דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

סדרות חדשות עכשיו ב-yes | yes

  • סדרות חדשות
    עכשיו ב-yes

אז מה רואים החודש?

מקווים שפינית מספיק זמן איכות לטלוויזיה,
ריכזנו עבורך המלצות
לסדרות חדשות שאסור לפספס.

יס מן

יס מן

דוקו-ריאליטי חדש ומסקרן מהיוצרים של "מחוברים"

בפורמט מקורי וחדש, ילווה חנוך דאום את חמשת משתתפי "יס מן" שחותמים על הסכם על פיו הם מתחייבים לומר "כן" לדברים שבדרך כלל הם אומרים להם "לא", זאת במטרה להתמודד עם כל מה שנמנעו ממנו, ולצאת מאזור הנוחות היומיומי כדי להשיג שינוי משמעותי בחיים.

נועה ירון ובן זוגה יובל דיין, יחד ולחוד, אחרי שהחזירו אלפים בתשובה, חושפים לראשונה את השינוי המטלטל שחל בחייהם, קותי סבג מתמודד עם העליות והמורדות של החיים שאחרי ה"אח הגדול" ומתכונן לחתונה עם בת זוגו מגי אזרזר, אלברט אסקולה בן זוגו של אסי עזר מתמודד עם קשיי רילוקיישן והגעגוע לעולם שהשאיר מאחור, ומור חן שתיתן הצצה חסרת מעצורים לעולמה של סטנדאפיסטית וכוכבת רשת מצליחה.

הסדרה מלווה את המשתתפים לתקופה של כחצי שנה, שבמהלכה הם חוזרים למקומות שבהם פישלו בענק, למערכות היחסים שהחמיצו, לשינויים שאין להם אומץ לעשות, ולחלומות הכי כמוסים שאין להם אומץ להגשים - על מנת להתקדם קדימה בחיים.


החל מ-28/10 | ימים ב' ג' ד' | 20:45 | ב-yesDRAMA וב-yesVOD

החיים עצמם 4

החיים עצמם 4

החיים עצמם המועמדת ל-9 פרסי אמי השנה, חוזרת בעונה חדשה, המתוארת כהכי שאפתנית מבין ארבע העונות, ועבור רבות מהדמויות יחולו שינויים והתחלות חדשות, חלקם יחוו תקופה מרגשת ולעיתים גם מפחידה.
כל הקאסט המוכר של הסדרה יחזור, ואל העונה מצטרפת ג'ניפר מוריסון ("עד עצם היום הזה").

רביעי | 21:15 | ב-yesDRAMA וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

האנטומיה של גריי 16

האנטומיה של גריי 16

הסדרה האהובה חוזרת בעונה חדשה, לאחר שחודשה כבר לעונה נוספת!

אל העונה לא צפויים להצטרף רופאים חדשים, אבל שלושה שחקנים אורחים מהעונה הקודמת יהפכו לשחקנים קבועים בסדרה: כריס קארמק המגלם את ד"ר לינקולן, ג'ייק בורלי המגלם את ד"ר ליווי הידוע בכינויו "משקפיים", וגרג גרמן המגלם את ד"ר טום קוראסיק.

בסיום העונה הקודמת, מרדית' הודיעה שהיא מתכוונת להסגיר את עצמה ולהודות בהונאת הביטוח, כדי לשחרר את דה לוקה שלקח על עצמו את האחריות ונעצר.
השואוראנרית של הסדרה קריסטה ורנוף אומרת שהצופים צריכים לקחת בחשבון שלפחות בתחילת העונה, מרדית', ויחד איתה גם אלכס קרב וריצ'ארד וובר מורחקים מבית החולים ולמעשה פוטרו מעבודתם.


שני | 21:15 | ב-yesDRAMA וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

המתים המהלכים 10

המתים המהלכים 10

סדרת הלהיט חוזרת בעונה חדשה

עונת האביב הגיעה, מספר חודשים לאחר סיום העונה התשיעית שבו קבוצת השורדים העזה לעבור אל תוך הטריטוריה של הלוחשים, במהלך החורף הקשה.

