דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

סדרות חדשות עכשיו ב-yes | yes

  • סדרות חדשות
    עכשיו ב-yes

אז מה רואים החודש?

מקווים שפינית מספיק זמן איכות לטלוויזיה,
ריכזנו עבורך המלצות
לסדרות חדשות שאסור לפספס.

פאודה 3

פאודה 3

פאודה חוזרת בעונה מסעירה ומותחת מתמיד

משימתם העיקרית של המסתערבים, הפעם, היא לפגוע בתשתית החמאס בגדה המופעלת מעזה, ולהגיע לראש הזרוע הצבאית של הארגון ברצועה.
כדי לבצע את המשימה, דורון "מושתל" בכפר באזור חברון, וחי שם בזהות של פלסטיני לכל דבר. הוא עובד שם למחייתו כמאמן אגרוף ומוצא עצמו נקשר לצעיר פלסטיני (עלא דקה), שנכון לו עתיד גדול כמתאגרף בזירה הבינלאומית.

החיבור ביניהם מעניק לדורון גישה נוחה לאביו של המתאגרף הצעיר, בכיר בחמאס, שהשתחרר מהכלא לאחר 20 שנים. ההתפתחויות במהלך העונה מובילות את דורון ואת צוות המסתערבים, לפעילות ולאזורים קשים במיוחד, שעד כה נמנעו מלפעול בהם, לנוכח הסכנה הגדולה לחייהם.
לסדרה מצטרפת העונה מרינה מקסימיליאן, בתפקיד ראש דסק עזה בשב"כ.


החל מ-26/12 | חמישי | 22:00 | ב-yesACTION ב-yesVOD וב-STING TVלעמוד הסדרההצצה ראשונה!

למה נשים רוצחות

למה נשים רוצחות

קומדיה שחורה מבית היוצר של מארק צ'רי ("עקרות בית נואשות")

הסדרה עוקבת אחר חייהן של שלוש נשים מפסדינה, החיות בשלושה עשורים שונים כשכל אחת מהן מתמודדת עם חוסר נאמנות בנישואיה.

סימון גרוב (לוסי לו, "אלמנטרי") היא אשת החברה הגבוהה בשנות ה- 80, גרושה פעמיים ונשואה לקרל. היא מגלה שקרל הוא בעצם הומוסקסואל ופותחת ברומן עם בחור צעיר ממנה.
בת' אן סטנטון (ג'ניפר גודווין, "עד עצם היום הזה") היא עקרת בית בשנות ה-60 המגלה שבעלה בוגד בה.
טיילור הארדינג (קירבי הוול-בפטיסט, "להרוג את איב") היא עורכת הדין בשנת 2018 בנישואין פתוחים, שמערכת היחסים שלה עם בעלה עומדת במבחן כששניהם נמשכים לאותה אישה.

הסדרה בוחנת איך תפקידן של הנשים השתנה במהלך השנים, אבל איך תגובתן לבגידה, לא השתנתה.

ראשון | 21:15 | ב-yesDrama וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

הנוכלות

הנוכלות

קומדיית פשע מאת יעל פוליאקוב ואילן פלד

מירי פסקל ותקווה בן חיים, האחיות המיתולוגיות שאף פעם לא הסתדר להן כלום - שוב יחד. החיים לקחו אותן כל פעם לצרה אחרת ובכל פעם זה נגמר בניתוק הקשר לתקופה ארוכה.

הפעם, לאחר שתקווה יוצאת מהכלא היא חוברת לאחותה מירי, שאת רוב זמנה מבלה עם חבורת הבנות שמופיעות איתה במועדון הקנקי ועם רובי בנה האהוב בעל מום נדיר - זנב.

כשמסתבר שרובי זקוק לניתוח דחוף ויקר בשוויץ להסרת הזנב, מירי ותקווה חוזרות לשתף פעולה בתור זוג נוכלות ערמומיות שמנסות להשיג את הכסף כדי להציל את רובי ובדרך מסתבכות עם כוחות שגדולים מהם.
בסדרה משולבים שירים חדשים ומקוריים של טובי היוצרים: תום פטרובר ("היהודים"), עופר ניסים, פיטר רוט, רן שם טוב ("איזבו"), ברוך בן יצחק ("רוקפור"), יונתן פוליאקוב, אופיר קנר, עדן דרסו, ישי לוי ועוד.


