דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

סדרות חדשות עכשיו ב-yes | yes

  • סדרות חדשות
    עכשיו ב-yes

אז מה רואים החודש?

מקווים שפינית מספיק זמן איכות לטלוויזיה,
ריכזנו עבורך המלצות
לסדרות חדשות שאסור לפספס.

משחיקי הכס 8

משחקי הכס 8

סדרת הפנטזיה זוכת 47 פרסי האמי, חוזרת ובגדול לעונת סיום חדשה ומרגשת

ההמתנה הארוכה עומדת להסתיים!

ששת פרקי העונה השמינית של הלהיט הכי גדול בשנים האחרונות כבר כמעט כאן. ספוילרים, שמועות והדלפות של העלילה מלווים את עליית העונה, אבל מה שאנחנו יודעים לבטח זה שעם הגיעו של החורף, בעוד סרסיי לאניסטר, ג'ון סנואו ודאניריז טרגריין נלחמים על כס המלכות והשליטה בשבע הממלכות, האיום הגדול באמת הגיע מהצפון, בדמות המהלכים הלבנים, בראשות מלך הלילה המלווה בדרקון משלו, והקרב האמיתי בין החיים למתים, על וינטרפל ועל שבע הממלכות, עומד בפתח.

האם יצליחו בני האדם להתאחד במלחמה נגד הכפור המאיים לבלוע אותם?


החל מ-15/4 | שני | 04:00 ו-22:00 | ב-yes EDGE וב-yesVODמועדי שידור והקלטהלצפייה בפרומו

הבוזגלוס 3

הבוזגלוס 3

משפחת הכדורגל של ישראל חוזרת בעונה חדשה

לאחר הסיום המותח של עונה הקודמת, עם הפיצוץ עם מכבי חיפה, בזמן פציעתו של מאור והאי הודאות של מאור ומירן לגבי עתידם, העיבו על מצב הרוח המשפחתי הכללי, נראה שהעונה הזו נפתחת בהתרוממות רוח, אלמוג פותח עונה ב-"הפועל חיפה" ומיד כובש גול מרהיב מול קבוצה איטלקית בסמי עופר. יעקב מחליט לקחת את כל המשפחה למשחק הגומלין באיטליה.

מאור המחלים והמתחזק נמכר ל"בית"ר ירושלים" וחוזר למגרשים, כנגד כל הסיכויים והתחזיות הפסימיות, שניבו את סיום הקריירה שלו. מירן מחליטה שלא תיתפס שוב בסצנת קנאה על סט צילומים של מאור ושיר אלמליח, והיא רוקחת לה ולמאור קמפיין זוגי.

פאני ואוהד נעים להם כזוג הגרוש הלוהט של העונה, כשמעליהם ממשיכה לרחף השאלה הגדולה: האם עוד יש סיכוי שיחזרו?


החל מ-15/4 | שני ורביעי | 20:30 | ב-yesComedy וב-yesVODמועדי שידור והקלטהלצפייה בפרומו

ג'יין הבתולה 5

ג'יין הבתולה 5

עונה חדשה ואחרונה לדרמה הקומית בכיכובה של זוכת גלובוס הזהב ג'ינה רודריגס

העונה החדשה תתחיל מיד לאחר סיום העונה הקודמת, ללא קפיצת זמן, כשבפרק הפתיחה נגלה עוד מידע על הדמות ששבה מן המתים:

בסיום העונה הקודמת הופיע פתאום בעלה המת של ג'יין, מייקל, והסתבר שהוא חי. מיד כשג'יין תתעורר מעלפונה, נגלה את כל התשובות על מה שקרה למייקל ומה הוא עושה כאן, ואיך רפאל יגיב לשובו.

ובעונת הסיום נגלה גם מי עומד מאחורי קולו של המספר בסדרה, שמלווה אותנו מתחילתה, אבל דמותו מעולם לא נחשפה.


החל מ-10/4 | רביעי | 21:15 | ב-yesDrama וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

סיפורה של שפחה 2

סיפורה של שפחה 2

דרמה דיסטופית סוחפת זוכת פרסי אמי וגלובוס הזהב

העונה נפתחת זמן קצר לאחר הפיצוץ במטה הפיקוד של מפקדי גלעד. רבים מהבכירים נפצעו ונהרגו, ביניהם גם פרד שנפצע אנושות, וכעת השפחות עומדות בפני ענישה אכזרית על מעורבותן בפיגוע.

