דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

yesLONDON

yesLONDON
ספריית VOD
עם הסדרות הבריטיות הכי מדוברות

סדרות בריטיות חדשות ומשובחות לצד עונות חדשות
שמוכיחות שבלונדון באמת יש טלוויזיה מצויינת!

 • הנסיכה הספרדייה

  הנסיכה הספרדייה

  מיני סדרת דרמה תקופתית חדשה, המשך לסדרות "המלכה הלבנה" ו"הנסיכה הלבנה".
  הנסיכה הצעירה הספרדייה נוסעת לאנגליה לפגוש את בעלה המיועד, נסיך וולש, יורשו של מלך אנגליה, שלו הובטחה בילדותה. והיא נאלצת להתרגל למנהגים והדעות האנגליים.

 • ההודאה

  ההודאה

  דרמת מתח בריטית המבוססת על סיפור אמיתי. חוקר בכיר במשטרה, לוקח על עצמו את חקירת היעלמותה של בחורה צעירה שלא חזרה מבילוי לילי. הוא משוכנע שהיא עדיין בחיים, ויוצא למרוץ נגד הזמן למצוא אותה לפני שיהיה מאוחר מדי, בעודו מקבל החלטה קריטית שחוקיותה מוטלת בספק.

  גולד דיגר

  גולד דיגר

  אישה אמידה בשנות ה-60 לחייה גרושה עם 3 ילדים בוגרים, אנוכיים ומרוכזים בעצמם, פוצחת ברומן סוער עם בחור צעיר וחתיך. אך מיהו אותו צעיר מסתורי ומה כוונותיו? ההתנגדות של ילדיה לזיווג הזה מאיימת לקרוע לגזרים את המשפחה המעורערת מלכתחילה, ולגרור סודות אפלים מן העבר.

 • הנסיכה הספרדייה

  פשע במעגל סגור

  דרמת מתח. מיד לאחר שזוכה מאשמת פשע מלחמה באפגניסטן, קצין בצבא בריטניה נתפס במצלמות במעגל סגור כשהוא חוטף את עורכת הדין שלו ומואשם ברצח שלה. חוקרת המבריקה מנסה לנקות את שמו, מתחילה לחשוף קונספירציה סבוכה ומורכבת.

  • עכשיו ב-yesLONDON

 • בפטיסט

  בפטיסט

  ג'וליאן בפטיסט (ת'אקי קריו), הבלש הצרפתי החכם והעיקש שדמותו הוצגה בסדרות "הנעדר" והנעדרת" של אשפי דרמות המתח האחים הארי וג'ק ויליאמס, חוזר בדרמה חדשה ומטלטלת.

  • עכשיו ב-yesLONDON

  פרוצות 3

  פרוצות 3

  עונה חדשה לדרמה התקופתית. סיפורה של מנהלת בית בושת בלונדון של המאה ה-18 הנאבקת לגדל את שתי בנותיה במשק הבית הכאוטי שלה.

 • בידיים טובות 2

  בידיים טובות 2

  העונה החדשה לדרמה הרפואית המתרחשת במחלקה הנוירולוגית, עוקבת הפעם אחרי סיפורו של רב טוראי ג'יימי מק'קיין, שנפצע במתקפת אויב בסוריה. בזמן שג'יימי מחלים מפציעה בעמוד השדרה שהותירה אותו משותק ומטראומה נפשית, הוא פוגש אויב חדש כשחבריו המאושפזים במחלקה מתים מסביבו באופן לא צפוי.

 • בוקר אחד 2

  בוקר אחד

  עונה חדשה לדרמה הוולשית המצליחה. פיית' מוצאת את עצמה בתוך פרשה מסתורית כשבעלה ושותפה לעסק אוון, נעלם בבוקר אחד. בעודה מחפשת רמזים למיקומו של בעלה, היא חושפת תגליות על חייו, שהעלו שאלות באשר לכמה טוב היא באמת מכירה את האיש שהיא אוהבת.

 • הקורבן

  הקורבן

  אם שכולה שבנה נרצח לפני 14 שנה עומדת למשפט על ניסיון רצח ומואשמת שפרסמה את זהות האיש שהיא מאמינה שרצח את בנה. חייו של החשוד נהרסים והוא צריך לשקם את שמו. הסדרה עוקבת אחר המשפט המתוקשר ונסיונותיה של האם לחשוף את הזהות האמיתית של רוצח בנה.

  נפרדנו כך

  נפרדנו כך

  העלילה עוקבת אחר חייהם של בני משפחת דפו, שהעסק המשפחתי שלהם עוסק במשפטי גירושים, פרט לבת הבכורה האנה, שעברה לעבוד בחברה יריבה בשם נובל והייל.

 • דרקון לבן

  דרקון לבן

  חייו של פרופסור מתהפכים כשאשתו האהובה נהרגת בתאונת דרכים בהונג קונג, אשר שם חיה ועבדה מחצית מזמנה. הוא נוסע לשם בכדי לזהות את גופתה של האישה שאהב, ומגלה תגלית מדהימה לגבי אשתו: מסתבר שהיא חיה חיים כפולים והייתה נשואה לבעל נוסף.לקטלוג VOD המלא של yesLONDON

לחצו כאן


yesLONDON