שבת | 20:45 | ב-yesCOMEDY וב-yesVODלעמוד הסדרהלצפייה בפרומומועדי שידור והקלטה

הויקינגים 6

הויקינגים 6 - עונת סיום

סדרת הדרמה האפית- מיתולוגית חוזרת בעונתה האחרונה

העונה החדשה תבקר בשלושה עולמות חדשים, ביניהם רוס – הלא היא קייב, והויקינגים שלה, שבהם שולט אולג מנובגורוד, נסיך ויקינגי שכבש ערים ונודע בשם "אולג הנביא".

הויקינגים יגיעו גם לדרך המשי- אמנם לא ידוע אם הם הגיעו לסין עצמה, אבל יחד עם המלחמות והכיבושים הם עסקו גם במסחר וללא ספק הגיעו לדרך המשי.
העונה הזו תמשיך לעקוב אחר בניו של ראגנר לות'ברוק, כשהם כובשים את העולם.
אל העונה חוזרות כל הדמויות המוכרות: איוור, פלוקי, ביורן, תורבי, אובה, אלפרד הגדול, גאנהילד, אמה וכמובן לגארטה (קת'רין וויניק שתביים את אחד הפרקים בעונה החדשה).
שני הפרקים הראשונים ישודרו ברצף ב-05:00 וב- 06:00 והעונה תכלול 20 פרקים בשני חלקים.


חמישי | ב-05:00 וב-22:30 | ב-yesEDGE ב-yesVOD וב-STING TVלצפייה בפרומומועדי שידור והקלטה

יס מן

יס מן

דוקו-ריאליטי חדש ומסקרן מהיוצרים של "מחוברים"

בפורמט מקורי וחדש, ילווה חנוך דאום את חמשת משתתפי "יס מן" שחותמים על הסכם על פיו הם מתחייבים לומר "כן" לדברים שבדרך כלל הם אומרים להם "לא", זאת במטרה להתמודד עם כל מה שנמנעו ממנו, ולצאת מאזור הנוחות היומיומי כדי להשיג שינוי משמעותי בחיים.

נועה ירון ובן זוגה יובל דיין, יחד ולחוד, אחרי שהחזירו אלפים בתשובה, חושפים לראשונה את השינוי המטלטל שחל בחייהם, קותי סבג מתמודד עם העליות והמורדות של החיים שאחרי ה"אח הגדול" ומתכונן לחתונה עם בת זוגו מגי אזרזר, אלברט אסקולה בן זוגו של אסי עזר מתמודד עם קשיי רילוקיישן והגעגוע לעולם שהשאיר מאחור, ומור חן שתיתן הצצה חסרת מעצורים לעולמה של סטנדאפיסטית וכוכבת רשת מצליחה.

הסדרה מלווה את המשתתפים לתקופה של כחצי שנה, שבמהלכה הם חוזרים למקומות שבהם פישלו בענק, למערכות היחסים שהחמיצו, לשינויים שאין להם אומץ לעשות, ולחלומות הכי כמוסים שאין להם אומץ להגשים - על מנת להתקדם קדימה בחיים.


ימים ב' ג' ד' | 20:45 | ב-yesDRAMA וב-yesVODלעמוד הסדרהלצפייה בפרומומועדי שידור והקלטה

ריי דונובן 7

ריי דונובן 7

עונה חדשה לדרמת הפשע המדוברת של רשת Showtime

בעונה השביעית, ריי ממשיך בטיפול הנפשי אצל המטפל שלו (זוכה האמי וגלובוס הזהב אלן אלדה) בעודו מתמודד עם ראש העיר המושחת פראטי (זאק גרנייר, "האישה הטובה") שמצליח להחזיר רוחות מעברו של מיקי לעיר ניו יורק שוטרת מקומית שרודפת אחר האמת ולקוחות ותיקים וחדשים – ריי נאבק למצוא איזון בין טיפול בלקוחותיו לטיפול בעצמו.

