דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

פאודה – תקצירים, סרטונים לצפייה ישירה ועוד

פאודה עונה 3

פאודה חוזרת בעונה מסעירה ומותחת מתמיד

פאודה ("כאוס" בערבית) מספרת את סיפורם של צוות מסתערבים ובראשם דורון קביליו (ליאור רז).
משימתם העיקרית של המסתערבים, הפעם, היא לפגוע בתשתית החמאס בגדה המופעלת מעזה, ולהגיע לראש הזרוע הצבאית של הארגון ברצועה.

עכשיו ב-VOD של yes וב-STINGTV!

פאודה 3 - הפרק הראשון

חמישי | 22:00 | ב-yesACTION וב-yesVOD

פרק 2 המלא

עונה 3

הצצה לפרק 3

מאחורי הקלעים

העונה החדשה

הסיפור מאחורי פאודה 3

מאחורי הקלעים - הפרק המלא

פאודה - תקציר פרק 3

הצצה לעונה 3

מה קורה בין נורית לשגיא?

ראיונות עם שחקני פאודה

פאודה - השחקנים והדמויות

כתבו עלינו

אקשן עוצר נשימה

ידיעות אחרונות. "פאודה 3": אקשן עוצר נשימה מהפרק הראשון
הסדרה הישראלית חוזרת בעונה השלישית לשורשים, ומציגה את שני הצדדים בסכסוך הישראלי פלסטיני באמצעות סיפורים אישיים של הגיבורים. לצד זה, היא לא שוכחת את המהות שלה, ומספקת אקשן מהודק ואפקטיבי

לכתבה המלאה

ליאור רז: אני קשוח?

פנאי פלוס. ליאור רז: "אני קשוח? אני מרשמלו מבפנים" רגע לפני שהעונה השלישית של "פאודה" מתחילה, יצאנו לראיין את כוכבי הסדרה ולנסות לגלות מהם מה מחכה לנו בעונה החדשה. אנחנו כוססים ציפורניים כבר מעכשיו!

לכתבה המלאה

עוד חוזר הפיצוץ

וואלה. "פאודה" לוחצת על אותם כפתורים, רק בלי הדמויות שאהבנו.
תחילת העונה השלישית של סדרת הלהיט הישראלית מהדהדת אירועים שכבר ראינו בסדרה. אלא שהפעם, בלי כמה מהדמויות האהובות שנקטלו בעבר, אנחנו פחות מושקעים רגשית. יחד עם זאת הפרק טומן כמה זרעים מעניינים להמשך

לכתבה המלאה

מי שיחכה לראות בבינג'-יפסיד

מאקו. "אם תאהבו - מגניב, אם לא תאהבו - חבל".
לקראת העונה השלישית של סדרת האקשן, yes ערכה מסיבת עיתונאים בינלאומית עם כוכבי הסדרה ואם חשבתם שהכניסה אל נטפליקס תשנה משהו אצל היוצרים, טעיתם. "מי שיחכה לראות בבינג' יפסיד, והולך להיות לו ספוילר אחרי ספוילר אחרי ספוילר"

לכתבה המלאה

אין רגע דל

ישראל היום. האתגרים החדשים של כוכבי "פאודה" קלסטרופוביה, קרבות אגרוף ורוסית בוואטסאפ: שחקני "פאודה" סיפרו על הקשיים וההכנות לעונה השלישית • "קשה להיכנס, קשה לצאת"

לכתבה המלאה

וולקם טו עזה

blog.yes הנה 7 סיבות שבגללן אנחנו כבר לא יכולים לחכות לעונה החדשה של פאודה. הנחיתה במקום הכי נפיץ בסביבה, המטרה הכי מורכבת שהייתה עד כה ומנת האקשן שהכי התגעגענו אליה
פאודה מגיעה בעונה שלישית שגורמת לנו לספור את הדקות לפרק הפתיחה

לכתבה המלאה

תקצירי העונה הראשונה

המשך פרקי העונה
עונה 1 - פרק 5

בועז מושעה מפעילות, ומתעמת עם דורון שגילה את סודו. גלי מחליטה לספר לדורון על הרומן עם נאור, אך נאור מתחרט ומבקש שלא תאמר דבר. איוב טומן מלכודת לאבו אחמד, ומורנו מוציא את הצוות מיד למארב, אך שם מצפה להם הפתעה.

עונה 1 - פרק 6

דורון מבין כי הדרך היחידה להציל את חייו של בועז היא פעולה עצמאית שמשמעותה מרד במערכת הביטחון הישראלית. גלי מגבה אותו, ודורון מציע לחברי הצוות להצטרף אליו לפעולה.