ג'ון מצליחה להימלט מהשבי בעזרת אנשים שאינה מכירה ומוברחת לבניין שהיה פעם מערכת של אחד העיתונים הגדולים, שם היא מסתתרת, כלואה בין הקירות שמספרים את סיפור הזוועה שעבר על הארץ.
אמילי נלקחת לקולוניות שם היא נדרשת לחפור באדמה רעילה יחד עם קבוצה גדולה של נשים במצב בריאותי קשה, ופוגשת את ג'נין. בקנדה, מוירה גרה עם לוק ושניהם ממשיכים לחפש אחר ג'ון ולנסות להציל אותה.


החל מ-26/4 | ב-yesVOD

הטובות לקרב 3 '

הטובות לקרב 3

הדרמה המשפטית והפוליטית, חוזרת בעונה חדשה

העונה השלישית תמשיך לעסוק בנושאים חברתיים כמו הטרדות מיניות, גזע ובמצב הפוליטי בארה"ב ו"בחינה של מה שקורה כשמעקה הבטיחות נעלם ממוסדות ההנהגה" על פי היוצרים רוברט ומישל קינג, שאומרים שהם מנסים לעקוב קרוב ככל האפשר אחרי האירועים בזמן אמת ומוכנים לשינויים שיכולים להתרחש בין זמן הצילומים לשידור, אם רוברט מולר ישחרר את פרטי חקירתו על הנהלות הנשיא המכהן, או אם יחל תהליך הדחה מפתיע, לפני שידור הפרקים.

אל הסדרה מצטרף מייקל שין ("הסקס של מאסטרס") לתפקיד קבוע. הוא יגלם את רונאלד בלום, עורך דין מבריק, כריזמטי וערמומי, חובב סמים וסקס שתמיד יעדיף ניצחון על חשבון הדקויות שבשמירה על החוק.


ראשון | 22:00 | ב- yesEDGE וב-yesVODמועדי שידור והקלטהלצפייה בפרומו

VEEP 7

VEEP 7

הסאטירה העוקצנית זוכת האמי של HBO שבה בעונתה אחרונה

בעונה זו, סלינה נמצאת במהלכו של קמפיין בתחילת תהליך פריימריז, מחזרת אחרי תורמים עשירים ומתמודדת מול איומים מצד המתמודדים האחרים, ביניהם ג'ונה ראיין, העוזר שלה שהפך לחבר קונגרס.

יחד עם סלינה חוזרת גם חבורת הלא יוצלחים שמנהלת את הקמפיין שלה, היחיד שניצל הוא מייק שהורחק מהקמפיין של סלינה ומסקר את הקמפיין הנשיאותי. את מייק החליף אויבו הוותיק העיתונאי לאון ווסט. (בריאן הוסקיי)בינתיים איימי (אנה צ'לומסקי) מנסה להבין איך היא מרגישה לגבי ההריון שלה מדן (רייד סקוט), שמסרב לוותר על התנהלותו כחובב נשים מושבע, לטובת האבהות המתקרבת. מסביב לכולם חג כהרגלו העוזר הנאמן גארי (זוכה האמי טוני הייל), ומשלימים את הצוות ומנסים ליישר את המועמדת שלהם, בן חמום המוח (קווין דאן) וקנת' (גארי קול) האובססיבי למספרים.


החל מ-9/4 | שלישי | 23:15 | בyesEDGE- וב-yesVODמועדי שידור והקלטהלצפייה בפרומו

מיליארדים 4

מיליארדים 4

הדרמה המורכבת והפרובוקטיבית חוזרת בעונה חדשה

הסדרה העוסקת העוסקת ביחסי הכוחות הפוליטיים בעולם ההון ופיננסים של ניו יורק חוזרת בעונה רביעית.

בעקבות האירועים הדרמטיים בסיום העונה השלישית, העונה החדשה, תאחד בטוויסט מפתיע, את התובע המחוזי לשעבר צ'אק רודס ומלך קרנות הגידור המבריק בובי "אקס" אקסלרוד בברית חדשה, כעת כשיש להם אויבים משותפים שיש להיאבק בהם.

אל העונה הרביעית חוזר גם ג'ון מלקוביץ' בתפקיד המיליארדר הרוסי גריגור אנדולוב העומד בראש קבוצת האויבים המתמודדת מול רודס ואקס. הבריתות החדשות והרצון לחיסול פיננסי של היריבים, יכינו את הקרקע למלחמה של בעלי ההון, שתוצאות הרות גורל צפויות לכל השותפים בה.


שני | 22:45 | ב- yesEDGE וב-yesVODמועדי שידור והקלטהלצפייה בפרומו

האורוויל 2

האורוויל 2

סדרת האקשן מד"ב הרפתקאות קומדיה, חוזרת בעונה שנייה

הסדרה מתרחשת בעוד 400 שנים ועוקבת אחרי "האורוויל", ספינת חלל בינונית העוסקת בהעברת סחורות, מחקר וגישוש. הצוות שלה, גם אנושי וגם חייזרי, עומד בפני הפלאות והסכנות של החלל החיצון, אבל גם צריך להתמודד עם הצרות המוכרות ולעיתים מצחיקות של היומיום.

