילון, מנכ"ל yes:  "כחברת הטלוויזיה הרב ערוצית המובילה בישראל, גם השנה עמדה yes בחוד החנית של תעשיית הטלוויזיה העולמית והיתה הראשונה בישראל להכריז, במקביל למפעילות הגדולות בעולם, על שידורים באיכות  4K שהושקו החודש ללקוחות.


להודעה המלאה ​​​​

​האחיות המוצלחות של yes כיכבו בטקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2016!

​​

הסדרה 'האחיות המוצלחות שלי' זכתה בפרס הסדרה הקומית הטובה ביותר; נלי תגר זכתה בפרס 'השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית', וגורי אלפי זכה ב'פרס הבימוי הטוב ביותר בסדרה קומית'.   

הסדרה Oboy זכתה בפרס 'סדרת הדרמה הטובה ביותר לילדים ולנוער' וכן גרפה את פרס 'השחקנית הטובה ביותר בסדרה לילדים ולנוער' שהוענק לג'וי ריגר.


להודעה המלאה ​​​​

yes משיקה היום לראשונה בישראל שידורים בטכנולוגיית 4K UltraHD - הדור הבא בחווית הצפייה בטלוויזיה

​​

ברבעון הקודם חשפה yes מהלך פורץ דרך בעולם הטלוויזיה, השקת שידורים בטכנולוגיית 4K UltraHD, המאפשרת צפייה ברזולוציה הגבוהה פי 4 מרזולוציית ה- HD. היום, עם תום תקופת הניסוי, מושקים השידורים ללקוחות ב- VOD .   

לרגל ההשקה נחתם הסכם ייעודי עם אולפני Sony החלוצים העולמיים בתחום, במסגרתו יגיעו לשידור הסרטים החדשים מהקולנוע שמפיצה החברה ועשרות סרטים אהובים מכל הזמנים. בחודש הקרוב תעלה בבכורה בשירות הפקת המקור הראשונה בישראל שתשודר באיכות 4K UltraHD, "כבודו", סדרת המתח החדשה של yes בכיכובם של יורם חטב, לוסי אהריש, אלמה דישי והישאם סולימאן. בהמשך השנה תשודר גם כן ב- 4K  העונה השנייה והמצופה של הסדרה 'פאודה'.  

שידורי ה-4K UltraHD יתאפשרו באמצעות טלוויזיה תומכת והממיר החדש yes Ultra המושק היום.


להודעה המלאה ​​​​

yes ממשיכה להעצים את עולם הילדים ומשיקה 2 ערוצי ילדים חדשים

​​

ב-1 לינואר יושק ערוץ yes KIDZ, מבית סלוצקי, שישדר את הסדרות האהובות והמוכרות לצד הפקות חדשות ובלעדיות, ביניהן: העונה החדשה של הסדרה המיתולוגית  ״ראש גדול״ בכיכובו של איציק כהן, סיטקום יומי בכיכובה של נועה קירל, תכנית ראיונות בהנחיית  גאיה שליטא כץ ועוד.   

לקוחות yes ימשיכו ליהנות מהפקות המקור האהובות, כולל המשך העונה של הסדרה החדשה שזוכה להצלחה רבה ואהדה בקרב הקהל Oboy בכיכובם של אליאנה תדהר, לי בירן, ג׳וי ריגר, גפן ברקאי ועוד, והסדרות האהובות והמוכרות ביניהן: מריו, שוברי גלים, סופשלי, אליפים ועוד.  

ערוץ yes KIDZ ישדר 24/7 ויחליף את ערוץ הילדים באפיק 90, בנוסף, במהלך השנה יושק ב-yes  ערוץ ילדים נוסף. 


להודעה המלאה ​​​​

הסרט "מוות בבאר-שבע" קטף את פרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל IDFA!

​​

בטקס הפרסים שנערך ב-23.11 באמסטרדם, זכה סרטם של טלי שמש ואסף סודרי, שהופק ביוזמת ערוץ yes דוקו, בפרס הסרט הטוב ביותר באורך בינוני.  

עוד נודע כי המפיקים של "חלום אמריקאי" ו"מטען הכאב" יקדמו את הפצת הסרט בעולם. 

הסרט "מוות בבאר שבע" זמין לצפייה בyesVOD.


