דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

הודעות לעיתונות

 
        
26.10.2020

לא כל הסגרים נראים אותו דבר

דו"ח השימושים הדיגיטליים הגדול של ישראל שהכינו חברות פלאפון,
בזק בינלאומי ו-yes חושף כיצד התנהגנו בסגר השני לעומת הסגר הראשון?

מהדו"ח המיוחד עולה: הישראלים יצאו מהבית בסגר השני הרבה יותר מהסגר הראשון, הרבו לצייץ בטוויטר,
הסתערו על יוון וקרואטיה ועדיין המשיכו להיפגש בצורה וירטואלית בזום.אילן סיגל, סמנכ"ל השיווק של פלאפון, yes ובזק בינלאומי: "המחקר שערכנו בשלוש החברות מראה הבדלים
התנהגותיים מרתקים בהרגלי החיים של הישראלים בין שני הסגרים. אם בסגר הראשון היינו יותר לחוצים, התעדכנו כל רגע
בחדשות, הסתגרנו בבתים והקפדנו על ההנחיות בצורה הדוקה, בסגר השני, למרות מספר הנדבקים הגדול בהרבה לעומת הסגר
הראשון, כבר בילינו הרבה יותר מחוץ לבית ופחות צפינו באקטואליה."

עיקרי הדו"ח


 • מסתובבים, מסתובבים - הישראלים יצאו הרבה יותר מהבית בסגר השני מול הסגר הראשון. העלייה בכמות הישראלים שהיו רק במקום אחד (ככל הנראה בבית) בסגר השני היא 63% מול 73% בסגר הראשון.
 • הפקקים לא משקרים – בסגר השני חלה ירידה בכמות הנסיעות הכללית של 34% לעומת 51% בסגר הראשון.
 • ראש השנה עם המשפחה הגרעינית – ירידה ממוצעת של 80% בנסיעות בינעירוניות בערב ראש השנה לעומת שנה שעברה.
 • לונדון לא מחכה לי, אבל קרואטיה ויוון כן – עלייה משמעותית בטסים לחו"ל לקרואטיה, יוון, סרביה ובולגריה, לעומת הסגר הראשון בו כמעט לא יצאנו לחו"ל בכלל.
 • וזה סוף החדשות – מעלייה של 82% בצפייה בתוכניות אקטואליה בסגר הראשון לעלייה של 31% בלבד בצפייה בהן בסגר השני, בהשוואה לתקופה שלפני הקורונה.
 • לא רק טראמפ ועיתונאים – עלייה של 52% בשימוש בטוויטר, עם הרבה צייצנים חדשים.
 • ממשיכים להיפגש בזום – עלייה אסטרונומית של 6,010% במספר המשתמשים בזום ועלייה של 10,288% במספר האירועים באפליקציה.


למרות מגבלת 1,000 המטרים, יצאנו הרבה יותר מהבית בסגר השני
מסתובבים הישראלים יצאו מהבית הרבה יותר בתקופת הסגר השני לעומת הסגר הראשון: אם במהלך הסגר הראשון הייתה עלייה של 73% מהישראלים ששהו רק במקום אחד במהלך כל היום (ככל הנראה בבית) לעומת ימי שגרה (ינואר-פברואר 2020), בסגר השני הייתה עלייה רק של 63% לעומת ימי שגרה. במהלך הסגר הראשון חלה ירידה של 29% מהישראלים ששהו בשני מקומות במהלך היום (למשל בית-עבודה) לעומת ימי שגרה מול ירידה של 11% בלבד בסגר השני. כמות המסתובבים (שהו ביותר משני מקומות במהלך היום) ירדה ב-61% בסגר הראשון ורק ב-41% בסגר השני.

נסיעות למרות מגבלת 1,000 המטרים, הישראלים בילו לא מעט בכבישים בסגר השני לעומת הסגר הראשון: בכמות הנסיעות הכללית חלה ירידה של 34% בסגר השני בהשוואה לימי שגרה מול ירידה של 51% בסגר הראשון. כשבודקים את אורך הנסיעות מקבלים תוצאות דומות: בסגר השני חלה ירידה של 41% בנסיעות הבינוניות ארוכות (מעל 6 ק"מ) מול ירידה של 60% בסגר הראשון. בנסיעות הקצרות של עד 2 ק"מ חלה ירידה של 19% בסגר השני מול 29% בסגר הראשון.