הקהילות השונות עדיין מתמודדות עם תוצאות תצוגת הכוח הנוראה של אלפא במהלך היריד, ומקבלים בחוסר ברירה את הגבולות החדשים שנכפו עליהם, בעודם מתארגנים למאבק בסגנון צבאי, ומקימים כוח לחימה, מתכוננים לקרב שכנראה אי אפשר למנוע.
אבל הלוחשים הם איום שאינו דומה לאף אחד מאלו שעמדו בפניהם בעבר, מאחר שהם מגובים בעדרים ענקיים של מתים שנראה בלתי אפשרי לנצח אותם. הדילמות מה לעשות והפחדים שהדילמות האלו מעלות, משפיעות על הקהילות ומעוררות פראנויה, תעמולה, אג'נדות נסתרות ומאבקים פנימיים שיבחנו אותם כיחידים וכחברה.


שני | 05:00 וגם ב-22:50 | ב-yesEDGE וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

רק להיום

רק להיום

סדרת דרמה חדשה מרגשת ויוצאת דופן

זוכת פרס חבר השופטים בפסטיבל הטלוויזיה היוקרתי Series Mania 2019.
דמויות חד פעמיות וסיפורים בלתי נשכחים של אסירים משוחררים והמטפלים שלהם, ביצירה אחת שתשודר בשלושה חלקים. בכל סוף שבוע שלושה פרקים.
"רק להיום", הוא שמו של הוסטל לשיקום אסירים העומד במרכז הסדרה, בו חיים יחד מספר אסירים משוחררים כשמדי יום נבחנת השאלה האם יוכלו להשתקם, לחזור לחברה, להגשים חלומות או שיחזרו לחיים של אלימות ופשע.

בינם לבין השיבה לכלא עומד צוות המטפלים השוהה במחיצתם שעות ארוכות וכמעט וחי איתם בהוסטל.
בפתיחת הסדרה ענת (טל ליפשיץ), מנהלת ההוסטל מגלה להפתעתה שהמטופל החדש שהגיע אליה הוא ניקו (הנרי דוד), אסיר משוחרר איתו היה לה רומן קצר כשהייתה עובדת סוציאלית צעירה בהתמחות. היא חוששת שהוא לא הגיע במקרה להוסטל שלה אלא הגיע כדי לנקום. סיפור העבר שלהם מטלטל את עולמה ואת ההוסטל כולו.
עוד במרכז הסדרה דמותו של שלומי (אימרי ביטון) - בן חורג לראש עירייה בתקופת בחירות שמנסה לחזור לבית שלא רוצה אותו, ג'אמיל, (מורד חסן) - מורה ערבי שישב לחינם בכלא ומחפש נקמה, ומאיה (ענבר מרקו), עובדת סוציאלית צעירה וחדורת רצון להציל את מטופליה.
דמויות אלו ואחרות נשזרו יחד למבנה מיוחד המשלב חזרה בזמן לנקודת שבר בחיי הגיבורים כולם – סגירת ההוסטל.

הסדרה מבוססת על תחקיר ארוך ושהות ממושכת של ניר ברגמן ורם נהרי, שותפו ליצירה, בהוסטלים ובבתי כלא. חלק מהשחקנים שנבחרו לסדרה הם 'נון אקטרס', ובעצמם אסירים לשעבר.
בתקופת התחקיר והכתיבה כמעט כל ההוסטלים לשיקום אסירים בארץ נסגרו מבעיות תקציב והאסירים ששהו בהם נזרקו חזרה לעולמם כמו גיבורי הסדרה 'רק להיום'.
אנו לא יודעים מה עלה בגורל האסירים המשוחררים שזרקו מההוסטל לתוך חייהם.


עכשיו ב-yesVODלעמוד הסדרהלצפייה פרק הבכורה

המתמחה 3

המתמחה 3

דרמת בית החולים חוזרת בעונה חדשה

הסדרה עוסקת בשנות ההתמחות של מספר רופאים, בהן נחשפת האמת על מה באמת קורה, לטוב ולרע, במערכת הרפואית ובבתי החולים ברחבי ארה"ב.
הסדרה עוקבת אחר צוות המתמחים והאחיות בבית החולים צ'סטיין פארק ממוריאל באטלנטה ובעיקר בחייהם של ד"ר קונרד הוקינס (מאט קזורי, "האישה הטובה"), דבון פרדש (מאניש דאיאל, "קוד שרוף") שאותו מנחה ד"ר הוקינס, ובחייה של האחות המסורה ניקולט "ניק" נבין (אמילי ואנקמפ, "נקמה").

