דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

סדרות חדשות עכשיו ב-yes | yes

  • סדרות חדשות
    עכשיו ב-yes

אז מה רואים החודש?

מקווים שפינית מספיק זמן איכות לטלוויזיה,
ריכזנו עבורך המלצות
לסדרות חדשות שאסור לפספס.

הומלנד 8

הומלנד 8

עונת הסיום למותחן הפסיכולוגי זוכה האמי וגלובוס הזהב

סול ברנסון, היועץ לביטחון לאומי לנשיא החדש ראלף וורנר, מתמנה לעמוד בראש המשא ומתן עם הטאליבן באפגניסטן. קארי מתיסון מתמודדת עדיין עם החלמתה מההתעללות האכזרית שעברה עת הייתה כלואה בכלא ברוסיה, הגוף שלה מחלים, אבל הזיכרון שלה עדיין לא חזר, ובכל זאת סול מעוניין לצרף אותה לנסיעה לאפגניסטן וחושב שהידע, הניסיון וההכרות הענפה שלה עם אפגניסטן יכולים לתרום רבות למו"מ.

אל העונה מצטרפים בתפקידי משנה בו ברידג'ס בתפקיד הנשיא וורנר, סאם טרמל ("דם אמיתי") בתפקיד סגן הנשיא, ויו דנסי ("חניבעל", ובעלה במציאות של קלייר דיינס) שיגלם את ג'ון זאבל, יועץ לנשיא ויריב של סול.


החל מ-10/2 שני | ב-05:00 וב-22:00 | ב-yesEDGE ב-yesVOD וב-STING TVלצפייה בפרומו

לעבור את הלילה

לעבור את הלילה

סדרה ישראלית חדשה עם שי גולדשטיין ולאה לב

תמיר בן טוב (שי גולדשטיין) הוא שדר רדיו ותיק ומצליח. הוא בן 50 כמעט, אלמן ואבא של עירד בן 16.
כבר שנים שתמיר מגיש תכנית הבוקר מצליחה, אבל מאז שאשתו נהרגה בתאונה לפני שנתיים תכנית הרדיו שלו מידרדרת במהירות ואחוזי האזנה צוללים.
הוא מתגורר בתל אביב עם בנו ומנסה לשקם את ההריסות שנותרו מחייו. הוא עצוב ובודד אבל נחוש לקום מחדש על רגליו. אלא שאז מודיע לו מנכ"ל התחנה החדש שיצטרך להיפרד מהרצועה היוקרתית ולעבור לשדר בלילה וגרוע מזה, הוא מצרף אליו שותפה לתוכנית החדשה. את נטע ליברמן.

נטע ליברמן (לאה לב) היא כוכבת רשת בת 22. היא מצחיקה, אינטליגנטית, כריזמטית ומלאת מוטיבציה והיא גם יפה אש. היא הקימה עם חברים עמוד יו טיוב בשם "דיבור חריף", הם שוברים את הרשת ונטע היא הכוכבת.
נטע מעריצה את תמיר מילדותה. ממושא הערצה, תמיר הופך לקולגה ותוך זמן קצר גם לשותף לדירה, כשנטע עוברת להתגורר אתו ועם עירד - סידור נוח כלכלית לכולם. חייה הסוערים של נטע אומנם מפריעים לעיתים למהלך החיים השקט של השניים, אבל מערכת יחסים נרקמת בין נטע לעירד הבן ומעוררת את החיים בבית, שכבו מאז מות האישה.


החל מ-29/2 שבת | 22:30 | ב-yesCOMEDY ב-yesVOD וב-STING TV

פאודה 3

פאודה 3

פאודה חוזרת בעונה מסעירה ומותחת מתמיד

משימתם העיקרית של המסתערבים, הפעם, היא לפגוע בתשתית החמאס בגדה המופעלת מעזה, ולהגיע לראש הזרוע הצבאית של הארגון ברצועה.
כדי לבצע את המשימה, דורון "מושתל" בכפר באזור חברון, וחי שם בזהות של פלסטיני לכל דבר. הוא עובד שם למחייתו כמאמן אגרוף ומוצא עצמו נקשר לצעיר פלסטיני (עלא דקה), שנכון לו עתיד גדול כמתאגרף בזירה הבינלאומית.

