דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

סדרות חדשות עכשיו ב-yes | yes

  • סדרות חדשות
    עכשיו ב-yes

אז מה רואים החודש?

ריכזנו עבורך המלצות
לסדרות חדשות שאסור לפספס.

נובמבר בעולם הסדרות

הטבח

הטבח

גל תורן, גורי אלפי, רותם סלע ויעל אלקנה מככבים בסדרה ישראלית חדשה

הסדרה עוד לפני עלייתה לאוויר התקבלה הסדרה ל-3 פסטיבלי טלוויזיה וקולנוע חשובים באירופה.
לראשונה בטלוויזיה בישראל, דרמה המתרחשת מאחורי הקלעים של מטבח מסעדת שף, כאשר במרכז העלילה מערכת יחסית מרתקת בין שף-כוכב לטבח שמתחיל לעבוד אצלו.
נמרוד (גורי אלפי) הוא איש משפחה, מובטל הי טק שמתקשה לחזור למסלול. בגילו זה נהיה קשוח למצוא עבודה והוא עצמו שחוק לגמרי מהתחום. הוא מתחיל לעבוד כטבח באחת מהמסעדות המוצלחות של תל אביב ומהר מאוד מתאהב במטבח, במקצוע ובכל מה שהעולם הזה מביא איתו

את המסעדה מוביל שף דורי (גל תורן), ההיפך הגמור ממנו – כוכב מגלומן, רווק וכריזמטי ובשיא ההצלחה המקצועית שלו. שניהם בערך באותו הגיל אבל מסלול החיים השונה שלהם מתנגש במטבח הלוהט, האלים ורווי היצרים.
שניהם בערך באותו הגיל אבל מסלול החיים השונה שלהם מתנגש במטבח הלוהט, האלים ורווי היצרים.

הסדרה נפתחת כששף צעיר, בן טיפוחיו של דורי, הופך לכוכב העולה בעיר והפחד לאבד את הרלוונטיות שלו מעורר בדורי חרדה ופרנויה.
כשאסנת שותפתו העסקית (רותם סלע), מחליטה להתקדם בחייה לכיוון חדש ובלתי צפוי שלא קשור בו, דורי נשבר. הוא מבחין בנמרוד, העוף המוזר שעובד 'בהכנות', ובשרה (יעל אלקנה), טבחית יפה ומוכשרת שמציתה אש חדשה במטבח הגברי והשוביניסטי. הקשר בין דורי, נמרוד ושרה הוא מתכון לצרות וידחק את שלושתם אל הקצה.

על הצילום המסוגנן והריאליסטי אמון הצלם המוביל גיא רז ("על הספקטרום", "רק להיום"). הסדרה צולמה במטבח המיתולוגי שנשאר בחלל מסעדת "הרברט סמואל", על כל הציוד הייחודי שנותר בו ושהוזמן ע"י יונתן רושפלד בזמנו מפריז. היועץ הקולינרי שבמטבחו התאמנו השחקנים הראשיים בעבודת מטבח אמיתית הוא מושיקו גמליאלי ("בר 51") שגם מופיע בסדרה. חלק מעובדי המטבח בסדרה אינם ניצבים אלא טבחים אמיתיים, ביניהם עידן "פנדה" ועוד.

בהשתתפות: גל תורן, גורי אלפי אהרון, רותם סלע, יעל אלקנה, קרן ברגר, גיתית פישר, עומר עציון, טום אביב, רומי אבולעפיה, דורון צברי. | יוצרים ותסריטאים: ארז קו אל, אורית דבוש. | במאי: ארז קו אל. | מפיקים: איילת אימברמן, מני אבירם. | הפקה: קסטינה תקשורת.


שבת | 22:00 | ב-yes TV DRAMA ב-yesVOD וב-STING TVלעמוד הרשמי של הסדרהלצפייה בפרומומועדי שידור והקלטה

החיים עצמם 5

החיים עצמם 5

הסדרה חוזרת לעונה חדשה ואקטואלית מתמיד

כאשר התמה המרכזית שתלווה את הדמויות שאליהן כבר נקשרנו תהיה – "התחלות חדשות".
המריבה הענקית שחתמה את העונה הקודמת מובילה להפרדת כוחות ורנדל (זוכה האמי סטרלינג ק. בראון) יחגוג לראשונה את יום הולדתו ה-40 בנפרד מקייט וקווין.