צוות הרופאים הצעירים, יחד עם חבריהם המתמחים בחדר המיון ובחדרי הניתוח, נאלצים להתמודד עם מערכת רפואית מסואבת שבה החלטות מתקבלות על בסיס כלכלי בלבד, והשחיתות פושה בה עד כדי סיכון חיי אדם במכוון. גילויים מרעישים שכאלו גורמים להם להעמיד את עתידם הרפואי בסכנה, כדי שיוכלו לטפל במטופלים שלהם על הצד הטוב ביותר ולשמור עליהם מפני המערכת.

אל העונה החדשה מצטרף מוריס צ'סטנט ("ד"ר רוזווד") בתפקיד ד"ר בארט קין, נוירוכירוג מאיים שנשכר כדי לשנות את המערך הפיננסי של בית החולים. הוא מאמין שהוא "רופא כל יכול" שמסוגל לרפא את כל המחלות, יכול להיות מקסים כשהוא רוצה, אבל מטרתו העיקרית היא צבירת ממון וכוח ובכך הוא מעמיד את בית החולים בסכנה.


חמישי | 22:00 | ב-yesDRAMA וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

ארבע חתונות ולוויה אחת

ארבע חתונות ולוויה אחת

מיני סדרה אנתולוגיה חדשה מבית הולו

הסדרה מבוססת על הסרט האהוב משנת 1994, שנכתב על ידי ריצ'ארד קרטיס.
זוהי גרסה חדשה עם דמויות חדשות, שכמו בסרט המקורי תעקוב אחרי 4 חברים אמריקאים שחייהם מצטלבים בלונדון במהלך חמישה אירועים: ארבע חתונות ולוויה אחת.

מאיה (נטלי עמנואל – מיסנדיי ממשחקי הכס) היא יועצת פוליטית שחווה שברון לב בדרכה ללונדון, שם היא עומדת להתאחד עם חבריה לספסל הלימודים קרייג, יועץ השקעות ממולח, איינסלי, מעצבת פנים שאימצה את חיי החברה הבריטים ודאפי, מורה לאנגלית ששואף להיות סופר ועדיין מאוהב בסתר במאיה.
הארבעה נפגשים מחדש בחתונה לונדונית יפהפייה, אבל טוויסט מפתיע במהלך הטקס משנה את חייהם ומכאן ואילך הם יצטרכו להתמודד עם שנה סוערת של רומנטיקה ושברון לב, חברויות חדשות ייווצרו וישנות יתרסקו, סקנדלים פוליטיים יחשפו, אהבות יוצתו ויכבו וכמובן, יהיו ארבע חתונות ולוויה אחת.


שלישי | 22:00 | ב-yesDRAMA ב-yesVODמועדי שידור והקלטה

חמישים

חמישים

דרמה קומית חדשה

רגע לפני שהיא מחליפה קידומת, אלונה נחמיאס (אילנית בן יעקב) בת ה 49 וקצת מגלה ש-50 הוא סרט ההמשך הגרוע של גיל ההתבגרות.
הגוף והנפש שוב לא בסינק, ושוב בא לך למרוד, אבל אין לך במי כי ההורים כבר לא זוכרים מי את.
אלונה גיבורת הסדרה היא תסריטאית, חד הורית שמנסה למכור סדרה (עם גיבורה בת 50...). היא הייתה שמחה להתפטר מתפקיד המבוגר האחראי אם רק היה אפשר.
יש לה שלושה מתבגרים בבית, אבא עם דמנציה, הפרעת קשב וריכוז של גיל המעבר, הומור שחור, שלפוחית רגיזה, ואין לה אלוהים.


חמישי | 22:00 | ב-yesEDGE וב-yesVOD - כל הפרקים ברצףלעמוד הסדרהפרק הבכורה המלאמועדי שידור והקלטה

מוקד 911 עונה 3

מוקד 911 עונה 3

הדרמה העוסקת בחייהם ובחוויותיהם של אנשי שירותי החירום המגיעים ראשונים אל האירועים המפחידים ביותר, חוזרת בעונה חדשה, שתמשיך לעקוב אחר האירועים המשונים בהם הם מטפלים כל יום וחייהם האישיים של בובי ואתינה הנשואים הטריים, האהבה הנרקמת בין מאדי וצ'ימני, באק שמחלים מפציעתו ושאר חבריהם לצוות.