באנצ'י, שמקווה למצוא התחלה חדשה, גר בינתיים בדירתו של ריי ועובד בבית מרקחת. טרי מקבל הצעה לטיפול חדש במחלתו, דריל מנסה למצוא את מקומו בשבט דונובן, וברידג'יט וסמית'י מתמודדים עם חיי הנישואין.


שני | ב-06:00 וב-22:00 | ב-yesEDGE וב-yesVODמועדי שידור והקלטה

תפוס את שורטי 3

תפוס את שורטי 3

הסדרה המבוססת על רב המכר פרי עטו של אלמור לאונרד משנת 1990 והסרט האייקוני שנוצר בעקבותיו, חוזרת בעונה שלישית.
זהו סיפורו של מיילס דיילי (כריס אודווד, "מסיבת רווקות", "המעון של מיס פרגרין לילדים משונים") שעובד בתור בריון להשכרה בארגון פשע רצחני בנוואדה אבל רוצה להפוך למפיק סרטים.
ריי רומנו, זוכה שלושה פרסי האמי, מגלם את ריק, מפיק שחוק וחסר תועלת של סרטים באיכות נמוכה, שהופך לשותף ולמדריך של מיילס במבוך ההוליוודי, אבל מסתבך עם קרטל הסמים.

בפתיחת העונה מיילס יוצא מהכלא נחוש להמשיך בהפקת הסרט. אליו מצטרף כרגיל ריק, שמנסה להכניס קצת סדר בפרק החדש בחייו של מיילס, המטרה שלהם הפעם הוא המפיק הראשי בסטודיו, לורנס באד (סטיבן וובר) שיכול להשתמש ברקע של מיילס לקדם את עצמו. בינתיים ריק מתמודד עם בעיה שונה: הוא מנסה להתחמק מההגנה של ה-FBI בעודו מתרוצץ בגואטמלה.


שני | 22:50 | ב-yesEDGE וב-yesVODלצפייה בפרומומועדי שידור והקלטה

פרוצות 3

פרוצות 3

עונה חדשה לדרמה הבריטית התקופתית

הסדרה מספרת את סיפורה של מרגרט וולס (סמנת'ה מורטון, "המתים המהלכים") המנהלת בית בושת בלונדון של המאה ה-18 ונאבקת לגדל את שתי בנותיה במשק הבית הכאוטי שלה.
אל העונה החדשה מצטרף אלפי אלן (ת'יאון גרייג'וי "משחקי הכס") בתפקיד אייזק פינצ'ר.

העונה החדשה מתחילה שנה לאחר מאורעות סיום העונה הקודמת. אל העיר מגיעים סרסורים חדשים: האחים אייזק והאל פינצ'ר, שהופכים לבעלים של "סרסנ'ס הד טברן".
בעוד שרלוט נאבקת בהשתלטות של האחים על בתי הבושת של לונדון, לוסי מנסה להרחיב את העסק בעצמה ומאחדת כוחות עם אליזבת הארווי ובנה פרדו, וביחד הם קונים ומייסדים מקום מפגש לגברים הומוסקסואלים. וליידי איזבלה (ליב טיילר) נחושה להתאחד עם בתה.
בבדלם, לידיה קוויגלי ממשיכה לסבול מנטישת משפחתה ומהטיפול הניסויי שהיא עוברת בעצת רופאיה.


החל מ-18/12 | רביעי | 22:00 | ב-yesDrama ב-yesLondon וב-STING TVלצפייה בפרומו

החץ 8

החץ 8 - עונת סיום

עונה שמינית ואחרונה לסדרת האקשן - מד"ב

היוצרים והקאסט של הסדרה אמרו על העונה (אשר תכלול עשרה פרקים בלבד) שכל פרק בה מהווה מחווה לפרק או לעונה קודמת: דמויות רבות מעונות קודמות ישובו בתפקידי אורח ומרבית הפרקים יתרחשו בלוקיישנים שונים שביקרנו בהם בעבר- רק שני פרקים יתרחשו ב"סטרלינג סיטי" עצמה.

