דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

סדרות חדשות עכשיו ב-yes | yes

  • סדרות חדשות
    עכשיו ב-yes

אז מה רואים החודש?

מקווים שפינית מספיק זמן איכות לטלוויזיה,
ריכזנו עבורך המלצות
לסדרות חדשות שאסור לפספס.

תאגד עונה 2

תאג"ד 2

הסדרה האהובה שכולם מחכים לה חוזרת!

העונה השניה מתחילה כחודש לאחר סיום העונה הראשונה, התאג"ד פצוע ומפורק אחרי האירוע בו נפגעה רותם והנטישה של החוג"ד שלהם דניאל, ובכל זאת- באנרגיות מחודשות וציפייה למקום החדש הם עולים לתפוס קו ראשון ברמת הגולן. הימים הם שיאה של מלחמת האזרחים בסוריה ופצועים סורים רבים מגיעים לגדר הגבול ומטופלים ע"י כוחות רפואה של צה"ל, אליהם מצטרפים חובשי תאג"ד 33.

אבל מיד עם הנחיתה בבסיס החדש, החובשים זוכים לקבלת פנים קשוחה ומהר מאוד מבינים שמי ששולט בגזרה החדשה הם הטנ"צ (טיפול נמרץ צבאי) היהירים, שמתנהגים כבעלי בית על הגבול, אחראיים על כשירות התאג"ד בשטח ועל הדרך אוהבים גם קצת להתעלל בהם.

עומר הוא רופא גדודי כריזמטי שמתכנן לעזוב את הגדוד ביום שתאג"ד 33 מגיעים, אך מחליט להישאר ברגע האחרון כשהוא מוצא קצה חוט שלדעתו קשור לאח הנעדר שלו שנעלם ברמת הגולן לפני שנים. הוא מוביל את החבורה של התאג"ד להרפתקת מיסתורין כשלא ברור אחרי מי הם רודפים ומה הם ימצאו אבל הם איתו באש ובמים.


ב'–ד' | 21:00 | ב-yes ACTION ב-yesVOD וב-STINGTVלעמוד הרשמי של הסדרהלצפייה בטריילרמועדי שידור והקלטה

חוק וסדר: מדור מיוחד 21

חוק וסדר: מדור מיוחד 21

עונה חדשה לסדרת המתח הארוכה ביותר בארה"ב

הסדרה עוסקת ביחידה לחקירת פשעים מיוחדים, לרוב על רקע מיני.
20 פרקים מתוך 24 פרקים מתוכננים צולמו (הסדרה הופסקה בעקבות הקורונה) והיא חודשה לעונה נוספת שתהפוך אותה באופן רשמי לסדרת הפריים טיים הארוכה בהיסטוריה.

החל מ-7/7 | שלישי | 22:45 | ב-yesAction וב-yesVODבוגרת–כזה 3 חלק א'

בוגרת–כזה 3 חלק א'

הספין-אוף לקומדיה האהובה "שחור-כזה", בכיכובה של יארה שהידי, חוזרת בעונה נוספת.

זואי וחבריה עדיין בקולג' וממשיכים את מסעם לבגרות. העונה, זואי חוזרת מחופשה ארוכה בחו"ל וכעת עליה להתעמת עם המציאות וחיי היום יום שלרוב אינם נוצצים.

הקומדיה החכמה, המושחזת והמרעננת היא המשך ישיר של "שחור כזה" שמשתמשת בנוכחות, באנרגיות ובכריזמה המתפרצות של שהידי, כדי לבחון את חוויית ההתבגרות של בני הנוער האמריקאים בקולג'ים בעידן המודרני ממקום כן ואמיתי, בלי שיפוטיות או התייפייפות.


החל מ-1/7 ב-yesVOD

S.W.A.T 2

S.W.A.T 2

עונה חדשה לדרמת האקשן המצליחה

שמאר מור ("מחשבות פליליות") מככב בתפקיד נחת לשעבר וסמל ביחידת הימ"מ הופך למפקד יחידה מיוחדת עם התמחות טכנית, התחנה האחרונה באכיפת החוק בלוס אנג'לס.
בתור מי שנולד וגדל בלוס אנג'לס, דניאל "הונדו" הארלסון (מור) נקרע בין נאמנותו העזה לאנשים איתם גדל לבין אחיו כחולי המדים, וכמהה ליצור גשר בין שני העולמות.

צוות העילית של הונדו כולל את דיויד "דיקון" קיי, שוטר ותיק ומנוסה ב-S.W.A.T ואיש משפחה, כריסטינה "כריס" אלונסו, שוטרת מוכשרת ומאמנת הכלבים של היחידה, דומיניק לוקה, נהג מנוסה שמסיע את הצוות אל וממשימות מסוכנות, ויקטור טן היה בעבר שוטר במשטרת הוליווד ומשתמש במקורות המידע שלו בקהילה וג'ים סטריט, השוטר הצעיר והשחצן ביותר, שהוחזר אל היחידה לאחר שפוטר, בגלל שסיכן אותה. בהנהגתו של הונדו האנשים המסורים והאמיצים מסכנים יום יום את חייהם כדי להציל חיים.

בהפקתו של שון ראיין, יוצר "המגן", המבוססת על הסדרה באותו השם משנת 1975.