חמישי | 21:15 | ב-yesDRAMA וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

שלדון הצעיר 3

שלדון הצעיר 3

סדרת הבת של "המפץ הגדול" חוזרת בעונה חדשה

הסדרה עוקבת אחרי דמותו של שלדון קופר, הדמות שמגלם זוכה האמי ג'ים פארסונס ב"המפץ הגדול", כשהפעם אנחנו זוכים לראות את שלדון בילדותו, מגולם על ידי השחקן הצעיר איאן ארמיטג' (הזכור כזיגי, בנה של שיילין וודלי ב"שקרים קטנים גדולים"), כשאנחנו עוקבים אחרי חייו של שלדון בקרב משפחתו במזרח טקסס ולימודיו בתיכון, אליו הוקפץ בעקבות מנת המשכל הגבוהה.

את קולו של שלדון המבוגר המקריין את חוויות העבר מגלם כמובן פארסונס עצמו, שהוא אף ממפיקי הסדרה.
בעונה החדשה, עם הגיעו לגיל 11, שלדון הולך ללמוד בקולג'.


חמישי | 21:15 | ב-yesDRAMA וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

הגולדברגים 7

הגולדברגים 7

עונה חדשה לקומדיה המתרחשת בשלהי שנות ה-80

בשביל אדם גולדברג (שון ג'ימברון), חנון חמוד, היו אלו שנות הקסם והוא ניצב בפניהן חמוש במצלמת וידאו, כדי שיוכל לתעד את כל הטירוף שמייצרת משפחתו. משפחת גולדברג היא משפחה חמה ואוהבת כמו כל האחרות, רק עם הרבה יותר צעקות.

אם המשפחה, בוורלי (וונדי מקלנדון-קווי), אם חונקת טיפוסית: שתלטנית, מגנה יתר על המידה ששולטת במשפחתה ביד רמה ועם אפס מודעות לגבולות. האב מורי (ג'ף גרלין, "תרגיע"), איש מחוספס, חם מזג שמשתדל מאוד לחנך את ילדיו בלי לצעוק, אך מצליח רק לעיתים רחוקות. הבת הבכורה, אריקה (היילי אורנטיה) יפה, מפחידה, ולא אחת שכדאי להתעסק איתה. בארי (טרוי ג'נטיל) הוא נער רגיש הלוקה בתסמונת הילד האמצעי במצב מתקדם, ואדם הצעיר, מפעיל המצלמה שעתיד להפוך לבימאי. מסביב למשפחה חג הסבא - אל "פאפס" סולומון (ג'ורג' סיגל "תהרוג אותי וזהו") האיש הכי פרוע בשבט, דון ז'ואן חסר עכבות ובושה.


שבת | 19:05 | ב-yesCOMEDY וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

השומרים

השומרים

סדרת גיבורי על חדשה מבית HBO

הסדרה מתרחשת במציאות מקבילה להווה שלנו, שבה גיבורי על ולוחמי צדק חובשי מסיכות נחשבים לפורעי חוק בשל שיטות הלחימה האלימות שלהם, אך חלק מהם מתאגדים ומתחילים מהפיכה, בעוד אחרים מנסים לעצור אותה.

בסדרה מככבים זוכי האוסקר והאמי רג'ינה קינג, ג'רמי איירונס ולואי גוסט ג'וניור, זוכה גלובוס הזהב דון ג'ונסון וזוכת האמי ג'ין סמארט.
ובהפתעת ליהוק חביבה את נשיא ארה"ב רוברט רדפורד, יגלם.. רוברט רדפורד.


החל מ-22/10 | שלישי | 22:00 | ב-yesEDGE וב-yesVOD

איש משפחה 18

איש משפחה 18

סדרת האנימציה פורצת הדרך חוזרת לאחר שחגגה 20 שנים על המסך

במהלך שנותיה היא היתה מועמדת ל-27 פרסי אמי וזכתה ב-8, וקנתה לה מקום בתרבות הפופולארית העולמית הודות להומור הפרוע וחסר המעצורים שלה.

הסדרה נסובה סביב משפחת גריפין. פיטר גריפין, אב המשפחה המטומטם והשובניסט, אשתו קלת הדעת לויס, בנו הטיפש כריס (קולו של סת' גרין), בתו המכוערת ושנואת המשפחה מג (קולה של מילה קוניס), כלב המשפחה (המדבר) הליברלי בראיין והתינוק סטואי – תינוק רצחני שזומם את מותה של לויס מאז שנולד והוא אחת הדמויות הכי פופולאריות ואהובות על צופי הסדרה.