"האורוויל" מפתיעה בהיותה שונה מכל דבר אחר שעשה סת' מקפרלן (זוכה פרס האמי "איש משפחה", "טד"), היא לא בדיוק פארודיה ולא בדיוק סדרת אקשן מד"ב ישירה, ולכן היא גם כל כך שונה ואפקטיבית, היא מנצלת את המדיום להעביר ביקורת ומסרים באמצעות מטאפורות עתידניות על נושאים עדכניים כמו טרנסג'נדרים, זכויות נשים, חופש דת ועוד.


החל מ-9/4 | שלישי | 22:00 | ב-yesEDGE וב-yesVODמועדי שידור והקלטהלצפייה בפרומו

סטאן נגד הרשע 3

סטאן נגד הרשע 3

קומדיית האימה חוזרת בעונה שלישית ואחרונה

הסדרה עוקבת אחר סטן מילר (ג'ון סי. מקגינלי, "סקראבס") החי בעיירה שנבנתה על אתר שבו בעבר שרפו מכשפות, העיירה נרדפת על ידי כוחות על טבעיים: שדים, רוחות ומכשפות ששונאים את הרשויות האחראיות להיעלמותם ולקיצו של מינם.

סטן, לשעבר השריף של העיירה נאלץ למורת רוחות לחבור לאיווי בארט, השריף החדשה, ויחד הם מגנים על העיר מפני העל-טבעי.
בעודו נלחם בשדים, סטן שומר על סוד כמוס: הוא עשה איתם עסקה להשיב את אשתו מן המתים.


החל מ-28/4 | ראשון | 22:45 | ב-yesACTION וב-yesVOD

קליקה 2

קליקה 2

דרמת המתח הסקסית והפרובוקטיבית מבית ה-BBC חוזרת בעונה שניה

הולי (סינוב קרלסן) נחושה להשאיר את עברה מאחור ולהפוך לסטודנטית רגילה, אך כשהיא נתקלת בקליקה של בנים מרדנים, היא מוצאת את עצמה בליבה של שערורייה ונחלקת בין תחושת השייכות שהיא חשה כלפי הקבוצה, ותחושה עמוקה בקרבה שמשהו אפל ורע מתחולל אצלם. במהרה היא מוצאת את עצמה לכודה בין שני מחנות ונאבקת להשתחרר.

אל העונה החדשה חוזרות לואיז (סופי בראון) שותפתה לדירה של הולי, ורייצ'ל (רייצ'ל הארד ווד) הפסיכופטית שממשיכה לרקום מזימות באובססיה שלה כלפי הולי.


החל מ-21/4 | ראשון | 22:00 | ב-yesDrama וב-yesLondonמועדי שידור והקלטה

פוסי/ ורדון

פוסי/ ורדון

מיני סדרה ביוגרפית חדשה מבית FX

הסדרה מבוססת על הספר "פוסי" שכתב סאם ווטסון, ומספרת את סיפור מערכת היחסים הרומנטית והיצירתית בין בוב פוסי וגוון ורדון, הוא היה יוצר סרטים ואחד הבימאים והכוראוגרפים המשפיעים ביותר בעולם המחול והתאטרון, היא היתה הרקדנית הכי גדולה בברודווי בכל הזמנים. יחד, הם שינו פני הבידור האמריקאי, אבל במחיר עצום מבחינתם.

את הפרק הראשון כתב סטיבן לוונסון ("הסקס של מאסטרס") שאומר שעידן ה- #MeToo שכנע אותו שיש לספר את סיפורם של פוסי וורדון: "ישנם היבטים מטרידים רבים בסיפור הזה, כל כך הרבה התנהגויות שהיו מקובלות בשנות ה- 60, ה-70 וה-80, ועד כמה הכל שונה היום".


החל מ-21/4 | ראשון | 22:50 | ב-yesEDGE וב-yesVODמועדי שידור והקלטהלצפייה בפרומו

ג'נטלמן ג'ק

ג'נטלמן ג'ק

דרמה היסטורית-בריטית המתרחשת ב- 1832 מבית BBC One ו-HBO

לאחר שנים של מסעות, לימודים וטיפוס בסולם החברתי, אן ליסטר חוזרת לשיבדן הול, האחוזה שירשה ממשפחתה ביורקשייר והופכת לבעלת אדמות ולתעשיינית.
הסדרה תעקוב אחר מערכות היחסים והאינטרסים שליסטר מפתחת בניסיונה להפיח חיים בביתה ובעסק שלה, ולמצוא לעצמה בת זוג.