החיבור ביניהם מעניק לדורון גישה נוחה לאביו של המתאגרף הצעיר, בכיר בחמאס, שהשתחרר מהכלא לאחר 20 שנים. ההתפתחויות במהלך העונה מובילות את דורון ואת צוות המסתערבים, לפעילות ולאזורים קשים במיוחד, שעד כה נמנעו מלפעול בהם, לנוכח הסכנה הגדולה לחייהם.
לסדרה מצטרפת העונה מרינה מקסימיליאן, בתפקיד ראש דסק עזה בשב"כ.


חמישי | 22:00 | ב-yesACTION ב-yesVOD וב-STING TVלעמוד הסדרההצצה ראשונה!מועדי שידור והקלטה

אבא מטפלת

אבא מטפלת

סדרה קומית חדשה

הסדרה היא מבית היוצר של יואב גרוס, רז יובן, אלעד חן ויובל סמו, המגלם בה גם את התפקיד הראשי.
עלילת הסדרה עוקבת אחר אייל מנסיני (סמו), אב לבת יחידה, שקד, שנאלץ לקטוע את שגרת הבטלה שלו לאחר שידו אינה משגת לקנות לה מתנת יום הולדת.
בגיל 40 הוא מחליט למצוא עבודה ולשם כך ממציא את עצמו מחדש כ-"לילי סיירוס", אופר החלומות של משפחת דנינו-מינאז' האמידה פלוס פלוס.
לצד סמו יופיעו בסדרה רבקה מיכאלי, גיה באר גורביץ', דאנה איבגי, דין הפנר ומור עזריה.


החל מ-23/2 ראשון-חמישי | 15:35 | ב-TeenNick ב-yesVOD וב-STING TVסמוך על סול 5

סמוך על סול 5

סדרת הבת המצליחה, ללהיט זוכה האמי "שובר שורות", המתחקה אחר עלילותיו של סול גודמן בשנים שלפני "שובר שורות", חוזרת בעונה חדשה.
ג'ימי מקגיל (בוב אודנקירק) מקבל החלטה שסופה שתשנה הכל - לעסוק בעריכת דין תחת השם "סול גודמן", והחלטה זו עתידה בקרוב ליצור גלים עמוקים לא צפויים של שינוי עבור כל האנשים שחולקים את עולמו.

החל מ-26/2 רביעי | 22:00 | ב-yesACTION ב-yesVOD וב-STING TV

המתים המהלכים 10

המתים המהלכים 10

העונה העשירית של דרמת המתח והאקשן האפוקליפטית חוזרת מפגרה

בסיום החלק הראשון נפלו רבים מגיבורי הסדרה למלכודת שהציבה בפניהם אלפא: בור עמוק ומלא במתים מהלכים. האם יצליחו לצאת משם בחיים? ומה יעלה בגורלה של אלפא? האם קרול תמצא אותה ומה יהיו תוצאות המפגש?

זו היא עונתה האחרונה של דנאי גורירה (מישון) בסדרה, לאחר שגילמה את דמותה של מישון במשך 7 עונות. לעומת זאת לורן כהן (מגי) צפויה לשוב ולהשתתף בפרק אחד בעונה הנוכחית, ככל הנראה בפרק הסיום שלה, לקראת שובה הקבוע לקאסט בעונה הבאה.


החל מ-24/2 שני | ב-06:00 וב-21:15 | ב-yesEDGE ב-yesVOD וב-STING TVלצפייה בפרומו

זרה 5

זרה 5

הדרמה האפית-היסטורית המצליחה חוזרת בעונה חדשה

העונה החמישית עוסקת בסיפור המהפכה האמריקאית, והיותה של משפחת פרייז'ר במרכז לידתה של אמריקה, תקופה אלימה ומדממת. ג'יימי וקלייר צריכים כעת לשמור לא רק על חיי אהוביהם אלא על כל קהילת המתיישבים המתרחבת בפרייז'ר ברידג', ולשם כך על ג'יימי להקריב נאמנויות מן העבר ולחבור לחיילים האנגלים כדי להגן על אדמותיו והדיירים שלו.

החל מ-18/2 שלישי | 22:30 | ב-yesDRAMA ב-yesVOD וב-STING TV

ילדותי 2

ילדותי 2

הדרמה הקומית המבריקה מבית Showtime בכיכובו של ג'ים קארי חוזרת בעונה חדשה

הסדרה עוקבת אחר ג'ף הידוע בשמו "מר פיקלס" - כוכב ילדים אייקוני, מגדלור של טוב לב וחכמה לילדיה הרכים של אמריקה, שמתחיל לאבד את שפיותו בעקבות אבדן בנו.