שבת | 20:20 | ב-yesCOMEDY וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

משפחת סימפסון 31

משפחת סימפסון 31

המשפחה הכי צהובה ובלתי מתפקדת שפגשנו, זוכת האמי, שבה בעונה חדשה

יש מישהו שעוד לא מכיר אותם? משפחת סימפסון היא קומדיית מצבים סאטירית מונפשת אמריקאית מצליחה, אשר נוצרה על ידי מאט גריינינג עבור רשת פוקס האמריקאית. עלילת הסדרה, אשר עוסקת במשפחה האמריקאית הממוצעת ומתרחשת בעיירה הבדיונית ספרינגפילד, מציגה באור הומוריסטי סטריאוטיפים על התרבות, החברה והטלוויזיה האמריקאית.
לאורך השנים הסדרה זכתה בעשרות פרסים שונים, בהם פרסי אמי, פרסי אני (האמי של הסדרות המצויירות) ופרס פיבודי אחד.


שבת | 18:40 | ב-yesCOMEDY וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

הרשימה השחורה 7

הרשימה השחורה 7

עונה חדשה לסדרת האקשן והמתח

בסיום העונה הקודמת רד פגש בפריז את קטרינה, אמה, האמורה להיות מתה, של ליז, שהזריקה לו חומר משתק והוא איבד את הכרתו. בפתיחת העונה החדשה נגלה שרד חי, נכיר לעומק את קטרינה, איך הצליחה לרמות את רד כל כך הרבה שנים, ואיך אדם שנזהר בכל צעד שלו, נתפס באופן כל כך רשלני על ידי אישה שהוא מכיר היטב, שהיתה מאהבת שלו ואם ביתו? ובאשר לליז ואגנס ילדתה, האם הן בטוחות כעת כשרד אינו שם כדי להגן עליהן?

החל מ-10/10 | חמישי | 22:45 | ב-yesACTION וב-yesVOD

מזכירת המדינה 6

מזכירת המדינה 6

עונה חדשה ואחרונה לדרמה הפוליטית

אליזבת' מקורד, מזכירת המדינה של האומה החזקה בעולם, ממשיכה להניע את הדיפלומטיה הבינלאומית, נלחמת בפוליטיקה משרדית ועוקפת פרוטוקולים, בזמן שהיא מנווטת בין עניינים בינלאומיים ופנימיים, בבית הלבן ובבית שלה.

העונה נפתחת בקפיצת זמן של שנתיים מאירועי סיום העונה הקודמת, ובה אנחנו מוצאים את אליזבת מקורד בתפקיד שונה מזה שהכרנו: כעת היא נשיאת ארצות הברית.
אל העונה החדשה מצטרף וונטוורת' מילר ("נמלטים") בתפקיד פוליטיקאי חסר רחמים שלא אוהב את בחירתה של מקורד לנשיאות ויוצא נגדה. השחקנית שרה רמירז המגלמת בסדרה את מומחית האסטרטגיה הפוליטית, קאט סנדובל, לא תחזור לעונה האחרונה (אבל ייתכן שתופיע בתפקיד אורח קטן בסדרה שגילתה אותה לעולם: "האנטומיה של גריי").


החל מ-9/10 | רביעי | 22:00 | ב-yesDRAMA וב-yesVOD

צרות טובות 2

צרות טובות 2

הספין אוף לדרמה האהובה "משפחת פוסטר" חוזרת בעונה חדשה

הסדרה מלווה את קאלי אדמס פוסטר (מיה מיטשל) ומריאנה אדמס פוסטר (סיירה רמירז), שנים מספר לאחר התקופה של סדרת האם, כשהן עוברות לשלב הבא בחייהן הצעירים, ועוברות למתחם מגורים משותף, חיות ועובדות בלוס אנג'לס.

בעונה הראשונה השתיים אספו סביבן קבוצה של חברים וחברות, משפחתן החדשה בעיר הגדולה, רק שהפעם זו המשפחה שהן בחרו לעצמן, להיות סביבן ולתמוך בהן.
העונה החדשה תמשיך לעקוב אחר החבורה בבית ובעבודה, בחיי האהבה ובאתגרים בחייהן המקצועיים, וכמובן שמובטחות דרמות בתחום הרומנטי ובמערכת היחסים של קאלי ומריאנה.


שלישי | 21:15 | ב-yesDRAMA וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

אריות הים 3

אריות הים 3

עונה חדשה לדרמה הצבאית

הסדרה עוקבת אחר חייהם המקצועיים והאישיים של חברי יחידת העילית "אריות הים" כשהם מתאמנים, מתכננים ומוציאים לפועל את המשימות הכי מסוכנות והכי חשובות לטובת המדינה.