פרי יצירתה של סאלי ויינרייט ("עמק האושר"), ובכיכובם של סורן ג'ונס ("דוקטור פוסטר"), סופי רנדל ("עמק האושר") בתפקיד אהובתה של ליסטר וג'מה ווילן (יארה ב"משחקי הכס") בתפקיד אחותה.


החל מ-23/4 ב-yesLondon

בארי 2

בארי 2

הקומדיה השחורה זוכת האמי מבית HBO חוזרת

הסדרה מספרת על בארי, צעיר מיואש, מתנקש בשכר נמוך, שמתאהב במשחק, בזמן שהוא נמצא במשימת עבודה בלוס אנג'לס. המפעיל של בארי פוצ'ס שוכר את שרותיו לטובת עבודה בתוככי המאפיה הצ'צנית האלימה בראשותו של גוראן פזר ויד ימינו נוהו האנק.

בעונה הראשונה בארי פגש חברים חדשים בסדנת משחק ומצא ביניהם את ייעודו האמיתי, בעזרת המורה האהוב/ הגורו ג'ין קאוזנו ואת אהובת ליבו סאלי. בעונה החדשה בארי ממשיך בניסיונותיו לפתוח בחיים חדשים בקהילה הנלהבת ומלאת התקווה הזו, אבל עברו הפלילי אינו עוזב אותו.
האם ימצא דרך לשלב בין שני העולמות?


החל מ-9/4 | שלישי | 23:45 | ב-yesEDGE וב-yesVODמועדי שידור והקלטהלצפייה בפרומו

משבריסטית

משבריסטית

דרמה כיפית ושנונה, בכיכובה של זוכת האוסקר אנה פקווין ("דם אמיתי", "אקס-מן")

סיפורה של רובין, יועצת PR אמריקאית חסרת רחמים ומצליחה, שחיה בלונדון, היא עושה הכל כדי לתקן את חייהם המתוסבכים של סלבס חסרי אונים ואנוכיים, אותם היא מייצגת. ולמרות שהיא שולטת בעבודתה במקצועיות, היא לא מצליחה לעשות זאת בחייה שלה, שיוצאים משליטה.


החל מ-10/4 | ב- yesLondon

מה שקורה בצללים

מה שקורה בצללים

סדרה קורעת ומבריקה מבית FX

הסדרה החדשה מספרת את סיפורם של שלושה ערפדים שותפים לדירה, כל אחד מהם נולד בעידן אחר והם מנסים להסתגל לעידן המודרני ולשרוד את העולם החדש בעיר ניו יורק.

לפני מאתיים שנים, נשלחו השלושה לכבוש את אמריקה, האוניה הורידה אותם בסטאטן איילנד, הם איבדו את דרכם, שכחו את המטרה שלשמה הגיעו ונשארו באי ובלי ששמו לב, עברו להן 200 שנים.

מבוססת על קומדיית האימה המוקומנטרית באותו השם של הבמאי הניו זילנדי טאיקה ואיטיטי ("ת'ור ראגנרוק"), ונשארה נאמנה לעולם בו התקיים.


החל מ-3/4 | רביעי | 23:15 | ב-yesEDGE וב-yesVODמועדי שידור והקלטהלצפייה בפרומו

לוחם

לוחם

דרמת אקשן ופשע חדשה מבית Cinemax, המתרחשת בתקופה האכזרית של מלחמות טונג בצ'יינה טאון שבסן פרנסיסקו, בחלקה השני של המאה ה-19.
הסדרה עוקבת אחר אה שאם, מומחה אומנויות לחימה שמהגר מסין לסן פרנסיסקו בנסיבות מסתוריות, והופך לשכיר חרב באחד מאירגוני הפשע החזקים ביותר בעיר.
הסדרה מבוססת על רעיון שהגה ברוס לי ונכתבה על ידי יוצר "באנשי" ג'ונתן טופר.

החל מ-11/4 | חמישי | 22:45 | ב-yesACTION וב-yesVODמועדי שידור והקלטהלצפייה בפרומו

אזורים בעייתיים 2

אזורים בעייתיים 2

הקומיקאי והתסריטאי ואייט סאנק, מהכותבים הראשיים של "השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר", חוזר בעונה נוספת של הסדרה המוקומנטרית מבית HBO, שבוחנת נושאים חברתיים ותרבותיים מנקודת המבט המיוחדת שלו.

במקום לשבת מאחורי השולחן, סאנק יוצא למסע כדי לבחון ולהבין את הנושאים הכי מדוברים ולחקור מהם הפתרונות הנכונים והמציאותיים ביותר.


החל מ-10/4 | ב-yesVOD

סדרות חדשות עכשיו ב-yes | yes