דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

סדרות חדשות עכשיו ב-yes | yes

  • סדרות חדשות
    עכשיו ב-yes

אז מה רואים החודש?

מקווים שפינית מספיק זמן איכות לטלוויזיה,
ריכזנו עבורך המלצות
לסדרות חדשות שאסור לפספס.

פאודה 3

פאודה 3

פאודה חוזרת בעונה מסעירה ומותחת מתמיד

משימתם העיקרית של המסתערבים, הפעם, היא לפגוע בתשתית החמאס בגדה המופעלת מעזה, ולהגיע לראש הזרוע הצבאית של הארגון ברצועה.
כדי לבצע את המשימה, דורון "מושתל" בכפר באזור חברון, וחי שם בזהות של פלסטיני לכל דבר. הוא עובד שם למחייתו כמאמן אגרוף ומוצא עצמו נקשר לצעיר פלסטיני (עלא דקה), שנכון לו עתיד גדול כמתאגרף בזירה הבינלאומית.

החיבור ביניהם מעניק לדורון גישה נוחה לאביו של המתאגרף הצעיר, בכיר בחמאס, שהשתחרר מהכלא לאחר 20 שנים. ההתפתחויות במהלך העונה מובילות את דורון ואת צוות המסתערבים, לפעילות ולאזורים קשים במיוחד, שעד כה נמנעו מלפעול בהם, לנוכח הסכנה הגדולה לחייהם.
לסדרה מצטרפת העונה מרינה מקסימיליאן, בתפקיד ראש דסק עזה בשב"כ.


חמישי | 22:00 | ב-yesACTION ב-yesVOD וב-STING TVלעמוד הסדרההצצה ראשונה!מועדי שידור והקלטה

החיים עצמם 4

החיים עצמם 4

הסדרה המרגשת חוזרת בחציו השני של העונה הרביעית

החיים עצמם המועמדת ל-9 פרסי אמי השנה, חוזרת בעונה חדשה, המתוארת כהכי שאפתנית מבין ארבע העונות, ועבור רבות מהדמויות יחולו שינויים והתחלות חדשות, חלקם יחוו תקופה מרגשת ולעיתים גם מפחידה.
כל הקאסט המוכר של הסדרה יחזור, ואל העונה מצטרפת ג'ניפר מוריסון ("עד עצם היום הזה").

רביעי | 21:00 | ב-yesDRAMA וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

רון

רון

רון חוזר לעונה שלישית והפעם זה כבר לא מצחיק.

המסע האינסופי במרחב הסתמי מתחיל לתת את אותותיו ומסתמן שמשהו צריך להשתנות. בחיפוש אחרי דירה חדשה רון פוגש את אלה- מלצרית בת 22, וחצי, שמראה לו איך לטרוף את החיים ועל הדרך גם טורפת אותו. בלי לשים לב רון מאבד את המוכר ומתמודד מול המציאות המרה שאין לו עדיין מושג מי הוא או איך לעזאזל חיים את החיים האלה.


שלישי | 22:45 | ב-yesCOMEDY ב-yesVOD וב-STING TVלעמוד הסדרההפרומו הרשמימועדי שידור והקלטה

מיליון דברים קטנים 2

מיליון דברים קטנים 2

הדרמה האהובה חוזרת בעונה חדשה

בפתיחת העונה, דליילה עומדת ללדת ואדי חש מחוייב לספר לקת'רין שהוא אביו של התינוק. גארי ומגי מתקשים להתמודד עם המגורים המשותפים בצל מחלת הסרטן ורום ורג'ינה ממשיכים לריב לגבי הבאת ילד לעולם.

אל העונה מצטרפים מספר שחקנים חדשים ודמויות חדשות: צ'נדלר ריגס (קארל מ"המתים המהלכים") הוא פי. ג'יי, בחור צעיר שמנסה לחשוף את האמת לגבי משפחתו, ג'ייסון ריטר ("הורים במשרה מלאה") מגלם את אריק, אדם מעברה של פטרישה שעתיד לגרום לשינויים רבים; וגם דראה דה-מתאו ("הסופרנוס", "עקרות בית נואשות") תגיע לתפקיד אורח קצר. רון ליוינגסון שמגלם את דמותו של ג'ון בפלשבקים, יקבל זמן מסך מועט יותר בעונה החדשה.


