דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

תאג"ד עונה 2

הסדרה האהובה חוזרת!

תאג"ד היא סדרת דרמה המשלבת בתוכה את הישראליות החדשה והעוקצנית יחד עם הישנה והטובה.
מצד אחד, בסיס צבאי שכולנו מכירים, ההוויה הישראלית הקולקטיבית הכיפית והשרוטה שהיא הצבא הישראלי: נערים ונערות שרק עכשיו סיימו תיכון. סקס, מוזיקה, רשתות חברתיות, אחריות על חולים, מתח ואידיאולוגיה. מצד שני, הון שלטון, איבדנו את התמימות, ברור לנו שמאחורי כוח גדול מסתתרים בדרך כלל אינטרסים סמויים, והתאג"ד מבלי שהתכוון, הפך להיות במרכז של כל זה.
העונה השניה מתחילה כחודש לאחר סיום העונה הראשונה ...

התאג"ד פצוע ומפורק אחרי האירוע בו נפגעה רותם והנטישה של החוג"ד שלהם דניאל, ובכל זאת- באנרגיות מחודשות וציפייה למקום החדש הם עולים לתפוס קו ראשון ברמת הגולן. הימים הם שיאה של מלחמת האזרחים בסוריה ופצועים סורים רבים מגיעים לגדר הגבול ומטופלים ע"י כוחות רפואה של צה"ל, אליהם מצטרפים חובשי תאג"ד 33.

אבל מיד עם הנחיתה בבסיס החדש, החובשים זוכים לקבלת פנים קשוחה ומהר מאוד מבינים שמי ששולט בגזרה החדשה הם הטנ"צ (טיפול נמרץ צבאי) היהירים, שמתנהגים כבעלי בית על הגבול, אחראיים על כשירות התאג"ד בשטח ועל הדרך אוהבים גם קצת להתעלל בהם.

עומר הוא רופא גדודי כריזמטי שמתכנן לעזוב את הגדוד ביום שתאג"ד 33 מגיעים, אך מחליט להישאר ברגע האחרון כשהוא מוצא קצה חוט שלדעתו קשור לאח הנעדר שלו שנעלם ברמת הגולן לפני שנים. הוא מוביל את החבורה של התאג"ד להרפתקת מיסתורין כשלא ברור אחרי מי הם רודפים ומה הם ימצאו אבל הם איתו באש ובמים.

הצג עוד

עכשיו ב-yesVOD וב-STINGTV

תאג"ד 2 - פרק הבכורה

תאג"ד 2

פרק 2 המלא

תאג"ד 2

פרק 3 המלא

תאג"ד 2 - שיר הנושא

עוד יום - Full Trunk

תאג"ד 2

הטריילר הרשמי

תאג"ד 1

פרקים 1+2 המלאים

תאג"ד 1

פרק 3 המלא

תאג"ד 2

הכירו את יסמין ועומר

הקליפ הרישמי מתוך תאג"ד

"הכל כלול" - בן לולו

תאג"ד 2

קצת קשה אז דתיים?

הופק ע"י אולפני הרצליה
יוצר, תסריטאי ראשי ובמאי: ציון רובין.
עורכת ומפיקה אחראית: אפרת שמעיה דרור.
מפיק ראשי: עוז וידל.
שחקנים ראשיים: שירה נאור, אור אדרי, דניאל ליטמן, דנה לב, דור הררי.