בעונה החדשה המותג "מר פיקלס" משיק קו חדש של צעצועים וג'ף סוף סוף מסתפר. הוא עדיין סובל עליות ומורדות במצבו הנפשי שבאים יחד עם הדיכאון ממנו הוא סובל, וממשיך להמציא דרכים חדשות – לא כולן מקובלות – לגרום לשמחה בקרב ילדים בכל מקום שבו הם נמצאים.
שחקנים נוספים: פרנק לנגלה כאביו של ג'ף ומפיק התוכנית שלו; ג'ודי גריר כגרושתו ואם ילדיו; קתרין קיניר היא אחותו ויוצרת בובות התוכנית שלו; ובעונה הזו נפגוש את אריאנה גרנדה בהופעת אורח קטנה.


החל מ-10/2 שני | 22:50 | ב-yesEDGE וב-yesVOD

החברה הגאונה 2

החברה הגאונה 2

הדרמה המדוברת חוזרת בעונה חדשה

הסדרה דוברת האיטלקית עוקבת אחר חברותן ארוכת השנים של שתי ילדות-נערות-נשים בנאפולי של שנות ה-50 של המאה העשרים.
העונה החדשה מבוססת ברובה על הספר השני "הסיפור של שם המשפחה החדש", מתחילה מיד עם סיום עלילות קודמתה, ותעקוב אחר לאנו ולילה במהלך החופשה שלהן באיסקיה וכשהן חוזרות לחייהן בנתיבים נפרדים, כשלילה עובדת בחנות הנעליים בשכונה הישנה נאפולי ואלאנה חוזרת לבית הספר בפיזה.

החל מ-18/2 שלישי | 22:50 | ב-yesEDGE ב-yesVOD וב-STINGTV

אימפריה 6

אימפריה 6

עונת סיום לדרמה המוזיקלית

העונה החדשה מתחילה חצי שנה מסיום אירועי העונה הקודמת ובפתיחתה, לושיוס הוא פושע נמלט שמתחבא מפני ה- FBI, קוקי עזבה את חברות המוזיקה המשפחתיות ועסוקה בקידום החברה שלה, מנחה תוכנית אירוח יומית ומקימה מרכז קהילתי.

אנדרה נשוי לטרי ושניהם מצפים להולדת ילדם. הוא יושב בראש "אימפריה" ומנסה בכל כוחו לשמור עליה מפני אויבים מבחוץ שמנסים להיכנס פנימה וחכים מנסה לקבל את התפקיד הראשי בסרט הראשון של "אימפריה" בו יגלם את אביו לושיוס.


החל מ-16/2 ראשון | 21:15 | ב-yesDRAMA ב-yesVOD וב-STING TVS.W.A.T

S.W.A.T

דרמת פשע חדשה

בסדרה החדשה בהפקתו של שון ראיין, יוצר "המגן", המבוססת על הסדרה באותו השם משנת 1975, מככב שמאר מור ("מחשבות פליליות"), בתפקיד נחת לשעבר וסמל ביחידת הימ"מ הופך למפקד יחידה מיוחדת עם התמחות טכנית, התחנה האחרונה באכיפת החוק בלוס אנג'לס.

בתור מי שנולד וגדל בלוס אנג'לס, דניאל "הונדו" הארלסון (מור) נקרע בין נאמנותו העזה לאנשים איתם גדל, לבין אחיו כחולי המדים, וכמהה ליצור גשר בין שני העולמות. במקביל הוא מסתגל לתפקידיו החדשים בתור אפוטרופוס לנער צעיר.
צוות העילית של הונדו כולל את דיויד "דיקון" קיי, שוטר ותיק ומנוסה ב-S.W.A.T ואיש משפחה; כריסטינה "כריס" אלונסו, שוטרת מוכשרת ומאמנת הכלבים של היחידה; דומיניק לוקה, נהג מנוסה שמסיע את הצוות אל וממשימות מסוכנות; ויקטור טן שהיה בעברו שוטר במשטרת הוליווד ומשתמש במקורות המידע שלו בקהילה, וג'ים סטריט, השוטר הצעיר והשחצן ביותר, שהוחזר אל היחידה לאחר שפוטר, בגלל שסיכן אותה. בהנהגתו של הונדו האנשים המסורים והאמיצים מסכנים את חייהם כדי להציל חיים.


החל מ-17/2 שני | 22:45 | ב-yesACTION ב-yesVOD וב-STING TV

המפרץ

המפרץ

סדרה בריטית חדשה

ליסה ארמסטרונג (מורוון קריסטי, "סוג א'") היא אם חד הורית לשני מתבגרים שמתמודדת עם קשיים בגידולם. היא גם שוטרת, אשת קשר למשפחות שממונה לחקור את היעלמותם של אח ואחות בני 15 – חקירה שנראית בתחילה רגילה. טרגית אך מוכרת.