החל מ-27/1 ב-yesVOD ~ ומה-12/2 רביעי | 22:00 | ב-yesDRAMA וב-STING TVהאנטומיה של גריי 16

האנטומיה של גריי 16

הסדרה האהובה חוזרת בחציו השני של העונה ה-16

האנטומיה חוזרת מהחופשה במשבצת שידור חדשה - מיד אחרי תחנה 19. שתי הסדרות צפויות לקרוסאוברים ולשילובים עלילתיים אורגניים, כלומר לא בכל שבוע, ולא כל הדמויות אבל במידת הצורך.

הכותבת הראשית כריסטה ורנוף מבטיחה גם ששינוי השעה יוביל את האטנומיה לדרך סקסית יותר העונה ולחזרה לשורשיה, כפי שניתן היה לראות בפרק שלפני ההפסקה עם צירופו של ריצ'ארד פלאד ("שיימלס") כרופא חדש שקיבל את הכינוי "מק-אלמן".


החל מ-27/1 שני | 21:45 | ב-yesDRAMA וב-yesVOD

שולחן לחמישה 2020

שולחן לחמישה

הסדרה הקלאסית זוכת גלובוס הזהב, זוכה לרימייק!

בעוד הסדרה המקורית עקבה אחרי חמשת ילדי משפחת סלינג'ר שהפכו ליתומים לאחר שהוריהם נהרגו בתאונת דרכים, הסדרה החדשה עוקבת אחר חמשת ילדי משפחת אקוסטה, שגדלו במשפחה היספנית אמריקאית, שנאלצים להתמודד עם החיים לבד כמשפחה מאוחדת, לאחר שהוריהם מגורשים מארה"ב למקסיקו.

אמיליו (ברנדון לראקואנטה, ג'ף ב"13 סיבות") הוא הבן הבכור, מוזיקאי צעיר ושאפתן אך חסר אחריות, ונהנה מהחופש שבא עם מגורים מחוץ לבית עד שהוריו גורשו.
אחיו האמצעי בטו (ניק גארדאדו, רובן ב"הגולדברגים") מתקשה בבית הספר ועם בנות אבל במהרה מוצא נחמה וכישרון טבעי בלהיות ה"הורה" של המשפחה ומי שמוביל אותה.
לוסיה (אמילי טוסטה, לטיסיה ב"כנופית המאיה") היא האחות השאפתנית, תלמידה מצטיינת עם שאיפות קולג' שהגירוש של הוריה הופך את עולמה ואת השקפתה לגבי סמכות
והאחות הקטנה וולנטינה (אל פריס לגאספי, לין הצעירה ב"וידה") בת ה-10, היא בעלת תושייה אך גם מאד פגיעה ורגישה לגבי סיכויי העתיד שלה.

ארבעת האחים הם אלו שבעת המשבר קמים ומתייצבים, דואגים לאחיהם התינוק שנותר מאחור, למסעדה ולבית ובסופו של דבר גורמים לאמיליו לקחת עליו את האחריות לשמור על אחדותם ולנהל את העסק המשפחתי. "שולחן לחמישה" היא גרסה מרגשת, חכמה ומאד עכשווית עם טייק חדש על הסדרה הקלאסית שהופך אותה לרלוונטית מאי פעם.


חמישי | 21:15 | ב-yesDrama וב-yesVOD וב-STING TVמועדי שידור והקלטהלצפייה בפרומו

משפחה מודרנית 11

משפחה מודרנית 11 - עונת הסיום

הקומדיה המצליחה והאהובה שבה בחציו השני של העונה האחרונה

לאחר שהיילי ילדה את תאומיה, חלק מהעונה תעסוק בתוספת החדשה למשפחה, תתרכז בדילן, היילי ובשני התינוקות שחיים בבית משפחת דאנפי, ועל ההשפעה שלהם על הבית וכל תושביו. היילי ממשיכה לעבוד, וכל המשפחה מתאחדת כדי לעזור בגידול הילדים.