להודעה המלאה ​​​​

חברת yes מפרסמת דו"חות כספיים לרבעון 3 לשנת 2016

​​

רון אילון, מנכ"ל yes: "שוק הטלוויזיה עובר בשנה האחרונה שינויים רבים בו בזמן שהרגולציה המפקחת עליו הינה ארכאית ולא מצליחה להתמודד עם הדינמיות של השוק ועם הטכנולוגיה המעצבת אותו.  

גם בתקופה זו, חברת yes ממשיכה להוביל את שוק הטלוויזיה בישראל, כאשר רק לאחרונה היתה הראשונה להכריז על שידורים באיכות     4K UltraHD ועל עונת הסדרות הגדולות ביותר בעולם עם כ-600 סדרות ועונות חדשות, לצד הצלחות יוצאות דופן של סדרות ישראליות סוחפות דוגמת תאג"ד השוברת את כל שיאי הצפייה של הקהל הישראלי".


להודעה המלאה ​​​​

yes מזמינה את כלל הציבור להתנסות במוצר חדשני הנמצא בשלבי פיתוח מתקדמים: yesBOT - הרובוט הראשון בעולם להמלצות Binge לצופי הטלוויזיה

​​

אם תהיתם מתי תעלה העונה השנייה של "פאודה"? כמה פרקים יש ל"תאג"ד" או מי משחק ב"משחקי הכס"? מעכשיו יש מי שיענה לכם על כל השאלות, ה- yesBOT הינו מומחה טלוויזיה להמלצות צפייה אישיות ובעל יכולת הבנה ומענה על למעלה ממיליון שאלות שונות בעברית.  

עם עליית עונת הסדרות הגדולה ביותר, עולם הידע של ה- yesBOT כולל את כל ספריית yes Binge  עם למעלה מ- 600 סדרות ועונות חדשות, ה- yesBOT עונה בשיחה חופשית על שאלות הצופים – החל ממאפייני ואופי הסדרה ולאילו צופים תתאים, מועדי השידור, קבלת תזכורת לקראת עליית העונה הבאה ועוד    


להודעה המלאה ​​​​

"פרינסס שואו" ו"מוות בבאר שבע" הם הזוכים הגדולים של הקטגוריה התיעודית בטקס פרסי אופיר 2016!

​​

ב-22.9.16 בערב נערך טקס פרסי אופיר של האקדמיה הישראלית לקולנוע (האוסקר הישראלי) לשנת 2016 והוכרז כי הזוכה בתחרות לקולנוע ישראלי תיעודי עד 60 דקות הוא סרטם של טלי שמש ואסף סודרי ״מוות בבאר שבע״ אשר שודר לאחרונה בערוץ yes דוקו.  

הסרט אשר זכה בפרס הסרט הטוב התיעודי הטוב ביותר בקטגוריית הסרט הארוך מ60 דק׳ הוא ״פרינסס שואו״ סרטם של הבמאי עידו הר והמפיק לירן עצמור אשר ישודר בyes דוקו ב5.10.    
"מוות בבאר שבע" ו"פרינסס שואו" זמינים לצפייה בחינם בyesvod.    


להודעה המלאה ​​​​

הסרט "פרינסס שואו" נרכש ע"י נטפליקס!

​​

הסרט התיעודי המרגש אשר מביא את סיפורה של זמרת אנונימית וקשת יום מארה"ב יהיה זמין לצפייה בינלאומית.

שנה אחרי הבכורה הבין-לאומית בפסטיבל טורונטו, עשרות אלפי צופים בישראל ומעל ל- 80 פסטיבלים ברחבי העולם, סרטו התיעודי של הבמאי עידו הר שהופק עבור yes דוקו ע"י לירן עצמור יהיה גם זמין לצפייה ברשת התוכן הבינלאומית נטפליקס  וערוצי טלוויזיה נוספים ברחבי העולם. בישראל- הסרט ישודר בyes דוקו ב-5.10.


להודעה המלאה ​​​​

חברת yes מפרסמת דו"חות כספיים לרבעון 2 לשנת 2016

​​

ההכנסות ברבעון השני של שנת 2016 הסתכמו בכ- 434 מיליון שקל לעומת כ- 439 מיליון שקל ברבעון השני אשתקד, ירידה של כ- 1.1%. הירידה בהכנסות נבעה מקיטון במצבת הלקוחות.