מי שלאחרונה נודע שתשוב לפרק אחד היא אמילי בת' ריקארדס (פליסיטי) שהודיעה בסוף העונה הקודמת שלא תחזור לעונה האחרונה.
בפתיחת העונה, מיד לאחר שגילה מה צופן לו עתידו ועזב את משפחתו כדי לעמוד בהתחייבות מן העבר, אוליבר מוצא את עצמו בקרב הכי מאתגר שעמד בפניו עד כה, קרב שישאיר את המולטיוורס תלוי על בלימה.


החל מ-23/12 | שני | 22:00 | ב-yesAction ב-yesVOD וב-STING TVלצפייה בפרומו

כנופיית המאיה 2

כנופיית המאיה 2

עונה חדשה לסדרת הבת של דרמת הפשע עטורת השבחים "ילדי האנרכיה" המתקיימת באותו יקום

הסדרה עוקבת אחר מועדון אופנוענים הנקרא "המאיה", מי שהיו אויביהם של ה"הריפרז" והפכו לבעלי בריתם. במרכזה של הסדרה נמצא איזיקיאל "איז" רייס (ג'יי.די. פראדו, "רבולושן"), מתלמד בסניף המועדון בגבול קליפורניה -מקסיקו של "המאיה", בן מחונן למשפחה לטינית גאה שהחלום האמריקאי שלו נלקח בידי אלימות הקרטל. כעת הצורך שלו בנקמה מוביל אותו לחיים שמעולם לא רצה, ולעולם לא יוכל לברוח מהם.

שמונה חודשים חלפו מאז שאנג'ל גילה שאיז סגר עסקה עם המינהל לאכיפת סמים והריב הגדול בין האחים שרק החמיר כשאיז החליט להישאר במועדון.
בעונה החדשה מערכת היחסים בין האחים עדיין עכורה אבל מידע חדש שאיז חולק עם אחיו, מגביר את העניין של אנג'ל ואולי יצליח לגשר על הפערים.
כנופיית המאיה צריכה לשפר את יחסי העבודה שלה עם כנופיית לוס אולוידאדוס ובמקביל מזייפים יחסים טובים עם התובע המחוזי לינקולן פוטר וצוותו.


שני | 22:45 | ב-yesAction ב-yesVOD וב-STING TVמועדי שידור והקלטה

בפטיסט

בפטיסט

סדרה חדשה

ג'וליאן בפטיסט (ת'אקי קריו), הבלש הצרפתי החכם והעיקש שדמותו הוצגה בסדרות "הנעדר" והנעדרת" של אשפי דרמות המתח האחים הארי וג'ק ויליאמס, חוזר בדרמה חדשה ומטלטלת.

ג'וליאן ואשתו עוברים לגור באמסטרדם עם ביתם, בן זוגה והתינוקת החדשה שלהם. בתו של בפטיסט עוד לא סלחה לו והמתח בבית גובר. כשמפקדת המשטרה המקומית וחברה ותיקה של בפטיסט מבקשת את עזרתו בחקירת פשע, בידיעה שאופיו הנחוש וגישתו העקשנית יביאו לפתרון התעלומה, הוא מצטרף לחקירה ברגשות מעורבים.
במהרה בפטיסט מסתבך בתיק שבו שכבות של זוועות נחשפות: סחר במין, סמים, ובאנשים עצמם- והוא מגלה שרחובותיה היפים, בתיה ותעלותיה של אמסטרדם מסתירים סודות אפלים ומסוכנים.
לצידו של קריו מככבים זוכה הבאפטא טום הולנדר ("גוספורד פארק"), ג'סיקה ריין ("פטריק מלרוז") וקלייר קלבריית'.


החל מ-15/12 | ראשון | 22:00 | ב-yesEDGE ב-yesLondon וב-STING TV

נפרדנו כך

נפרדנו כך

סדרה חדשה

האנה דפו (ניקולה ווקר, "בלתי נשכח") היא עורכת דין מבריקה לענייני גירושין. יחד עם רות, אימה מטילת האימה ואחותה העקשנית נינה היא מטפלת בתיק חשוב שעוסק באנשים הכי עשירים ומפורסמים בלונדון.
בעקבות מריבה מרה האנה עוזבת את המשרד המשפחתי ומצטרפת למשרד עורכי דין מתחרה בו היא פוגשת באופן לא צפוי בבן זוגה מתקופת האוניברסיטה, האדם היחיד חוץ מבעלה, שהיא יכולה לדמיין איתו את חייה.