מעבר לכך, היוצרים רוצים שהעונה האחרונה תהיה מיוחדת ותגרום לקהל לחוש שליווי הסדרה מתחילתה עד סופה היה מסע שהיה שווה לעשות אותו, ושלצד ההומור צפויות גם דמעות פרידה.


שבת | 18:15 | ב-yesCOMEDY וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

ישנן בנות: הדור הבא

ישנן בנות: הדור הבא

סדרת דרמה חדשה

באמצע העשור הקודם הציגה לראשונה הסדרה המצליחה "ישנן בנות" את עולמן של חבורת נשים לסביות ודו מיניות בלוס אנג'לס. עשר שנים לאחר ירידתה מגיעה סדרת ההמשך שלה, ויחד איתה חוזרות דמויות אהובות מן העבר: בת' (ג'ניפר בילס), שיין (קתרין מוניג) ואליס (לאישה היילי), ולצידן דמויות חדשות, קבוצה מגוונת של להט"בים שחווים אהבה, שברון לב, סקס, מכשולים והצלחות בלוס אנג'לס


רביעי | 22:00 | ב-yesEDGE וב-yesVODלצפייה בפרומומועדי שידור והקלטה

המתמחה 3

המתמחה 3

דרמת בית החולים חוזרת בחציו השני של בעונה השלישית

הסדרה עוסקת בשנות ההתמחות של מספר רופאים, בהן נחשפת האמת על מה באמת קורה, לטוב ולרע, במערכת הרפואית ובבתי החולים ברחבי ארה"ב.
הסדרה עוקבת אחר צוות המתמחים והאחיות בבית החולים צ'סטיין פארק ממוריאל באטלנטה ובעיקר בחייהם של ד"ר קונרד הוקינס (מאט קזורי, "האישה הטובה"), דבון פרדש (מאניש דאיאל, "קוד שרוף") שאותו מנחה ד"ר הוקינס, ובחייה של האחות המסורה ניקולט "ניק" נבין (אמילי ואנקמפ, "נקמה").

צוות הרופאים הצעירים, יחד עם חבריהם המתמחים בחדר המיון ובחדרי הניתוח, נאלצים להתמודד עם מערכת רפואית מסואבת שבה החלטות מתקבלות על בסיס כלכלי בלבד, והשחיתות פושה בה עד כדי סיכון חיי אדם במכוון. גילויים מרעישים שכאלו גורמים להם להעמיד את עתידם הרפואי בסכנה, כדי שיוכלו לטפל במטופלים שלהם על הצד הטוב ביותר ולשמור עליהם מפני המערכת.

אל העונה החדשה מצטרף מוריס צ'סטנט ("ד"ר רוזווד") בתפקיד ד"ר בארט קין, נוירוכירוג מאיים שנשכר כדי לשנות את המערך הפיננסי של בית החולים. הוא מאמין שהוא "רופא כל יכול" שמסוגל לרפא את כל המחלות, יכול להיות מקסים כשהוא רוצה, אבל מטרתו העיקרית היא צבירת ממון וכוח ובכך הוא מעמיד את בית החולים בסכנה.


חמישי | 21:45 | ב-yesDRAMA וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

תחנה 19 עונה 3

תחנה 19 עונה 3

העונה השלישית חוזרת כהמשך ישיר לפרק סיום עונת הסתיו של "האנטומיה של גריי" ובהמשך לאירועים הטרגיים, כשוורן מתאבל על ההפלה שעברה ביילי, קפטן הררה גילה שמחלת הסרטן חזרה, ויק וג'קסון מתחזקים מערכת יחסים חדשה, ומכונית מתרסקת אל תוך הפאב השכונתי שכולם מבלים בו.