הרווח התפעולי ברבעון השני של שנת 2016 הסתכם בכ- 77 מיליון שקל לעומת כ- 70 מיליון שקל ברבעון השני אשתקד, עליה של כ- 10%.


להודעה המלאה ​​​​

חברת yes מרחיבה את מהלך "yes עם מי לגדול" ומשיקה את yesGOkids

​​

אפליקציה המאפשרת צפייה בעולם תוכן עשיר לילדי הגן (2-6) עם כ- 3,000 תכני חינם בעברית ושפותחה על ידי טובי המומחים העוסקים בממשקים לילדים.

לראשונה בישראל - Sync&Go, יכולת הורדת תכנים למכשיר לצפייה מאוחרת ללא תלות באינטרנט המאפשרת צפייה גם בזמן חופשה בחוץ לארץ.


להודעה המלאה ​​​​

yes בשיתוף קבוצת המדיה הופ! משיקות את "קיץ קסומסום"

​​

ערוץ פופ-אפ ראשון מסוגו עם רפרטואר התוכן האהוב והלימודי של "רחוב סומסום"ערוץ פופ-אפ ראשון מסוגו עם רפרטואר התוכן האהוב והלימודי של "רחוב סומסום".

הערוץ יכלול את מיטב התכנים מהארץ ומחו"ל וישדר בבכורה ארצית תכנים מהעונה החדשה של Sesame Workshop המשודרת בארה"ב ב-  HBO.


להודעה המלאה ​​​​

"החממה", סדרת הלהיט ששודרה במשך 3 עונות ב yes, מצטלמת בימים אלו בישראל לרימייק בינלאומי

​​

אריאל מורטמן, ישי גולן, תמיר גינזבורג ואביב בוכלר לוהקו ל- Greenhouse Academy – הגרסה הבינלאומית של "החממה" שמצטלמת בימים אלו בישראל עבור Netflix

הסדרה מופקת לענקית התקשורת על ידי Nutz Productions מקבוצת ענני תקשורת.


להודעה המלאה ​​​​

סדרות הרכש של yes מובילות במספר המועמדויות לפרסי האמי!

​​

במהלך סוף השבוע הוכרזו בארה"ב המועמדויות לטקס פרסי האמי 2016,  כשתכני הרכש המשודרים ב-yes מובילים עם 250 מועמדויות!
בין היתר מועמדות לפרסים סדרות עטורות השבחים כגון "האמריקנים", "Veep", "עמק הסיליקון", "משפחה מודרנית", "שחור כזה", "אמריקה נגד אוג'יי סימפסון, "קשר דם", "אחוזת דאונטאון" ועוד.

בולטת "משחקי הכס" עם לא פחות מ-23 (!) מועמדויות בקטגוריות שונות, ביניהן סדרת הדרמה הטובה ביותר. בנוסף, מועמדים לפרסים סרטי תעודה המשודרים בערוץ yes דוקו, ביניהם "הקשב לי מרלון, "ארץ הקרטל" ו"וולט דיסני".


להודעה המלאה ​​​​

"דימונה טוויסט" הוא הסרט התיעודי הטוב ביותר בפסטיבל ירושלים
"טהורה לעד" זכה בפרס הבימוי לסרט תיעודי ופרס העריכה

​​

בטקס הסיום של פסטיבל הקולנוע ירושלים שנערך ביום ה', 14.7, הוכרז כי הזוכה בתחרות ון-ליר לקולנוע ישראלי תיעודי באורך מלא הוא סרטה של מיכל אביעד "דימונה טוויסט" בהפקת איילת קיט ואמיר הראל. הסרט הופק עבור yes דוקו בתמיכת הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה וישודר בערוץ yes דוקו בחודשים הקרובים.

בנוסף, קטף הסרט "טהורה לעד" של הבמאית והמפיקה מאיה זינשטיין בשני פרסים: פרס ון-ליר לבימוי בסרט תיעודי ופרס העריכה.


להודעה המלאה ​​​​

הסודות ייחשפו גם באמריקה

​​

חברת Music Box Films הכריזה אתמול (שני) כי רכשה את זכויות ההפצה באמריקה לסרטם של אלון ושאול שורץ "הסודות של איידה";

הסרט יעלה גם בישראל בבתי קולנוע לב החל מנובמבר וישודר בyes דוקו במהלך 2017


להודעה המלאה ​​​​

פסטיבל הקולנוע ה-33 ירושלים יקרין סדרות טלוויזיה של yes
לצד הסרטים המובילים

​​

סדרות הרכש החדשות המדוברות של yes- "ליל האירוע", חסרי מוח", "מגורש" ו"לכודים", יוקרנו בבכורה על גבי מסך הקולנוע ב-11 ביולי.