שימוש ב-Waze נתוני השימוש ב-Waze מחזקים גם הם את מגמת היציאה מהבית: בסגר הראשון חלה ירידה של 63% בשימוש בו מול ירידה של 56% בלבד בממוצע בסגר השני.

בראש השנה, בראש השנה, יצאנו מקסימום לראות את השושנה בגינה... לפחות רובנו
בראש השנה האחרון שחל בתקופת הסגר השני וחל עוצר ואיסור על עריכת ארוחות חג עם אנשים של משתייכים למשפחה הגרעינית שלנו, רוב הישראלים אכן היו בביתם עם המשפחה הגרעינית לעומת ראש השנה בשנה שעברה. על פי הנתונים חלה ירידה של 80% בממוצע בנסיעות הבינעירוניות (החל המשעה 14:00 בה החל הסגר) עם ירידה של 92% בנסיעות אשדוד-ירושלים, ירידה של 94% בנסיעות בני ברק-ירושלים, ירידה של 93% בנסיעות חיפה-תל אביב, ירידה של 93% בנסיעות ירושלים-תל אביב, ירידה של 95% בנסיעות תל אביב-חיפה וירידה של 94% בנסיעות תל אביב-ירושלים.

לונדון לא מחכה לי, אבל קרואטיה כן
לאחר שמספר היוצאים לחו"ל במהלך הסגר הראשון צנח למאות בודדות, עם ירידה של כ-99% בטסים לחו"ל, במהלך הסגר השני דווקא חל גידול במספר היוצאים והוא עומד על כ-80% פחות מבימי השגרה. החל מסוף אוגוסט החלה התנפלות של ישראלים על קרואטיה שהייתה ירוקה ופתחה את שעריה לישראלים ובהמשך גם ליוון, סרביה, בולגריה וגם קצת לטורקיה. עם הפיכתה של קרואטיה למדינה אדומה, חלה ירידה תלולה במספר הישראלים שטסו אליה.

השימוש באינטרנט ובסלולר היו גבוהים יותר בסגר השני אבל קמנו יותר מהכורסא
צריכת התקשורת בסגר השני הייתה גדולה יותר אפילו במהלך הסגר הראשון אבל לא בכל אמצעי התקשורת:

גלישה סלולרית הגלישה הסלולרית במהלך הסגר השני עלתה ב-17% בהשוואה לימי שגרה, זאת מול עלייה של 14% בממוצע בסגר הראשון.
גלישה קווית הגלישה הקווית רשמה עלייה מרשימה בסגר השני של 38% בהשוואה לימי שגרה, זאת מול עלייה 31% בלבד בסגר הראשון.
שיחות סלולר בסגר השני דיברנו אמנם יותר מבשגרה אבל קצת פחות מבסגר הראשון: עלייה של 15% בכמות שיחות הסלולר בסגר השני מול עלייה של 19% בכמות השיחות בסגר הראשון בהשוואה לימי השגרה.
טלוויזיה אם בסגר הראשון הפכנו לבטטות כורסה עם עלייה של 25% בצפייה בטלוויזיה בהשוואה לימי שגרה, בסגר השני חלה עלייה של 3% בלבד בצפייה בטלוויזיה, אולי זה נובע מהסיבה שבילינו הרבה יותר מחוץ לבית בסגר השני לעומת הסגר הראשון?