שני פרקי פתיחת העונה של "תחנה 19" ושל "האנטומיה של גריי" ישודרו אחד אחר השני והם מהווים פרקי קרוס אובר. העונה החדשה מתוארת על ידי היוצרות כעונה שונה מקודמותיה: "היא תהיה מלוכלכת ומבולגנת יותר גם מבחינת הנראות שלה וגם מבחינה רגשית. החברויות הרבה יותר מסובכות העונה, הדמויות פחות מנומסות, פחות נחמדות, יותר תחרותיות".


החל מ-27/1 שני | 21:00 | ב-yesDRAMA ב-yesVOD וב-STING TVאווניו 5

אווניו 5

קומדיה חדשה מבית HBO

סדרה חדשה שיצר ארמנדו אינוצ'י, היוצר זוכה האמי של veep.
הסדרה מתרחשת בעוד 40 שנה כשטיולים למערכת השמש הם דבר שבשגרה ומהווים עסק ענק של מיליארדי דולרים. ראיין קלראק (יו לורי) הוא הקפטן נעים ההליכות של ה"אווניו 5" – ספינת התענוגות החללית והיוקרתית.
בין 5000 אנשי הצוות והנוסעים על הספינה, נמצאים המיליארדר הרמן ג'אד (ג'וש גאד) הדמות ההפכפכה שמאחורי "אווניו 5", יד ימינו של ג'אד אייריס קימורה, מנהל שירות הלקוחות מאט ספנסר (זאק וודס, "עמק הסיליקון"), והמהנדסת בילי מקבוי. מכדור הארץ מפקחת על הטיסה ראב מולסייר (ניקי אמוקה-בירד, "לות'ר") מנהלת המשימה המנוסה של ג'אד.

בפתיחת הסדרה, מסעה בן השמונה שבועות של "אווניו 5" סביב שבתאי נמצא בשיאו וכל המערכות פועלות כשורה, אבל כשהספינה חווה פתאום קשיים טכניים, קפטן ראיין וצוותו צריכים להרגיע את הנוסעים המתוסכלים ולמצוא דרך להתמודד עם תקריות לא צפיות על הסיפון – למרות שלא בטוח שהם מסוגלים לעמוד במשימה.


שבת | 22:00 | ב-yesCOMEDY ב-yesVOD וב-STING TVמועדי שידור והקלטהלצפייה בפרומו

הנסיכה הספרדייה

הנסיכה הספרדייה

מיני סדרה תקופתית חדשה

דרמה תקופתית חדשה המבוססת על הרומנים שכתבה פיליפה גרגורי ("בת בולין האחרת") והיא המשך לסדרות "המלכה הלבנה" ו"הנסיכה הלבנה".

הנסיכה הצעירה קתרין מארגון (שרלוט הופ, מירנדה, בת זוגו המפחידה של רמזי ב"משחקי הכס"), ביתם של שליטי ספרד איזבלה ופרדיננד נוסעת סוף סוף לאנגליה, לפגוש את בעלה המיועד ארתור נסיך וולש- יורשו של מלך אנגליה הנרי השביעי- שלו הובטחה בילדותה. קתרין ופמלייתה המגוונת- הכוללת את לינה, נערת החצר השחורה ממוצא מורי- מתקבלים בחוסר רצון על ידי חלק מאנשי החצר, והיא נאלצת להתרגל למנהגים והדעות האנגליים.

קתרין נחרדת לגלות שמי שכתב לה את המכתבים הרומנטיים שקיבלה, הוא לא ארתור בעלה העתידי, אלא הנרי הרוזן של יורק, אחיו הצעיר והיהיר של ארתור. כשארתור מת באופן פתאומי, הייעוד של קתרין בתור זו שתביא את השלום בין ספרד ואנגליה עומד בספק, עד שהיא מתאהבת בנסיך הנרי.


החל מ-29/1 | ב-yesLONDON וב-STING TVלצפייה בפרומו

אספן העצמות

אספן העצמות: לינקולן

דרמת מתח חדשה המבוססת על ספרו הידוע של ג'פרי דיבר "אספן העצמות".