אבל במהרה מסתבר לה שיש משהו מאוד שונה הפעם, כשלחרדתה היא מבינה שיש לה קשר למשפחה, שעלול לסכן אותה ואת החקירה עצמה.
למרות שליסה יודעת שעליה לפרוש מטיפול בתיק, היא מחליטה לשמור את הסוד לעצמה וממשיכה לחקור את הפרשה הכואבת תוך שהיא מסתירה ומטייחת מידע חשוב ומתעלמת מן התוצאות האפשרויות למעשיה.
הסדרה זכתה להצלחה רבה באנגליה עם למעלה מ-7 מיליון צופים לפרק, וקיבלה השוואות רבות ל"ברודצ'רץ'".


החל מ-16/2 ראשון | 22:45 | ב-yesEDGE וב-yesLONDON

פני הרוע

פני הרוע

דרמת מתח חדשה

סדרה מבית היוצר של רוברט ומישל קינג ("האישה הטובה, "הטובות לקרב"), מעין שילוב בין המסתורין של "תיקים באפלה" עם האדג'יות של "האשה הטובה" ואמירה על המאבק בין המדע לדת.
היא עוקבת אחרי פסיכולוגית משפטית שמצטרפת אל כומר בהתלמדות וביחד הם מנסים להבחין בין חוסר שפיות לדיבוק שטני, וחוקרים ניסים ואירועים יוצאים מגדר הרגיל, מתוך רצון להבין אם אפשר להסביר אותן מבחינה מדעית או שיש בהם מן העל-טבעי.

דיויד אקוסטה (מייק קולטר, "לוק קייג'", "האישה הטובה") הוא עיתונאי לשעבר וכומר מתלמד בהווה, שעובד מטעם הכנסייה בבחינה של אירועים שונים הנראים על פניו כעל טבעיים: ניסים או דיווחים על שדים. דיויד מגייס את ד"ר קריסטן בוצ'ארד (קטיה הרברס, "ווסטוורלד"), פסיכולוגית חילונית שאינה מאמינה בעל טבעי, אך במהרה הסקפטיות שלה עומדת למבחן, כשהיא מבינה שישנם דברים רבים שהמדע אינו יכול להסביר.


החל מ-25/2 שלישי | 22:00 | ב-yesACTION ב-yesVOD וב-STING TV

מיליון דברים קטנים 2

מיליון דברים קטנים 2

הדרמה האהובה חוזרת בעונה חדשה

בפתיחת העונה, דליילה עומדת ללדת ואדי חש מחוייב לספר לקת'רין שהוא אביו של התינוק. גארי ומגי מתקשים להתמודד עם המגורים המשותפים בצל מחלת הסרטן ורום ורג'ינה ממשיכים לריב לגבי הבאת ילד לעולם.

אל העונה מצטרפים מספר שחקנים חדשים ודמויות חדשות: צ'נדלר ריגס (קארל מ"המתים המהלכים") הוא פי. ג'יי, בחור צעיר שמנסה לחשוף את האמת לגבי משפחתו, ג'ייסון ריטר ("הורים במשרה מלאה") מגלם את אריק, אדם מעברה של פטרישה שעתיד לגרום לשינויים רבים; וגם דראה דה-מתאו ("הסופרנוס", "עקרות בית נואשות") תגיע לתפקיד אורח קצר. רון ליוינגסון שמגלם את דמותו של ג'ון בפלשבקים, יקבל זמן מסך מועט יותר בעונה החדשה.


החל מ-27/1 ב-yesVOD ~ ומה-12/2 רביעי | 22:00 | ב-yesDRAMA וב-STING TVננסי דרו

ננסי דרו

סדרת מתח סקסית חדשה על פי סדרת הספרים האייקונית

ננסי דרו (קנדי מקאן) היא נערה מבריקה ובלשית צעירה שפותרת תעלומות מסתוריות בעיר הולדתה הורסשו ביי, מיין – עד למותה בטרם עת של אימה, שמשנה את תכניותיה לצאת ללימודים בקולג'. בעודה כאובה ומתאבלת על מות אימה, ננסי נשבעת שלא תפתור יותר תעלומות וממתינה לפעם הבאה שתוכל להירשם לקולג'.