הצפייה בטלוויזיה – תודה יונית, ערב טוב תמר, להתראות דוריה – אני ב-VOD
גבירותי ורבותיי מהפך: הישראלים שבד"כ מכורים לתוכניות אקטואליה, התמכרות שהופכת לקשה יותר בתקופות משבר, בדרך לגמילה: העלייה הגדולה של הצפייה בתוכניות האקטואליה בסגר הראשון נבלמה בסגר השני
שידורי אקטואליה בתקופת הסגר הראשון נצמדנו כולנו לחדשות עם עלייה של 82% בממוצע בצפייה בתוכניות אקטואליה בהשוואה לימי שגרה. בסגר השני לעומת זאת עלייה של 31% בלבד בצפייה בתוכניות האקטואליה, עד כאן החדשות?
צפייה בסדרות, סרטים ו-VOD בדומה לסגר הראשון, בצפייה כמעט בכל סוגי התכנים בטלוויזיה חלה עלייה, אך בסגר השני היא הייתה מתונה יותר: בצפייה בסדרות חלה עלייה 8% בלבד בסגר השני בהשוואה לימי שגרה לעומת עלייה של 39% בתקופת הסגר הראשון. בתכני דוקו מדע וטבע חלה עלייה של 22% בימי הסגר השני מול 27% , בשימוש ב-VOD חלה עלייה 30% בסגר השני מול 78% בסגר הראשון.
תכני ילדים הילדים אמנם בבית אבל לא דווקא תקועים מול הטלוויזיה. תכני הילדים שבסגר הראשון כיכבו עם עלייה של 48%, זכו לעלייה צנועה יותר של 17% בצפייה בסגר השני.
שידורי הספורט בשורה אופטימית אמיתית לחובבי הספורט. מירידה של 80% בצפייה בספורט בסגר הראשון לעומת השגרה, "עלינו" לירידה של 22% במהלך הסגר השני. זה כמובן תוצאה ישירה של קיום יותר אירועי ספורט – דבר שכמעט ונעלם במהלך הסגר הראשון בארץ ובעולם.

הרשתות החברתיות שזינקו – מסתפקים ב-280 תווים
טוויטר הרשת החברתית שדי דשדשה אצלנו ביחס לעולם ונתפסה עד לא מזמן בעיקר כרשת חברתית ברנז'אית של פוליטיקאים ועיתונאים החלה לצבור תאוצה בשל השיח הפוליטי המתגבר וכל מי שנכנס אליה יכול לראות לא מעט צייצנים חדשים עם מספר חד ספרתי של עוקבים שנרשמו במהלך ספטמבר ואוקטובר והנתונים תומכים בכך: מעלייה של 8% בשימוש בטוויטר בסגר הראשון לעומת ימי שגרה, חלה עלייה של 52% בשימוש בטוויטר במהלך הסגר השני.
זום כמו בסגר הראשון, גם בסגר השני זום כיכבה. עלייה עצומה של 6,010% במספר המשתמשים בזום בסגר השני, מול עלייה של 5,090% בסגר הראשון. כמות האירועים בזום עלו ב-10,288% בסגר השני מול עלייה של 7892% בסגר הראשון. יש כאלו שהסגר השני עושה להם רק טוב.
טיקטוק הרשת החברתית החדשה יחסית שכיכבה במהלך הסגר הראשון עם עלייה של 30% בשימוש, הסתפקה בסגר השני בעלייה בשימוש של רק כמחצית -16%. כנראה שהסגר לא כזה עושה חשק לרקוד

להורדת הדו"ח המלא


להלן התוצאות העיקריות של הרבעון השלישי לשנת 2019:
 • • ההכנסות הסתכמו בכ- 334 מיליון שקל.
 • • תזרים המזומנים מפעילות שוטפת עלה והסתכם בכ-37 מיליון שקל.
 • • ה- EBITDA הסתכם בכ-70 מיליון שקל.
 • • נחתם הסכם קיבוצי עם העובדים לשלוש השנים הבאות 2019-2021

 • רן גוראון, מנכ"ל yes:
  "ברבעון זה אנו ממשיכים בתהליכי הסינרגיה בין החברות המאפשרים לנו ליזום מהלכים פורצי דרך בשוק הטלוויזיה הישראלי, רק לאחרונה הכרזנו על השקת yes+, שירות הסטרימינג הגדול והמתקדם בישראל בשיתוף פעולה אסטרטגי וראשון מסוגו עם חברת Apple, המסמן את תחילת המעבר משידורי הלוויין לשידורים על גבי רשת האינטרנט שהינו מהלך משמעותי בחיי החברה. כבר עתה, שבועות בודדים מההשקה, אנו רואים כי השירות זוכה לביקוש גבוה עם אלפי מצטרפים חדשים".
  עוד הוסיף גוראון, כי "השבוע חתמנו על הסכם קיבוצי עם עובדי החברה לשלוש השנים הבאות, בהמשך להסכם הסינרגיה וההתייעלות שנחתם בתחילת השנה. כל אלה מאפשרים לנו את מגוון החבילות הרחב ביותר בשוק התקשורת ולהעשיר את הערך ללקוחותינו".