פסטיבל הקולנוע ה-33 ירושלים, אשר יפתח ב-7 ליולי, יקרין בבכורה סדרות טלוויזיה חדשות של yes. זו הפעם הראשונה בה פסטיבל ירושלים יקרין סדרות טלוויזיה, ובכך יצטרף לרשימה מכובדת של פסטיבלי קולנוע חשובים ויוקרתיים אחרים בעולם, דוגמת פסטיבל ברלין, טורונטו וסאנדנס, אשר הקרינו תכנים טלוויזיוניים על-גבי מסך הקולנוע. הקרנת הבכורה לפרקי סדרות הרכש החדשות של yes, תתקיים ב-11 ביולי ותכלול את הסדרות המסקרנות, "ליל האירוע", "חסרי מוח", "מגורש" ו"לכודים".   


להודעה המלאה ​​​​

yes- הזוכה הגדולה בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2015!
"פאודה" "להרוג את הסבתא" ו"שטיסל" הן הזוכות הגדולות של הטקס

​​

שיא של 17 פרסים לסדרות המקור של yes- "פאודה", "שטיסל" "להרוג את הסבתא" ו"החממה"! 

היום (10.6), נערך טקס פרסי הטלוויזיה של האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2015. סדרת הדרמה המוערכת "פאודה" זכתה בפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר וב-5 פרסים נוספים, ביניהם: עריכה צילום, עריכה ועוד.   
"להרוג את הסבתא", הקומדיה השחורה  של היוצרים דוד אופק, יוסי מדמוני וליאור שפר, זכתה בפרס "הסדרה הקומית הטובה ביותר" וכן גרפה פרסים נוספים. גם הסדרה עטורת השבחים "שטיסל", אשר זכתה בלא פחות מאשר 11 פרסים בשנת 2013 לאחר שידור העונה הראשונה, זכתה היום על עונתה השנייה ב-5 פרסים, ביניהם: פרס השחקן הטוב ביותר שהוענק לדבלה גליקמן.   


להודעה המלאה ​​​​

עונה שלישית לסדרה עטורת השבחים "שטיסל"!

​​

בימים אלה מתחילים לעבוד ב- yes על כתיבת העונה השלישית של הסדרה עטורת השבחים והפרסים, "שטיסל", של היוצרים אורי אלון ויהונתן אינדורסקי, על ידי חברת ההפקה של אבוט המאירי ברקאי." 

העונה השנייה אשר שודרה ב2015 מועמדת ל-14 פרסים בטקס פרסי הטלוויזיה הקרוב.   
כמו בעונה השנייה, גם הפעם יערוך את התסריט, סייד קשוע (הפעם משיקגו הרחוקה, שם הוא מתגורר בימים אלה) יחד עם דקלה ברקאי, מפיקת הסדרה.   


להודעה המלאה ​​​​

הזוכה הגדול של דוקאביב 2016 הוא "מוות בבאר שבע" שישודר בyes דוקו

​​

אמש נערך טקס הסיום של פסטיבל דוקאביב 2016 והוכרז כי הזוכה הגדול בפרס הסרט הדוקומנטרי הטוב ביותר לשנת 2016 הוא "מוות בבאר שבע"- סרטם של טלי שמש ואסף סודרי. 

"מוות בבאר שבע" ישודר בyes דוקו ב-1.6 וכן יהיה זמין לצפייה בyesvod.  


להודעה המלאה ​​​​

59 מועמדויות להפקות המקור של yes
בטקס פרסי הטלוויזיה לשנ​ת 2015!

 ​​

 

3 הסדרות המובילות הן של yes:  "שטיסל" עם 14 מועמדויות, "פאודה" עם 13 ו"להרוג את הסבתא" עם 10                 
 
השבוע פורסמו המועמדויות לטקס פרסי הטלוויזיה של האקדמיה לשנת 2015, שייערך בחודש יוני הקרוב.                
   