אבל כשתושב העיר נרצח, ננסי מוצאת את עצמה חשודה עיקרית בפשע, יחד עם קבוצה של בני נוער שנכחו בזירת הפשע: ג'ורג'י פאן (ליאה לואיס), האויבת של ננסי מבית הספר התיכון, בס מרווין, ילדה עשירה בעלת עבר מסתורי ונד "ניק" ניקרסון החבר הסודי של ננסי. החבורה נאלצת להתאחד במטרה לנקות את שמם – בדרך הם יתקלו בסודות מן העבר, בתגליות מסתוריות ואחד בשני.


החל מ-18/2 שלישי | 21:45 | ב-yesDRAMA ב-yesVOD וב-STING TV

בלגן בבית 2

בלגן בבית 2

הקומדיה בכיכובם של דקס שפרד ("הורים במשרה מלאה") ולייק בל ("בוסטון ליגל") שיצרו בל ואליזבת מריוות'ר ("הבחורה החדשה"), שבה בעונה חדשה.
מייק וריו- זוג צעיר מניו יורק, הוא מבקר מוזיקה והיא תרפיסטית, עוזבים את העיר הגדולה ועוברים לגור בחווה בנברסקה, שמייק ירש מדודתו.

לאחר שעזבו הכל, כולל עבודותיהם ומשפחותיהם החונקות, הם מבינים במהרה שהחיים הפשוטים אינם קלים כמו שחשבו, והם צריכים ללמוד איך לעמוד בפני סערה של אתגרים וקשיים המסתערים עליהם בחיי החווה החדשים שלהם.


החל מ-8/2 שבת | 19:55 | ב-yesCOMEDY ב-yesVOD וב-STING TVסדר אותי 4

סדר אותי 4

סדרת הרשת שהפכה לבת בית ב-HBO, נוצרה על ידי קטיה בליכפלד ובן סינקלייר ובוחנת את חייהם הפרטיים המסקרנים ולעיתים אקסצנטריים של תושבי ניו יורק, שמקשר ביניהם דבר אחד: סוחר המריחואנה שלהם.

תוך שאנחנו עוקבים אחרי הבחור חסר השם (המכונה "הבחור") שרוכב על אופניים ומחלק את מרכולתו ברחבי ניו יורק, אנחנו נחשפים לבתיהם והרוטינות של מגוון לקוחותיו העירוניים, לכל אחד מהם סיבותיו שלו לקיים עסקים עם "הבחור".
העונה החדשה עוקבת אחר סיפוריהם של כמה מדיירי העיר שעוסקים בהצלחה, כישלון, אהבה ואבדן וגם תיכנס יותר לעומק אל חייו הפרטיים של הבחור. רשת משוכללת של דמויות בלתי נשכחות יבחנו את מערכת היחסים שלהן עם ניו יורק וייגעו בנושאים כמו מוות, הורות, מיניות, פנטזיה, הזדקנות וכיוצא באלה.


החל מ-12/2 רביעי | 23:00 | ב-yesEDGE ב-yesVOD וב-STING TV

מחשבות פליליות 15

מחשבות פליליות 15

עונת הסיום

העונה תעסוק בלכידתו של רוצח הזיקית (מייקל מוזלי, "אוזרק") שהסוכן רוסי רודף אחריו עוד מהעונה הקודמת, וגם רוצחים אחרים שפגשנו בעונות קודמות צפויים להפציע בתפקידי אורח בעונת הסיום.


החל מ-9/2 ראשון | 22:45 | ב-yesACTION ב-yesVOD וב-STING TV

מכת המחץ 7

מכת המחץ 7

עונת הסיום

המותחן רווי האדרנלין וחובק העולם, עם עלילות שנדמהvun שנלקחו מהכותרות העולמיות, חוזר בעונה חדשה ואחרונה, עם צוות הדור החדש של "סקשן 20" כשבמרכז העלילה הצוות עומד בפני איומים ואויבים שונים. הצוות כולל את "מאק" מקאליסטר (וורן בראון, "לות'ר"), סמואל ואייט (דניאל מקפרסון), וגרייסי נובין (אלין סומרווטה).

כבכל עונה, ישלחו חברי סקשן 20 למנוע איום חדש על השלום העולמי. הם יעמדו בפני סכנות לחייהם ויתבקשו לבצע משימות הרות גורל בחלקים שונים של הגלובוס שבהם היתפסות או חשיפת מידע סודי יכולים להסתיים במוות ומדינתם לא תיקח אחריות על הפעולה.


החל מ-18/2 ראשון | 22:45 | ב-yesACTION ב-yesVOD וב-STING TV

סדרות חדשות עכשיו ב-yes | yes