  ההכנסות ברבעון השלישי הסתכמו בכ-334 מיליון שקל, לעומת כ-367 מיליון שקל ברבעון המקביל, קיטון של כ- 9.0%. הקיטון בהכנסות נובע בעיקר מירידה בכמות הלקוחות וממעבר לחבילות זולות יותר.
  התייעלות תפעולית – הוצאות הפעילות הסתכמו ברבעון השלישי בכ-314 מיליון שקל לעומת כ-366 מיליון שקל ברבעון המקביל, ירידה של כ-14.2%. הירידה נובעת מהתייעלות בהוצאות הפעלה, שכר ופחת. הוצאות הפעילות ללא השפעת הפחתות לירידת ערך הסתכמו ברבעון הנוכחי בכ-363 מיליון שקל. הירידה מול רבעון מקביל נובעת מהתייעלות בהוצאות הפעלה ושכר בקיזוז רישום הוצאה חד פעמית.
  הרווח התפעולי ברבעון השלישי הסתכם בכ-20 מיליון שקל לעומת רווח תפעולי של כ-1 מיליון שקל ברבעון המקביל. הגידול ברווח התפעולי מול רבעון מקביל נובע מירידה בהוצאות הפעילות בקיזוז הירידה בהכנסות. ההפסד התפעולי ללא השפעת הפחתות לירידת ערך הסתכם ברבעון הנוכחי בכ-29 מיליון שקל.
  ה- EBITDA ברבעון השלישי הסתכם בכ-70 מיליון שקל (שיעור EBITDA – 21.0%) לעומת כ-82 מיליון שקל ברבעון המקביל (שיעור EBITDA - 22.3%), ירידה של כ- 14.6%. הקיטון ב- EBITDA מול רבעון מקביל נובע מהירידה בהכנסות בקיזוז הירידה בהוצאות הפעלה, שכר ופחת. ה- EBITDA ללא השפעת הפחתות לירידת ערך הסתכם ברבעון הנוכחי בכ– 64 מיליון שקל.
  הרווח הנקי ברבעון השלישי הסתכם בכ-15 מיליון שקל לעומת הפסד נקי של כ-2 מיליון שקל ברבעון המקביל. ההפסד הנקי ללא השפעת הפחתות לירידת ערך ברבעון הנוכחי הסתכם בכ- 34 מיליון שקל.
  תזרים המזומנים מפעילות שוטפת ברבעון השלישי הסתכם בכ-37 מיליון שקל לעומת כ-34 מיליון שקל ברבעון המקביל, שיפור של 8.8%.
  תזרים המזומנים החופשי - ברבעון השלישי התזרים החופשי השלילי הסתכם בכ-40 מיליון שקל לעומת תזרים שלילי של כ-54 מיליון שקל ברבעון המקביל, שיפור של 25.9%.
  ההכנסה החודשית הממוצעת מלקוח (ARPU) עומדת ברבעון הנוכחי על 198 בדומה לרבעון קודם.
  בסיס המנויים של yes ברבעון השלישי של שנת 2019 ירד בכ-7 א' מנויים. מצבת המנויים של החברה לסוף הרבעון השלישי 2019 עומדת על כ- 558 אלף מנויים.
  28.10.19