ג'ייסון הייס (דיויד בוריאנז, "אנג'ל", "בונז") הוא מנהיג מוערך של צוות ביחידה, שמתקשה לקיים חיים אישיים כתוצאה מהאינטנסיביות שגובים ממנו חייו כלוחם. למרות המחיר הכבד שפעילותם גובה מהם וממשפחותיהם, חברי הצוות שנשלחים למשימות חשאיות בהקפצה של רגע מציגים פטריוטיות נחושה ומסירות חסרת עכבות, אפילו כשהסיכויים לרעתם.
העונה החדשה מתרחשת בסרביה למודת המלחמות: הצוות יוצא לסרביה במטרה לתפוס בונה פצצות חמקמק שעומד מאחורי שרשרת פיצוצים קטלניים ברחבי אירופה, ביניהם מתחם צבאי אמריקאי באיטליה ושוק סואן במרכז לונדון.


שני | 22:00 | ב-yesACTION וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

מכושפות 2

מכושפות 2

היוצרות של "ג'יין הבתולה" הקימו לחיים את דרמת העל-טבעי האהובה, בחידוש צעיר ועכשווי המבוסס על סדרת המקור.

מל, מגי ומייסי, הן אחיות בעלות הכוחות העל טבעיים- מל יכולה לעצור את הזמן, מגי שומעת מחשבות של הסובבים אותה ולמייסי יש כוחות טלקיניזיס- הן מכשפות חזקות ומוכשרות שלקחו על עצמן את ייעודן ההיסטורי להגן על המין האנושי משדים המסתובבים בינינו.. ואשר אחד מהם הרג את אמא שלהן.
עם כוח-השלוש הן חזקות יותר יחד, ובעזרתו של הפרופסור הארי גרינווד, היועץ והמדריך שלהן, הן ילחמו בשדים, אפילו אם אינן יודעות באמת מול מה הן מתמודדות.


החל מ-12/10 | ב-yesVOD

הקורבן

הקורבן

מיני סדרה חדשה מבית ה- BBC, בכיכובה של קלי מקדונלד (אימפריית הפשע)

האם השכולה אנה דין שבנה הקטן נרצח לפני 14 שנים על ידי נער מבוגר יותר שזהותו לא ידועה, עומדת למשפט על ניסיון רצח ומואשמת בכך שפרסמה באינטרנט את זהותו החדשה ואת כתובתו של האיש שהיא מאמינה שרצח את בנה: קרייג מאיירס.
מאיירס, בעל ואבא, מוכה באלימות על ידי תוקפים אלמונים וכעת נאלץ לשקם את חייו ואת שמו הטוב.

הסדרה עוקבת אחרי המשפט המתוקשר והשלכותיו על משפחותיהם של אנה ושל קרייג, ונסיונותיה של אנה לחשוף את הזהות האמיתית של רוצח בנה.


רביעי | 22:45 | ב-yesEDGE וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

גברת פלטשר

גברת פלטשר

קומדיה חדשה מבית HBO המבוססת על ספרו של טום פרוטה (שכתב את הספר " The Leftovers", שעל פיו נוצרה "הנותרים").
קתרין האן, ("טרנספרנט") מגלמת את גברת איב פלטשר הגרושה שעוברת משבר אמצע החיים. היא מחליטה שאינה רוצה יותר להישאר כפי שהייתה, וכשבנה ברנדן הולך לקולג', היא חווה חוויה מינית שמעוררת בה סיפוק מיני שלא חוותה בנעוריה. במקביל, ברנדן עובר גם הוא קשיים הקשורים במין במסגרת חיי הקולג'.

החל מ-31/10 | חמישי | 22:00 | ב-yesEDGE וב-yesVOD

חברות רצחנית

חברות רצחנית

סדרת "פשע אמיתי" שנותנת משמעות חדשה למושג "אוהב-אויב" ומוכיחה עד כמה דק הקו שמפריד בין חבר לשונא.

בסדרה, מומחי חקירת הפשעים יבחנו סיפורים אמיתיים, מרתקים ומזעזעים שחייבים לראות כדי להאמין שהתרחשו באמת. הסיפורים יחשפו שגם החברויות הכי חזקות ומוערכות יכולות להפוך למלכודות מוות טרגיות ובלתי צפויות הנובעות מתשוקה, אהבה, בגידה ודחייה.


החל מ-15/10 | שלישי | 22:00 | ב-yesACTION וב-yesVOD

סדרות חדשות עכשיו ב-yes | yes