בדיוק כשאחותה הצעירה של האנה עומדת להינשא, אביהן המנוכר חוזר אחרי 30 שנה. האיבה האיומה בינו לבין רות שבה ומרימה את ראשה העכור ומשפחת דפו נאלצת להתעמת עם עברם השבור – והאנה מתחילה להטיל ספק גם בנישואיה. כעורכת דין האנה משיגה תמיד את מה שהיא רוצה עבור לקוחותיה, אך האם תוכל לקבל מה שהיא רוצה עבור עצמה?
עם דבורה פינדלי ("הגברת בקרוואן"), אנבל סקולי ("כמעט אנושיים"), סטיבן מנגן ("אפיזודס"), אנתוני הייד ("באפי", "הממלכה הקטנה").


ראשון | 22:00 | ב-yesDrama ב-yesVOD וב-STING TVלצפייה בפרומומועדי שידור והקלטה

בועטות 2

בועטות 2

עונה חדשה לדרמה הקומית האוסטרלית הכיפית

בועטות היא דרמה מהנה ומלאת הומור שלא מהססת להשתמש כמנוע עלילתי דווקא בחברות בין נשים, ולא יריבות.
הסדרה עוקבת אחר עלילותיהן של נשות שחקני קבוצת ה-footy הגדולה ביותר במלבורן, שנושאות בחובן סודות, בגידות, סקס ומזימות – כל מה שצריך בשביל גילטי פלז'ר אוסטרלי ממכר.

העונה החדשה מתחילה חצי שנה מסיום העונה הקודמת. פייג' חוזרת לעיר למסיבת יום ההולדת של דן, אבל מתעקשת שלא יחזרו אחד לשניה. טראוויס יורש את מקומו של בראיין בתור מאמן הקבוצה וקייט מתמנה לוועד המנהל. לג'סי יש תינוקת והיא חיה עם ראסטי, קונור פוגש מישהי חדשה לאחר הפרידה מטליה ואל הקבוצה מצטרף שחקן חדש, ליאם, ומתברר שבת זוגו קנדל, מכורה לסמים.
קריסטין וקן עוברים לבית חדש משלהם, אבל משבר הקשור לשטיח, וחסרונם של פריטים במטבח הופכים את המעבר לרעוע מהצפוי ודייל מוצא נפשות תאומות בפארק הקרוונים שבו הוא גר.


החל מ-17/12 | שלישי | 22:00 | ב-yesDrama ב-yesVOD וב-STING TV

חדר 104 עונה 3

חדר 104 עונה 3

האנתולוגיה של האחים ג'יי ומארק דופלאס ("כולנו יחד", "הליגה") עבור HBO, חוזרת בעונה חדשה

הסדרה מאפשרת הצצה לחדר אחד במוטל אמריקאי ממוצע ובוחנת את סיפוריהן של הדמויות שעוברות בחדר בכל לילה נתון.
הסדרה מקבלת בברכה את הרעיון שכל דבר בנאלי יכול להפוך למעניין אם עוצרים ובוחנים אותו לעומק, ולכן כל אחד מפרקי הסדרה מספר סיפור אחר כשפרט לחדר עצמו שנשאר אותו דבר – הטון, העלילה, הדמויות ואפילו תקופת הזמן – משתנים וכך גם הז'אנרים: לפעמים זו סדרת דרמה, לפעמים קומדיה ולפעמים מותחן אימה.

בין הסיפורים בעונה החדשה: אדם המחפש מרפא למחלת העור הכרונית ממנה הוא סובל, בעליה של חיה אקזוטית מנסה למכור אותה, אחים מנוכרים מתאחדים כדי לבצע השקעה ייחודית ועוד. העונה מלאה בטוויסטים והפתעות ומציעה גילויים חדשים בין כל פרק לזה שאחריו כשהיא מספרת את סיפוריהם של האנשים הרגילים המתאווים למגע וקשר עם אנשים אחרים, כולם באותו חדר.


רביעי | 23:30 | ב-yesEDGE ב-yesVOD וב-STING TVמועדי שידור והקלטה

סדרות חדשות עכשיו ב-yes | yes