  לרגל ההשקה נחתמו הסכמים עם גופי התוכן הבינלאומיים,
  NETFLIX ו- IMDb: מאגר התוכן הגדול והמוביל בעולם, ותתאפשר גישה ל- Amazon Prime, YouTube, Spotify ועוד.
  לראשונה בפלטפורמת שידורים ישראלית ניתן יהיה לקבל:
  ממשק ייחודי שנבנה בשיתוף פעולה מלא עם Apple העולמית, יכולות מתקדמות שטרם נראו בפלטפורמה ישראלית, דוגמת: חווית Binge מתקדמת, הכוללת דילוג על פתיח ומעבר חכם בין פרקים, שירות ה- Catch Up הרחב ביותר בארץ, הכולל מעל ל- 130 ערוצים, ניגון טריילרים, המלצות צפייה "אנושיות" ואפשרות מעקב אחר המלצות צפייה של סלבריטאים, "אוספים" שאצרו מומחי תוכן, עמוד בית חכם שלומד את הרגלי הצפייה, אפשרות חיפוש תוכן לפי שחקנים ובמאים ועוד.
  אתר דירוג התוכן המוביל בעולם IMDb מובנה בשירות עצמו.
  ממשק פורץ דרך ונפרד לילדים בגיל הרך ולמתבגרים שנבנה בשיתוף מומחים עולמיים בתחום וכולל יכולות מתקדמות חדשניות.
  אזור ייחודי המציג מדי ערב את כל השידורים הישירים בספורט ומאפשר מעבר מהיר ביניהם.
  ממשק ש"לומד" את העדפות הצופה באמצעות אינטליגנציה מלאכותית ומציף את הערוצים והתכנים הרלוונטיים אליו באופן אוטומטי.
  בנוסף לזאת כולל +yes:
  עולם תוכן עצום של כ- 140 ערוצים וספריית VOD מלאה הכוללת עשרות אלפי תכנים, גישה לשירותי התוכן של NETFLIX, Amazon, YouTube ולשירותי מוסיקה ומשחקים, יכולת המשך צפייה רציפה מהטלוויזיה ב- Smartphone או ב- Tablet ולהיפך, צפייה באיכות 4K.
  ההצעה לצרכן כוללת:
  Apple TV 4K כלול בחבילה וללא צורך ברכישה, שירות התוכן +AppleTV שהוכרז רק לאחרונה ויושק בעוד מספר ימים, ללא עלות למשך שנה, וגם שירות Apple Music ללא עלות למשך חצי שנה.

  היום נפתח ניסוי לקוחות ובשבועות הקרובים יושק השירות לכלל הלקוחות בישראל.


  רבעון שני ברציפות של צמיחה במנויים:
  yes מגייסת ברבעון זה כ- 2,000 מנויים חדשים
  וסה"כ של כ- 4,000 מנויים חדשים במהלך שני הרבעונים האחרונים.
  • המשך צמיחה במנויים - ברבעון השלישי של שנת 2018 הצטרפו כ- 2,000 מנויים חדשים וסה"כ של כ- 4,000 מנויים חדשים במהלך שני הרבעונים האחרונים.
  • התמתנות בירידה בהכנסות: ההכנסות ברבעון השלישי של שנת 2018 הסתכמו בכ- 367 מיליון שקל, לעומת הכנסות של 375 מיליון שקל ברבעון קודם, ירידה של כ- 2% בלבד.
  • גידול ב- :EBITDA הEBITDA-  ברבעון השלישי של שנת 2018 הסתכם בכ- 82 מיליון שקל לעומת כ- 62 מיליון שקל ברבעון הקודם, עליה של 32.3%.
  •   מעבר לרווח תפעולי לראשונה השנה: הרווח התפעולי ברבעון השלישי של שנת 2018 הסתכם בכ- 1 מיליון שקל לעומת הפסד תפעולי של כ- 17 מיליון שקל ברבעון הקודם,  בעיקר כתוצאה של מיקוד החברה בצמצום הוצאות תפעוליות.
  רן גוראון, מנכ"ל yes: "yes מציגה זה הרבעון השני ברציפות עלייה במצבת המנויים, הודות לאסטרטגיית הצמיחה של yes ו-STINGTV. מאז תחילת השנה תוצאותיה שלyes  מצביעות על התמתנות בירידה בהכנסות וברבעון השלישי מציגים גם עלייה ב-EBITDA , ירידה בהוצאות התפעול ולראשונה השנה מעבר לרווח תפעולי. במהלך תקופה זו השקנו 4 הפקות מקור חדשות וזכינו להכרה בינלאומית עם מכירתה של הסדרה המצליחה 'תאג"ד'  ל- Paramount , רשת אמריקאית מהמובילות בעולם. בנוסף, סיימנו בהצלחה ניסוי של גרסת הדור הבא של שירות ה- MultiRoom".