לינקולן ריים (ראסל הורנסבי, "בטיפול", "גרים"), חוקר משטרת ניו יורק ומומחה מבריק לזיהוי פלילי, היה בשיא הצלחתו עד שפציעה נוראית שפצע אותו רוצח סדרתי אכזרי, השאירה אותו משותק ולקחה ממנו גם את עבודתו.

כשאמיליה זקס (אריאל קבל, "90210", "בולרז") - שוטרת צעירה בעלת אינטואיציה חזקה שמנסה להפוך לפרופיילרית ב- FBI – מוצאת את עצמה בדרכו של הרוצח הסדרתי, לינקולן לוקח על עצמו את החקירה מתוך המעבדה הפורנזית שהקים בביתו, והופך את אמיליה לשותפתו, לרגליים ולעיניים שלו בשטח.

בזמן שצמד הבלשים יוצא הדופן משלבים כוחות במטרה לפתור את התיקים המסובכים ביותר בעיר, הם מצטרפים למרוץ ללכידת אותו רוצח סדרתי שהפגיש ביניהם, ולהיכנס שוב למשחק החתול והעכבר שלינקולן מנהל מול "אספן העצמות".


חמישי | 22:45 | ב-yesACTION ב-yesVOD וב-STING TVמועדי שידור והקלטה

שחור - כזה 6

שחור - כזה 6

הקומדיה המצליחה של רשת ABC חוזרת בחציו השני של העונה השישית

לאנדרה "דרה" ג'ונסון, יש עבודה מצוינת, אישה יפה ומצליחה, ארבעה ילדים ובית קולוניאלי בפרברים. אך האם ההצלחה גרמה למשפחה לשכוח את מורשתה ולהיטמע כליל באוכלוסיה הלבנה שסביבה?
כך חושב דרה, ובעזרת אביו, הוא יוצא ליצור זהות תרבותית עבור משפחתו, כזו שתכבד את עברם ומורשתם, אך תמשיך לאמץ אל ליבה את העתיד.


שבת | 17:50 | ב-yesCOMEDY וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

ההודאה

ההודאה

דרמת מתח בריטית חדשה המבוססת על סיפור אמיתי

בכיכובם של מרטין פרימן (שרלוק, פארגו) אימלדה סטנטון (סדרת סרטי "הארי פוטר", "מליפיסנט") ושיבון פינרן (אחוזת דאונטון, עמק האושר).
סטיב פולצ'ר (פרימן), חוקר בכיר במשטרה, לוקח על עצמו את חקירת היעלמותה של שון אוקלגן, בחורה צעירה שלא חזרה מבילוי לילי. הוא משוכנע שהיא עדיין בחיים, ויוצא למרוץ נגד הזמן למצוא אותה לפני שיהיה מאוחר מדי, כשהוא מוכן לשבור את כל החוקים על מנת לעשות זאת.

במהלך חקירת החשוד בחטיפה הוא מקבל החלטה קריטית שחוקיותה מוטלת בספק, עלולה לפגוע בהעמדתו לדין של החשוד, מסכנת את הקריירה שלו, ומשנה את חייו ואת חיי כל האנשים הקשורים לחקירה.


ראשון | 22:00 | ב-yesEDGE וב-yesLONDONלצפייה בפרומומועדי שידור והקלטה

פשע במעגל סגור

פשע במעגל סגור

דרמת מתח בריטית חדשה

סדרה בכיכובם של הולידיי גריינג'ר ("פטריק מלרוז", "סטרייק") וקאלום טרנר ("חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד", "מתחת לפני השטח").
מיד לאחר שזוכה מאשמת פשע מלחמה באפגניסטן, קצין בצבא בריטניה שון אמרי (טרנר), נתפס במצלמות במעגל סגור כשהוא חוטף את עורכת הדין שלו האנה רוברטס (לורה האדוק, "שומרי הגלקסיה") ומואשם ברצח שלה.