סדרות המקור של חברת yes מובילות במספר המועמדויות (59) ובראשן העונה השנייה של סדרת הדרמה האיכותית והמדוברת "שטיסל", אשר זכתה להצלחה ולשבחים מצד המבקרים, לאחר שהעונה הראשונה היתה הזוכה הגדולה של טקס 2013 עם לא פחות מאשר 11 פרסים.

להודעה המלאה ​​​​​​​​​​​​

"ג'וני ואבירי הגליל" של yes נקנתה לשידור בערוץ 4 הבריטי

​​

"ג'וני ואבירי הגליל", הסדרה המדוברת אשר שודרה בyes, בכיכובם של עוז זהבי ואושרי כהן, נקנתה לשידור בערוץ 4 הב​ריטי. 

המכירה בוצעה ע"י חברת KI- קשת אינטרנשיונל, בפסטיבל מיפ שנערך בימים אלה בצרפת. הסדרה תשודר בבריטניה בצירוף כתוביות באנגלית. בכך מצטרפת הסדרה לסדרות נוספות מאירופה שיוקרנו בפלטפורמת הvo​d של הערוץ. 


להודעה המלאה ​​​​

סדרות וסרטים חדשים שהופקו עבור yes דוקו ויוקרנו בבכורה בפסטיבל

​​

במסגרת הפסטיבל ישודרו הסרטים במשבצת הקיץ החדשה של
yes דוקו, שתעלה ב-1.6, ותשדר בכל יום רביעי בשעה 21:00
סרט חדש בבכורה. 

בין הסרטים המוקרנים:
הסודות של איידה, שבוע 23, המתנחלים, שלושה אחים ומערה,
עיינים כחולות עיינים חומות, העורך ועוד.

סרטים נוספים - בהודעה המצורפת.    


להודעה המלאה ​​​

yes משיקה את "yes עם מי לגד​ול" - מהלך ייעודי לגילאי הגן 3-6

​​

המהלך של yes בפיקוחו של מכון אדלר, פותח במשך למעלה משנה בהתאם לתכנית הלימודים של משרד החינוך, במטרה להקביל לראשונהבישר​​אל את תכני הטלוויזיה לילדי הגיל הרך עם עולמות התוכן בגנים.

עולם תוכן שלם עם למעלה מאלף תכנים חדשים כולל​ מאות סדרות מדוברות מבתי ההפקה הגדולים בעולם לגילאי הפרה-סקול, לצד 12 הפקות מקור ישראליות.

"yes עם מי לגדול" יכלול 12 ספריות המחולקות ומותאמות לנושאים הנלמדים בגנים: לימוד חשבון ומספרים, שפה ואותיות, ABC לילדים - לימוד השפה האנגלית, טבע ובעלי חיים, "בית הספר להורים מפי מומחי אדלר" ועוד.

כל תכני "yes עם ​מי לגדול" זמינים לילדים בחינם גם מחוץ לבית בזמן הנסיעה במכונית, במכונית, חופשה עם המשפחה ועוד, בטאבלט, בסמארטפון ובמחשב האישי - בשירות yesGo וב- yesVOD החל מה-1.3להודעה המלאה ​​

yes - עכשיו גם הבית של SHOWTIME בישראל  

​​

 

סדרת yes וחברת CBS מכריזות על הסכם אסטרטגי לטווח הארוך לשידור התכנים של רשתות SHOWTIME ו - CBS.
העסקה תכלול את הסדרות החדשות והעתידיות של הרשתות:
Billions - הבכורה הנצפית ביותר בתולדות showtime.
BrainDead הסדרה החדשה מיוצרי "האישה הטובה".
טווין פיקס - סדרת המשך לתופעה ששינתה את פני הטלוויזיה
ועוד רבות וטובות.

כל הסדרות יהיו זמינות לצפייה בערוצי הסדרות, ב-yesVOD ובכל שעה ובכל עת בשירות yesGo.

להודעה המלאה ​​​​​​​​​​​​

yes משיקה שירות סדרות חדש: yes London

27.01.2016

החל מה- 27.1, ללא תוספת תשלום, המיועד לקהל החובב תוכן איכותי: yes London עם סדרות הדרמה והקומדיות הבריטיות המצליחות לשנת 2016 - סדרות חדשות ומשובחות לצד עונות חדשות לסדרות הדגל הבריטיות.

כל הסדרות ישודרו גם בערוצי הסדרות של yes במהלך 2016


 

​​​

חדשות ועדכונים