       ​


  "סיור ערים מסביב לעולם" - 
  ב- 30.10 אנחנו בוחרים ראש עיר ומזמינים אתכם ליהנות עם הסרטים האהובים שצולמו בערים היפות בעולם: ניו יורק, פריז, ברצלונה ועוד.. בין הסרטים שיעלו: "סקס והעיר הגדולה", "אהבה יוונית", "חצות בפריס", "לה לה לנד", " לאנצ'-בוקס", "שנה מעוברת", "מנהטן", "ויקי כריסטינה ברצלונה" ועוד.
  #MeToo  - 
  במלאת שנה לאירוע המכונן, הרכיבו אנשי התוכן של yes רשימה של סרטים מהארץ ומהעולם במסגרת ערוץ VOD חדש וייעודי- #MeToo, על השתקת פגיעות מיניות בקהילות סגורות; על נשים שהלכו נגד הרוח ועשו שינוי; על נשים וגברים שקמים באומץ וחושפים את הפגיעה שעברו; ועל אלימות נגד נשים בתוך התא המשפחתי ומחוצה לו
  "רוחות ועל טבעי" - 
  ביום השבתון ולקראת יום "ליל כל הקדושים" (31.10) יעלה ערוץ VOD עם מגוון תכנים מעולם הרוחות והעל טבעי, ביניהם רק ב- yes הסרט "סודות הסיאנס עם דניאל הראל", אמן החושים יוצא לשחזר סיאנס אמיתי ביחד עם עשרה כוכבי רשת ולבדוק אחת ולתמיד האם אפשרי לתקשר עם העולם הבא. בנוסף יעלו סרטים וסדרות נוספות שיצטרפו לתופעות על טבעיות: "הוקוס פוקוס", "זה" (2017), "אנאבל 2", "רוח רפאים",  "זאב צעיר", "דם אמיתי", "שומרי האוצרות", "צ'יקו ודיקו" - חיים באשליות ועוד...

  ערוצי ה- VOD המיוחדים יעלו ב-30.10, יום הבחירות לרשויות המקומיות
       ​

  הילדה האהובה, אמלי בן סימון, מסדרת הפרסומות של yes, חוזרת לביקור בישראל והפעם משתפת פעולה עם הזמר, הרקדן והכירואוגרף סטפן לגר שזוכה לקמפיין ראשון. כחלק מהמהלך החדש הופק בחשאיות רבה שיר מלא וקליפ של אמלי וסטפן על תרבות הקומסי קומסה.
  הקליפ, שבקליפ ששובר את הרשת, הגיע לכ-3.5 מליון צפיות ולמקום הראשון בסרטונים החמים  של יוטיוב! השיר החדש נכתב בשיתוף פעולה בין סטפן לגר, משרד הפרסום מקאן והמפיקים המוסיקליים: פן חזות ודולב רם, שאחראים על אינסוף להיטים בשנים האחרונות כמו "מלכת השושנים" של עדן בן זקן ואף כתבו את השיר שייצג את ישראל באירוויזיון 2017.  בנוסף, הופקה פרסומת באותו הקונספט של השיר.
  הפרסומת מבית מקאן תל אביב תעלה היום בערב בערוצים: , 12, 13, 14, בבתי הקולנוע ובדיגיטל למשך כשבועיים.