עונה 1 - פרק 7

וואליד ואבו אחמד יוצרים קשר עם דורון ודורשים את השייח ושיחרור אסירים בתמורה לבועז. דורון מגיע לשירין ומזדהה כאיש הרשות הפלסטינית. היא מספרת לו על הניתוח שעשתה לבועז, והצוות מבין שעליו להשיג קלף מיקוח נוסף.

עונה 1 - פרק 8

לאחר שחילופי השבויים מסתיימים בקטסטרופה לשני הצדדים, דורון הפצוע נעלם בשטח הפלסטיני, וואליד מתעמת עם אבו אחמד ומערער על שיקול דעתו, ושר ביטחון זועם וגובה מחיר ממורנו.

עונה 1 - פרק 9

מורנו סוחט את שר הביטחון. אבו אחמד משוכנע ששירין משתפת פעולה עם היהודים והעימות בינו לבין וואליד מחריף. דורון מתחזה למתנדב לפעולת התאבדות של החמאס ומנסה להתקבל לראיון אצל וואליד.

עונה 1 - פרק 10

דורון זוכה לביקור פתע בכלא הפלסטיני. וואליד מודיע לשירין כי אבו אחמד רוצה במותה ומציע לה הצעה שמדהימה אותה. אבו אחמד חושף את תכנית הנקמה האולטימטיבית שלו.

עונה 1 - פרק 11

איוב מעדכן את שר הביטחון על שיחת הטלפון שדורון קיבל. נאסרין מתקשה להחליט אם להסגיר את אבו אחמד. דורון מגיע לביקור בבית, שם מחכה לו הפתעה.

עונה 1 - פרק סיום העונה

כאוס, מהומה, אהבה, כבוד, ביטחון ונקמה - בפרק הזה הכול אישי! המתח מגיע לשיאו בסיום העונה של הסדרה ששברה את שיאי הצפייה בישראל.

תקצירי העונה שנייה

המשך פרקי העונה
עונה 2 - פרק 5

דורון מבין את הסכנה המרחפת על ביתו ומשפחתו ומחליט לנקוט בפעולה עצמאית יחד עם סטיב. אל-מקדסי מסייע לוליד על אף כוונתו של האחרון לפגוע בו. ואילו הערוץ החשאי בין דורון ושירין נותן את פירותיו.

עונה 2 - פרק 6

בסיומו של המבצע, היחסים בין דורון ושירין צוברים תאוצה. אולם המבצע לא מביא עמו את התוצאות שאליו קיווה קפטן איוב והוא משתמש במהלך יוצא דופן כדי לסחוט מידע אודות מיקומו של אל-מקדסי.

עונה 2 - פרק 7

הרחקתו של וליד מהזרוע של חמאס, מזמנת הזדמנות לאל מקדסי להפוך ליורשו של וליד, על אף המחלוקות הישנות עם חמאס. מנגד איוב מנצל את חולשותיו של אבו סמארה כדי להוציא לפועל מבצע מורכב בלב הקסבה של שכם.

עונה 2 - פרק 8

על אף ההתקרבות בין שירין ודורון והשהות בבית משפחת קביליו, שירין נאלצת לעזוב לחו"ל ולהיפרד מדורון. השניים מבינים שנוצר ביניהם קשר יוצא דופן ומורכב ואפילו עמוס, עושה רושם, מעריך את נוכחותה של האורחת בביתו.

עונה 2 - פרק 9

הפיגוע שביצע אל-מקדסי מטיל צל כבד על יחסיהם של דורון ושירין שנלקחת לחקירה במתקני השב"כ, בחשד למעורבות במעשה. ובעוד דורון מתמקד באבל, נאור מצליח לייצר הזדמנות נוספת לפריצת דרך מודיעינית.

עונה 2 - פרק 10

המידע שהתקבל מווליד, מאפשר ל"מבצע המספרה" להתקדם. דורון שקוע באבל כבד ומתקשה להתאושש ממנו, עד שגם אצלו, בעידודם של בני הצוות, מתקבלת ההחלטה שעליו לפעול.

עונה 2 - פרק 11

"מבצע מספרה" לא מתנהל כמתוכנן ומסתבך. אל-מקדסי מוצא את עצמו בודד מתמיד, נגד כל העולם. אך דווקא כעת הוא מסרב לוותר על תוכניתו לבצע פיגוע גדול.

עונה 2 - פרק סיום העונה

בפרק סיום העונה, דורון מתעמת ישירות עם אל-מקדסי.

פאודה – תקצירים, סרטונים לצפייה ישירה ועוד