בזמן שאמרי מנסה לנקות את שמו, החוקרת המבריקה והשאפתנית רייצ'ל קארי (גריינג'ר) שחוקרת את המקרה, מתחילה לחשוף קונספירציה סבוכה ומורכבת סביב אמרי, המטילה ספק בתקפותן המשפטית של התמונות שצולמו על ידי המצלמה במעגל סגור.


החל מ-26/1 שני | 22:00 | ב-yesEDGE וב-yesLONDONהזר

הזר

דרמת מתח ומסתורין חדשה מבית HBO

סדרה המבוססת על רב המכר של סטיבן קינג באותו שם ועוקבת אחר חקירת הרצח של האכזרי ילד – והכוח מסתורי שאופף את המקרה
כאשר גופתו המושחתת של פרנקי פטרסון בן ה-11 נמצאת ביערות ג'ורג'יה, חוקר המשטרה ראלף אנדרסון (בן מנדלסון," קשר דם") יוצא לחקור ומוצא עדויות וראיות המצביעות על טרי מייטלנד (ג'ייסון בייטמן, "משפחה בהפרעה, "אוזרק"), מורה אהוד בבית הספר התיכון, מאמן בליגת הילדים, בעל ואבא אהוב.

כשאנדרסון כבר בטוח שהוא עומד לסגור את התיק, והרוצח בידיו, הוא נתקל בראיה סותרת שמציבה את החשוד שלו בעיר סמוכה בזמן הרצח.
הנסיבות המסתוריות האופפות את תיק החקירה שולחות את אנדרסון – שוטר מנוסה שבעצמו מתאבל על מות בנו – לזמן את החוקרת הפרטית הולי גיבני (סינת'יה אריבו) שיש לה יכולות על טבעיות שהוא מקווה שיוכלו להסביר את מה שלא ניתן להסביר.


שלישי | 22:00 | ב-yesEDGE ב-yesVOD וב-STING TVלצפייה בפרומומועדי שידור והקלטה

גולד דיגר

גולד דיגר

דרמה בריטית חדשה

אישה אמידה בשנות ה-60 לחייה (ג'וליה אורמונד), גרושה עם 3 ילדים בוגרים, אנוכיים ומרוכזים בעצמם, פוצחת ברומן סוער עם בחור צעיר וחתיך (בן בארנס, "סיפורי נארניה", "דוריאן גריי").
אך מיהו אותו צעיר מסתורי ומה כוונותיו? ההתנגדות של ילדיה לזיווג הזה מאיימת לקרוע לגזרים את המשפחה המעורערת מלכתחילה, ולגרור סודות אפלים מן העבר.


ראשון | 22:00 | ב-yesDrama ב-yesLONDON וב-STING TVמועדי שידור והקלטה

הגולדברגים 7

הגולדברגים 7

הקומדיה המתרחשת בשלהי שנות ה-80 חוזרת עם חציו השי של העונה השביעית

בשביל אדם גולדברג (שון ג'ימברון), חנון חמוד, היו אלו שנות הקסם והוא ניצב בפניהן חמוש במצלמת וידאו, כדי שיוכל לתעד את כל הטירוף שמייצרת משפחתו. משפחת גולדברג היא משפחה חמה ואוהבת כמו כל האחרות, רק עם הרבה יותר צעקות.

אם המשפחה, בוורלי (וונדי מקלנדון-קווי), אם חונקת טיפוסית: שתלטנית, מגנה יתר על המידה ששולטת במשפחתה ביד רמה ועם אפס מודעות לגבולות. האב מורי (ג'ף גרלין, "תרגיע"), איש מחוספס, חם מזג שמשתדל מאוד לחנך את ילדיו בלי לצעוק, אך מצליח רק לעיתים רחוקות. הבת הבכורה, אריקה (היילי אורנטיה) יפה, מפחידה, ולא אחת שכדאי להתעסק איתה. בארי (טרוי ג'נטיל) הוא נער רגיש הלוקה בתסמונת הילד האמצעי במצב מתקדם, ואדם הצעיר, מפעיל המצלמה שעתיד להפוך לבימאי. מסביב למשפחה חג הסבא - אל "פאפס" סולומון (ג'ורג' סיגל "תהרוג אותי וזהו") האיש הכי פרוע בשבט, דון ז'ואן חסר עכבות ובושה.