       ​​

  רשת SHOWTIME מכריזה על שידורה של סדרה סאטירית חדשה של הקומיקאי סשה ברון כהן.
  ברון כהן, שהתפרסם בזכות רגעים אייקוניים ודמויות מעוררות מחלוקת (בוראט, ברונו ועלי ג'י) חוזר לטלוויזיה לראשונה מזה עשור, ככותב והבמאי של "מי זו אמריקה?"                               
  הסדרה, בת 7 הפרקים, שצולמה במהלך השנה האחרונה, תחקור את האנשים שעושים את אמריקה – מהמפורסמים והידועים לשמצה ועד אזרחים אנונימיים. כולם חלק מהמרקם התרבותי והפוליטי המאכלס את ארצות הברית.
  תשודר במקביל לארה"ב! החל מיום ראשון הקרוב, ה- 15.7 ב yes VOD ולמחרת בyes EDGE

  ערוץ yes Real חוזר למהדורת קיץ מיוחדת, החל מה-1.7 עם להיטי הריאליטי: "הרווק/ה", "הישרדות", "אתגר הנינג'ה", "חתונה ממבט ראשון" והלהיטים החדשים: "הרווק בגן עדן", "משבר שבע השנים", "להיות ג'יגולו" ועוד.                                
  הערוץ הוא מהדורה מוגבלת לקיץ של ערוץ yes Drama, שישנה את אופיו והפריים טיים שלו ויהפוך מדי ערב לערוץ הריאליטי האהוב, עם שיא של 6 רצועות חדשות של ריאליטי כל יום!
  החל מה- 1.7 ועד 30.9 מדי ערב בערוץ 16 בממיר

       

  yes תשדר את משחקי הליגה האיטלקית המשחקים ישודרו בערוץ one2 אשר יעלה ללא תוספת תשלום ב-yes וב-STINGTV.  בכל אחת מהקבוצות בליגה האיטלקית משחקים השחקנים הבכירים באירופה כאשר עונת המשחקים הנוכחית עולה מדרגה עם חתימתו של כריסטיאנו רונאלדו ביובנטוס.  במהלך עונה זו הליגה האיטלקית עוברת מהפך כאשר בכל מחזור ישודרו 8 משחקים בשידור ישיר. הערוץ ישדר 24/7  שידורים ישירים וחוזרים של משחקים מהליגה האיטלקית, מגזינים לקראת ולסיכום מחזורי הליגה, ראיונות בלעדיים וכתבות צבע לצד תכניות אירוח ותוכניות אולפן בנושא הליגה האיטלקית. בנוסף, ישודרו בערוץ  ענפי ספורט נוספים כגון: מוטורי, אתלטיקה ועוד. כמו כן, ישולבו בערוץ שידורי ספורט ישראלי כאשר תינתן במה לענפים האולימפיים הישראלים, ביניהם: אתלטיקה, שחיה, התעמלות, גלישה וכיו"ב.
  הערוץ ישודר באיכות HD ויעלה ללא תוספת תשלום ב- yes וב- STINGTV ביום שישי ה-17.8, ב- yes ישודר הערוץ באפיק 64 וב- STINGTV יתווסף לחבילת הספורט של ערוצי one.

  לאחר שנתיים וחצי yes מציגה תפנית במגמת מצבת הלקוחות:
  בולמת נטישה ומגייסת 2,000 מנויים חדשים, הודות למהלך ULTIMATE yes והעמקת נתח השוק של STINGTV.
  רן גוראון, מנכ"ל yes: "yes מציגה היום הישג מרשים המצביע על כך שהאסטרטגיה אותה השיקה החברה בתחילת השנה עם מהלך ULTIMATE yes (המעניק יותר ערך במחיר אחיד לכלל הלקוחות - 199 ₪), לצד שירות STINGTV, נשאה פרי: yes בולמת את הנטישה שאפיינה את השנתיים וחצי האחרונות ואף גדלה במצבת הלקוחות, מציגה התייצבות בהכנסות בהשוואה לרבעון קודם ולפיכך, גם ההכנסה החודשית הממוצעת למנוי עלתה (ARPU) בהשוואה לרבעון קודם, וזאת בשוק רווי תחרות ובסביבה מאתגרת. סל המוצרים אותו מציעה היום חברת yes הוא המוביל בשוק הטלוויזיה וכולל תוכן מקורי ובינלאומי פורץ דרך וזוכה פרסים, חדשנות מוצרית ושירות לקוחות מצטיין, וכל זאת תחת מותג שנבחר רק לאחרונה במקום הראשון במדד המותגים מכל חברות התקשורת".