העונה החדשה תתמודד עם הנושאים החמים שנמצאים על סדר היום העולמי, כמו מגפת הקורונה ומחאות השחורים בארה"ב, וכל זה לצד שאר העניינים של הדמויות האהובות, כמו אבהותו המתקרבת של קווין ומצבה המנטלי המדרדר של רבקה.
משודר צמוד לשידור בארה"ב.


רביעי | 21:00 ו-21:45 | ב-yes TV DRAMA וב-STING TVלצפייה בפרומומועדי שידור והקלטה

האנטומיה של גריי 17

האנטומיה של גריי 17

הסדרה האהובה חוזרת בעונה חדשה

לאחר שעונה 16 הסתיימה מוקדם מהצפוי בשל מגפת הקורונה, ונאלצה לצאת להפסקה ארוכה מהרגיל, כעת חוזרת אלינו האנטומיה של גריי לעונה חדשה, עונה שתעסוק לא מעט במגפת הקורונה העולמית ותפתח בשבועיים הראשונים להתפרצותה.
כפי שציינו מפיקי הסדרה - "אנחנו הולכים להתייחס למגפה הזאת, זה בטוח. אין מצב להיות סדרה רפואית ארוכת טווח ולא לעסוק בסיפור הרפואי של חיינו". העונה עתידה לקבל תפנית קצת יותר רצינית ועגמומית, הפעם, נוכח המשבר הרפואי העמוק בו אנו מצויים והטרגדיות שבצדו.

אופי הצילומים של העונה הוא שונה בתכלית ממה שהיה נהוג על הסט בעונות הקודמות – כל השחקנים נבדקו שלוש פעמים בשבוע, יש כבר נהלים ברורים למקרה של חולים מאומתים על הסט. כל השחקנים והצוות מופרדים בקפסולות, חדרי האיפור ועיצוב השיער נראים שונים לגמרי, הצוות והצלמים מרוחקים ועוטים מסיכות וציוד מגן כל הזמן.
עם פרק פתיחת עונה כפול הכולל קרוסאובר עם סדרת הבת "תחנה 19".
משודר צמוד לשידור בארה"ב.


שני | 21:45 | ב-yes TV DRAMA ב-yesVOD וב-STING TVלצפייה בפרומומועדי שידור והקלטה

תחנה 19 עונה 4

תחנה 19 עונה 4

סדרת הבת האהובה והמצליחה של "אנטומיה של גריי" חוזרת לעונה חדשה ומסקרנת עם פרק פתיחה קרוסאובר עם סדרת האם.
העונה החדשה תמשיך לעקוב אחר חייהם המקצועיים והאישיים של צוות הכבאים העובדים בתחנה 19, במיוחד לאור האבדות הגדולות שהם ספגו בעונה הקודמת.

אנדי תתמודד עם אבדן אביה, ויק ודין יתמודדו עם המשיכה ביניהם, והרומן של קארינה ומיה צפוי להיות נקודת האור של העונה.
כמובן שכל זה יתרחש לצד האתגרים העצומים שפוקדים את הצוות ואת תושבי האזור, לאור מגפת הקורונה שפרצה בארה"ב.
סטפניה סטמפינאטו (ד"ר קארינה דה לוקה) שהתארחה ברוב פרקי העונה הקודמת, עוברת מ"האנטומיה של גריי" לתחנה 19 כשחקנית קבועה העונה.
משודר צמוד לשידור בארה"ב.


שני | 21:00 | ב-yes TV DRAMA ב-yesVOD וב-STING TVלצפייה בפרומומועדי שידור והקלטה

מיליון דברים קטנים 3

מיליון דברים קטנים 3

הדרמה האהובה חוזרת בעונה חדשה

החבורה המגובשת הסובבת את גארי (ג'יימס רודי, "בניחוש חוקר"), רום (רומני מלקו, "העשב של השכן") ואדי ( דיויד ג'יונטולי, "גרים"), שהינם חברים טובים שגם משפחותיהם קשורות זו, נכנסה ללבבות רבים וממשיכה לרגש.

בעונה החדשה, קבוצת החברים שתמיד נשענת זה על זו בדרכים שונות, מרגשות ושאפתניות, נחשפת לעולם חדש, עולם של מגפה עולמית. בדיוק שנראה כי כל אחד בדרכו מצליח להסתדר עם חייו, מופיעה המגפה ומשנה סדרי חיים ועולם וזה כמובן בנוסף לכל העניינים האחרים שצריך להתמודד איתם בחיי היום יום.
נגלה ונזכר מחדש את מה שהחבורה הזאת יודעת לעשות הכי טוב: בעזרת אהבתם ותמיכתם של חברים, אפשר לעבור הכל. אז אסור לנו לשכוח כי חברות היא לא דבר גדול, אלא מיליון דברים קטנים.
משודר צמוד לשידור בארה"ב.