שבת | 19:05 | ב-yesCOMEDY וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

עובדת על זה

עובדת על זה

קומדיה חדשה מבית שואטיים ומהיוצרת אבי מקאנאני שגם מככבת בתפקיד הראשי. יחד איתה יצרו את הסדרה גם טים מייסון שביים את הפרק הראשון ולילי ווקובסקי (המטריקס) שכותבת ומפיקה.
הסדרה עוקבת אחרי אבי בת ה- 45 משיקאגו שמגדירה את עצמה כלסבית שמנה, שהמזל הרע והייאוש מובילים אותה באופן לא צפוי למערכת יחסים חדשה ומלהיבה עם כריס, טרנסג'נדרית צעירה שמחזירה לה את שמחת החיים.

רביעי | 22:00 | ב-yesEDGE וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

משפחת סימפסון 31

משפחת סימפסון 31

המשפחה הכי צהובה ובלתי מתפקדת שפגשנו, זוכת האמי, שבה אל המרקע

יש מישהו שעוד לא מכיר אותם? משפחת סימפסון היא קומדיית מצבים סאטירית מונפשת אמריקאית מצליחה, אשר נוצרה על ידי מאט גריינינג עבור רשת פוקס האמריקאית. עלילת הסדרה, אשר עוסקת במשפחה האמריקאית הממוצעת ומתרחשת בעיירה הבדיונית ספרינגפילד, מציגה באור הומוריסטי סטריאוטיפים על התרבות, החברה והטלוויזיה האמריקאית.
לאורך השנים הסדרה זכתה בעשרות פרסים שונים, בהם פרסי אמי, פרסי אני (האמי של הסדרות המצויירות) ופרס פיבודי אחד.


שבת | 18:40 | ב-yesCOMEDY וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

רוצח הסמיילי

רוצח הסמיילי

סדרת פשע אמיתי חדשה

והפעם הסדרה בוחנת קורבנות פוטנציאליים של רוצח הסמיילי, תיאוריה שפיתחו מספר חוקרים באשר לסדרת מיתות של גברים צעירים שנמצאו טבועים במקורות מים במרכז ארה"ב בין 1990 ל- 2010. לפיה הגברים לא טבעו אלא נרצחו על ידי רוצח סדרתי או רוצחים סדרתיים. בלפחות שניים עשר מהמקרים נתגלה גרפיטי של סמיילי באזור בו הונחה גופת הקורבן, ומשם נגזר שם התאוריה.

כל פרק בסדרה עוסק בקורבן אחד ובוחן את המידע בתיק החקירה, האם, ואיך הוא מסתדר עם התיאוריה, והאם המשך החקירה במהלך הפרק משנה את המסקנות. כל החקירות בפרקים חולקות משתנים משותפים: כל הקורבנות היו גברים בגיל הקולג' שנעלמו לאחר יציאה עם חברים, גופותיהם נמצאו מאוחר יותר במקווי מים ונקבע שטביעתם הייתה תאונה.


החל מ-27/1 ראשון-חמישי | 21:15 | ב-yesACTION ב-yesVOD וב-STING TV

סימן רצחני

סימן רצחני

סדרת פשע אמיתי חדשה

הסדרה עוקבת אחרי סיפורי החקירה של רוצחים המשאירים את חתימתם על גופות הנרצחים, מלווה את הבלשים שצריכים לפתור את התיק, ומביאה ראיונות עם קרימינולוגים ופסיכולוגים העוסקים במחקר פשיעה, עם בני משפחה וחברים של הקורבנות


החל מ-19/1 ראשון-חמישי | 21:15 | ב-yesACTION ב-yesVOD וב-STING TVמועדי שידור והקלטה

סדרות חדשות עכשיו ב-yes | yes