שני פרקים ברצף ~ החל מ-20/7 | שבת | 22:00 | ב-yesACTION וב-yesVOD

קונדור 2

קונדור 2

עונה שניה לדרמת המתח המצויינת בכיכובם של מקס איירונס וויליאם הרט

העונה ממשיכה מיד מהסיום המותח של העונה הראשונה (אשר כיכבו גם לים לובאני ואנחל בונני).
בעונה השניה, אשר היוצרים מבטיחים בה תפניות מסעירות הודות גם לטכנולוגיות חדשות ששימשו בהפקתה, מצטרפת כשחקנית חיזוק קונסטנס זימר, בוגרת UNREAL.


החל מ-29/7 | רביעי | 22:00 | ב-yesACTION וב-yesVOD

שקרן/שקרנית 2

שקרן/שקרנית 2

עונה חדשה לסדרת המתח הבריטית המפתיעה והמסתורית

העונה הראשונה של שקרן/שקרנית כבשה את טבלאות הרייטינג בבריטניה והפכה לסדרה מס' 1 בממלכה.
העונה הראשונה עסקה בלילה ששינה את חייהם של לורה נילסון ואנדרו ארלהם ובחנה את המחיר ההרסני של הרמאות, הסודות והשקרים. העונה החדשה עתידה לעסוק בחקירת מקרה המוות שבסיום העונה הראשונה.

בכיכובם של ג'ואן פרוגט (אחוזת דאונטון) ויואן גריפית' (UnREAL) ומבית היוצר של הארי וג'ייק ויליאמס, היוצרים של הדרמה עטורת השבחים "הנעדר".


החל מ-15/7 | שלישי | 21:00 | ב-yesDrama וב-yesLONDONכתום הוא השחור החדש 7

כתום זה השחור החדש 7

הדרמה הקומית הנועזת מבית נטפליקס חוזרת בעונת הסיום

הסדרה מבוססת על ספרה האוטוביוגרפי של פייפר קרמן "כתום זה השחור החדש: השנה שלי בכלא לנשים".
היא עוקבת אחרי פייפר צ'פמן (טיילור שילינג), אשת יחסי ציבור המתגוררת בניו יורק, אשר נשלחת לבית הסוהר הפדרלי לנשים למשך 15 חודשים, בגלל פשע שביצעה לפני עשר שנים - הברחת מזוודה מלאה בכסף מעסקאות סמים. המזוודה שייכת לאלכס (לורה פריפון, "מופע שנות ה-70"), מבריחת סמים בינלאומית ובנוסף בת זוגה לשעבר של פייפר.

במהלך תקופת המאסר, נאלצת פייפר לשרוד את מצוקות חיי הכלא ולמצוא את מקומה בהיררכיה הפנימית בבית הסוהר, תרבות מרתקת, שהיא לחלוטין לא בנויה אליה.
בעונה ה-7 פייפר מתמודדת עם שחרורה מהכלא, מהר מאוד היא מבינה שהחיים בחוץ קשים ואכזריים, היא עוברת לגור עם אחיה ומשפחתו. המצב הכספי שלה קשה, היא מנסה להתמיד במקום עבודה, אך ללא הצלחה ומחליפה הרבה עבודות.
במקביל, אלכס סובלת מכך שסוהרים מכריחים אותה למכור בשבילם סמים ומטענים ניידים. אחת הסוהרות, מתאהבת בה ומנסה לסכסך בינה לבין פייפר. אלכס ופייפר, שבעונה שעברה התחתנו בטקס מרגש בכלא, נאלצות להסתגל לחיים בנפרד ומערכת היחסים שלהן עומדת במבחן. הן חיות בעולמות שרחוקים שנות אור זה מזה, ועתיד הזוגיות תלוי במאמץ שלהן בלבד.
בנוסף, רד מזדקנת, נכנסת לדיכאון וסובלת מאלצהיימר קל. טייסטי סובלת מדיכאון בעקבות מאסר העולם שקיבלה ואפילו מנסה למצוא סמים מסוכנים במטרה להתאבד, מספר אסירות לטיניות שכבר שוחררו מהכלא מסתבכות עם ההגירה הנוקשה בארה"ב.


החל מ-25/7 ב-yesVOD וב-STINGTV

חדר 104 עונה 4

חדר 104 עונה 4

האנתולוגיה של האחים ג'יי ומארק דופלאס ("כולנו יחד", "הליגה") עבור HBO, חוזרת בעונה חדשה ומפתיעה

הסדרה מאפשרת הצצה לחדר אחד במוטל אמריקאי ממוצע ובוחנת את סיפוריהן של הדמויות שעוברות בחדר בכל לילה נתון.
הסדרה מקבלת בברכה את הרעיון שכל דבר בנאלי יכול להפוך למעניין אם עוצרים ובוחנים אותו לעומק, ולכן כל אחד מפרקי הסדרה מספר סיפור אחר כשפרט לחדר עצמו שנשאר אותו דבר – הטון, העלילה, הדמויות ואפילו תקופת הזמן – משתנים וכך גם הז'אנרים: לפעמים זו סדרת דרמה, לפעמים קומדיה ולפעמים מותחן אימה או מדע בדיוני ואפילו אנימציה.


החל מ-25/7 ב-yesVOD וב-STINGTVסדרות חדשות עכשיו ב-yes | yes