עכשיו ב-yesVOD וב-STING TV ~ ומ-9/12 | 21:00 | ב-yes TV DRAMAלצפייה בפרומו

חומריו האפלים 2

חומריו האפלים 2

סדרת הפנטזיה המופלאה מבית BBC ו-HBO חוזרת לעונה חדשה

הסדרה מבוססת על הטרילוגיה זוכת הפרסים של פיליפ פולמן שנחשבת יצירת מופת מודרנית של סיפורת דמיונית.
העונה השנייה עומדת להיפתח בדיוק במקום בו הסתיימה העונה הראשונה, ותראה לנו מה נמצא מן העבר השני לשער שנפתח בפניה של ליירה.

שני העולמות ייחשפו בצורה נרחבת יותר והסוד שניסתה הכנסייה להסתיר מתושבי העולם ייחשף, כאשר כולם יהיו מודעים לעולם הנוסף שקיים ממש מעל הראש שלהם.
בעולם החדש תפגוש ליירה את וויל, ילד צעיר שגם מנסה לפענח את עברו, בוויל נתקלנו בכמה הזדמנויות עוד בעונה הראשונה, אז וויל גילה שער נסתר שמאפשר לו לעבור לעולם השני.
יחד ינסו השניים לפענח את המסתורין שבעברם ואיך הם קשורים זה לזו, כשברקע מרחפת לה סכנה המגיעה מצידה של גברת קולטר, שרוצה להחזיר את ליירה בחזרה הביתה בכל דרך אפשרית.
אל צוות השחקנים יצטרפו העונה טרנס סטאמפ, ג'ייד אנוקה וסימון קירבי.
משודר צמוד לשידור בארה"ב.


עכשיו ב-yesVOD וב-STING TV ~ ומ-3/12 | 22:00 | ב-yes TV ACTION

גברת אמריקה

גברת אמריקה

מיני סדרה היסטורית שהייתה מועמדת ל-10 פרסי אמי, כולל למיני-סדרה הטובה ביותר

הסדרה מתרחשת בשיא המאבק לשחרור האישה בארה"ב של שנות ה-70, ובמרכזה המאבק הפוליטי על התיקון לחוקה שנועד לקבע את מעמדן השווה של נשים וכן תגובת הנגד החריפה שהוא יצר.
את מאבק-הנגד מובילה האקטיביסטית השמרנית פיליס שאלפלי (אותה משחקת קייט בלאנשט, המועמדת לאמי), באפקטיביות מפתיעה, שהצליחה למנוע את התיקון הזה עד עצם היום הזה.

לסדרה יש צוות גדול של שחקניות ושחקנים המגלמים דמויות היסטוריות, בינהם רוז ביירן ("מסיבת רווקות" "דמג'ס") המגלמת את עורכת הדין גלוריה סטיינהם, אליזבת' בנקס, אוזו אדובה ("כתום זה השחור החדש") שגם זכתה באמי על תפקידה, מרגו מרטינדייל ("האמריקנים") שהייתה מועמדת לאמי על תפקידה, שרה פולסון, ג'ון סלאטרי ("מד מן"), טרייסי אולמן (מועמדת גם היא לאמי), ג'נין טריפלהורן ועוד.
מאחורי הסדרה עומדות מפיקת "מד מן" דאווי וולר והמחזאית טניה בארפילד (שהייתה גם מכותבי "האמריקנים").


ראשון | 21:45 | ב-yes TV DRAMA ב-yesVODלצפייה בפרומומועדי שידור והקלטה

היית צריכה לדעת

היית צריכה לדעת

מיני סדרה חדשה מבית HBO, עם ניקול קידמן, יו גרנט ודונלד סת'רלנד

הסדרה עוקבת אחר גרייס פרסר (קידמן) שחיה את החיים שתמיד רצתה, היא תרפיסטית מצליחה שעומדת לפרסם את ספרה הראשון, נשואה לבעל אוהב (גרנט) ואם לבן צעיר שלומד בבית ספר יוקרתי.
מספר שבועות לפני פרסום הספר שלה, נפער סדק בחייה, מוות אכזרי מוביל לשרשרת גילויים איומים.

גרייס נשארת מאחור להתמודד עם אסון פומבי ענק, עם שאלות קשות לגבי יכולותיה המקצועיות ותחושה רעה שלא מרפה, שהיא הייתה צריכה לדעת.
כעת עליה לעזוב את חייה הקודמים ולהתחיל חיים חדשים עבור בנה ועבור עצמה.
משודר צמוד לשידור בארה"ב.


ראשון | 21:00 | ב-yes TV DRAMA ב-yesVOD וב-STING TVמועדי שידור והקלטה

אמא אמריקאית 5

אמא אמריקאית 5

עונה חדשה לקומדיה האהובה

קייטי אוטו היא אישה בעלת ביטחון עצמי ואם לשלושה המגדלת את משפחתה בעיר העשירה ווסטפורט בקונטיקט, המלאה באימהות "מושלמות" וילדיהן ה"מושלמים".
למזלה, בעלה גרג תומך בה בכל דרך אפשרית ותפקידו להציב בפניה את גבולות ההיגיון, כשהם שואפים להקנות לילדיהם את החינוך טוב ביותר, יחד עם ערכים מסורתיים, ומשתדלים להבטיח שילדיהם לא יצאו כמו חבריהם. משימה לא פשוטה בכלל.

הסדרה נוגעת בתכנים סטראוטיפיים הנוגעים לאימהות ועקרות בית, הנתפסות כעצלניות או כלא מועילות, נושאים הקשורים במשפחתיות, עבודה, בית ספר, חברה ומעמד כלכלי ועוד.
משודר צמוד לשידור בארה"ב.


שבת | 19:55 | ב-yes TV COMEDY ב-yesVOD וב-STING TVמועדי שידור והקלטה

רגליים קרות 9

רגליים קרות 9

הדרמה הקומית האהובה שבה בעונה חדשה

בכיכובם של ג'יימס נסביט (אדם), ג'ון תומפסון (פיט), פיי ריפלי (ג'ני), הרמיוני האריסון (קרן), ורוברט בטהרסט (דיוויד) שמשחזרים את דמויותיהם.
בעונה התשיעית, והאחרונה בשלב הזה, החבורה מתרגלת לרומן החדש בין אדם (ג'יימס נסביט) וקרן (הרמיוני נוריס) והשניים בעצמם נתקלים בקשיים בבואם לחבר בין שתי המשפחות.

דיויד (רוברט בתהארסט) מנסה להחזיר את חייו למסלול לאחר תלאות בתחום המקצועי והאישי, ופיט מרגיש תקוע באמצע בעימות בין חבריו, בזמן שהוא תומך בג'ני (פיי ריפלי) המחלימה מסרטן.


ראשון | 21:00 | ב-yes TV DRAMA ב-yesLONDON וב-STING TVמועדי שידור והקלטה

ראמי 2

ראמי 2

עונה שניה לדרמה הקומית השחורה, המפתיעה והשנונה מאת הקומיקאי המוכשר ראמי יוסף

הסדרה המצחיקה והמרגשת, מספרת פחות או יותר את סיפור חייו של ראמי יוסף - בחור צעיר שגר עם משפחתו בניו ג'רזי, בן להורים מהגרים ממצרים, אשר נקרע בין התרבות האמריקאית לבין המסורת המוסלמית.

לעונה מצטרף זוכה האוסקר מרשהאלה עלי ("הספר הירוק") כשייח כריזמטי, ומתארחת ושחקנית הפורנו המוסלמית מיה קאליפה.
סדרה מצחיקה, חכמה ועגמומית המנסה להראות בצורה עדינה ואוהבת את עולמם המורכב של המהגרים.


שבת | 22:00 | ב-yes TV COMEDY ב-yesVOD וב-STING TVמועדי שידור והקלטה

NCIS 15

NCIS 15

הסדרה האהובה והמצליחה חוזרת בעונה חדשה

העונה ה-15 כוללת כמה שינויים בקאסט הקבוע: ג'ניפר אספוזיטו ("ספין סיטי") שהצטרפה בעונה שעברה, עזבה את הסדרה ובמקומה מצטרפת העונה המועמדת ל"גלובוס הזהב" מריה בלו ("היסטוריה של אלימות", "חופשיות על הבר"), שתגלם את ג'קי סלואן, פסיכולוגית מבצעית.

כמו כן, זאת עומדת להיות העונה האחרונה של פולי פרט ("הצלצול"), שגילמה את אבי מתחילת ימיה של הסדרה.
לתפקידי אורח מיוחדים יגיעו העונה גבריאל קרטריס (אנדריאה זאקרמן "בוורלי הילס 90210"), קווין פולאק ("החשוד המיידי") ודרו קארי ("המופע של דרו קארי").


ראשון | 22:00 ו-22:45 | ב-yes TV ACTION ב-yesVOD וב-STING TVמועדי שידור והקלטה

להרוס אותך

להרוס אותך

דרמה מבית HBO בכיכובה של הכוכבת הבריטית העולה מיקיילה קול העוסקת בהסכמה מינית

הסדרה בוחנת את סוגיית ההסכמה המינית בימינו ואיך בנוף הדייטים ומערכות היחסים החדש, אנחנו מבחינים בין שחרור לניצול.
הסדרה עלתה ביוני ב-VOD וקיבלה ביקורות טובות על העיסוק בנושא החשוב והעלאת המודעות:
הארץ "יצירת מופת אמיצה", וואלה "רגעים מהממים בעוצמתם", מאקו "הסדרה הכי חשובה של התקופה".

שני | 21:45 | ב-yes TV DRAMA ב-yesVOD וב-STING TVמועדי שידור והקלטהלצפייה בפרומו

עושות כותרות 3

עושות כותרות 3

עונה חדשה לסדרת הדרמה הפופולרית בהשראת סיפור חייה של העורכת הראשית של המגזין הנשי הנחשב "קוסמופוליטן", ג'ואנה קולס.
הסדרה עוקבת אחר חייהן המקצועיים והפרטים של שלוש מתמחות צעירות ואופנתיות במגזין נשים נחשב.

העונה השלישית ממשיכה מיד אחרי אירוע סיום העונה הקודמת בפריז, והפעם הבנות חוזרות לניו יורק להתמודד עם בחירות והחלטות גורליות.
בנוסף, מגזין "סקארלט" עובר שינויים וחברי מערכת חדשים נכנסים לחייהן. בפרק פלאשבק מיוחד לתקופה שלפני תחילת הסדרה, אף נזכה לראות את הפגישה הראשונה של הבנות.


חמישי | 21:00 ו-21:45 | ב-yes TV DRAMA ב-yesVOD וב-STING TVמועדי שידור והקלטה

התעשייה

התעשייה

דרמה חדשה, מבטיחה ומסקרנת מבית HBO

בנקאים וסוחרים צעירים, עושים את דרכם בעולם הפיננסי בזמן מפולת הבורסות בעולם בשנת 2008.
הסדרה תוארה כ"שילוב של מיליארדים עם אופוריה" ומכניסה את הצופה לעולם מנקודת מבטה של הארפר, צעירה העושה את צעדיה הראשונים בעולם הפיננסי של לונדון, בו חבורת צעירים רעבים ואמביציוזיים מתחרים על מספר מקומות מצומצם בחברת הפיננסים פייפוינט.

לינה דנהאם ("בנות") חתומה על בימוי הפרק הראשון של הסדרה ובנוסף לקחה חלק בהפקת הסדרה.
משודר צמוד לשידור בארה"ב.


עכשיו ב-yesVOD וב-STING TV ~ ומ-20/12 | 21:00 | ב-yes TV DRAMA

הרשימה השחורה 8

הרשימה השחורה 8

עונה חדשה לסדרת האקשן והמתח האהובה והמצליחה

הסדרה עוקבת אחרי רד רדינגטון (ג'יימס ספיידר), אסיר נמלט ומבריק שהסגיר את עצמו לידי המשטרה, ומציע לעזור ל-FBI לתפוס נבלים אחרים בתנאי שאליזבת קין, מאפיינת הפרופילים החדשה, תהיה השותפה שלו.
העונה הקודמת, שבשל מגפת הקורונה הפסיקה את הצילומים, הסתיימה בפרק שהושלם בעזרת אנימציה, ובסופו קין מצדדת באמה קתרינה על פני רד, המסתיר מחלה מסתורית.

בעונה החדשה, שהטאג ליין שלה הוא "בלי שקרים, בלי סודות", צפויים להיחשף המניעים של קתרינה, ורד וקין תצטרך לחשוב טוב באיזה צד היא.
משודר צמוד לשידור בארה"ב.


חמישי | 22:00 | ב-yes TV ACTION ב-yesVOD וב-STING TVמועדי שידור והקלטה

סדרות חדשות עכשיו ב-yes | yes