       ​​
  ​​

  ערוץ sey דוקו רכש לשידור את הסרטים הבולטים של רצועת המופת 03 על 03 של הערוץ האמריקאי NPSE, רצועה הנחשבת לאחת מסדרות הספורט הדוקומנטריות הטובות בעולם.
  סידרת הסרטים הפופולרית, שהוקמה ע"י ביל סימונס, הנחשב לעיתונאי הספורט הגדול בעולם, נוצרה במסגרת חגיגות ה-03 ל-NPSE בשנת 9002. מאז זכתה הרצועה בפרסים ומועמדויות, לרבות פרס איגוד המבקרים האמריקאי ב-6102, והפכה לאוסף מרתק ונדיר של תכנים דוקומנטריים המציגים את האופן בו הספורט והתרבות נקשרים יחדיו.
  מיטב סרטי הרצועה 03 על 03 ישודרו בימי שבת בצהריים החל מה-5.62 ב-sey דוקו; במקביל כל הסרטים יהיו זמינים חינם בקטגוריה מיוחדת ב-DOV sey.   


  להודעה המלאה ​​​​

  במשך כל חופשת הפסח נשדר את כל הסרטים האהובים, המצליחים ועטורי הפרסים; את כל הסודות מאחורי הקלעים;
  את כל הקטעים שהורדו בעריכה ואת כל הסרטים הקצרים של דיסני פיקסאר (המוקרנים לפני הסרט הארוך בקולנוע).              
  כמובן שישודרו גם כל הסרטים הקצרים שנוצרו על ידי האולפן - גיבורי הסרטים הקצרים זכו לאהדה רבה כשהוקרנו לפני הסרטים העלילתיים כגון – מנורת שולחן קטנה המנסה לשחק בכדור - דמות שהפכה לסמלו של האולפן ונחשב לסרט הראשון של פיקסאר – "לוקסו ג'וניור", אם זה "המשחק של גרי" שזכה בפרס האוסקר לסרט האנימציה הקצר הטוב ביותר לשנת 1997 ועוד.
  ערוץ: yes5 ב-yes  וב- STINGTV במהלך חופשת חג פסח, מה-22/3 ועד ה- 7/4


  להודעה המלאה ​​​​

  עוד הישג לתעשיית הטלוויזיה הישראלית! yes studios, הזרוע הבינלאומית להפצה והפקת תוכן בחו"ל של yes, מודיעה על הסכם מכירת הדרמה היומית המצליחה של yes- 'תאג"ד', לרשת השידור האמריקאית פארמונט.                              
  העיבוד האמריקאי של 'תאג"ד' יקרא'68 Whiskey' , והוא יעתיק את ההתרחשות מבסיס הצנחנים הישראלי לבסיס של חיילים אמריקאים המוצבים באפגניסטן. את הסדרה יביים לא אחר מאשר הבמאי זוכה האוסקר, רון הווארד ('נפלאות התבונה'), שגם יפיק אותה יחד עם שותפו, המפיק הנודע בריאן גרייזר, באמצעות חברת Imagine Entertainment, אשר הפיקה סדרות מצליחות כמו 'הורים במשרה מלאה', 'משפחה בהפרעה' ו'אימפריה'
  תאג"ד מגוללת את סיפורם של חובשי תאג"ד, שרוצים להחזיר את הרופא המודח שלהם לגדוד, ונקלעים לסיטואציות בלתי אפשריות בתוך הגדוד ומחוץ לצבא. זוהי סדרת המקור הנצפית ביותר של yes . העונה הראשונה שודרה בסוף 2016 והעונה השנייה צפויה לעלות לשידור במהלך 2019

  yes אשר הובילה מאז ומתמיד את החשיפה ושידור התכנים הגאים בערוציה גאה להציג ערוץ VOD  חדש - yes Rainbow – המכיל לצד מיטב הסרטים, הסדרות והדוקומנטריים הלהט"בים, בכורות ענק חדשות ואת ספריית התכנים הלהט"בית הגדולה ביותר בארץ.
  בין הבכורות: הזוכה הגדול של דוקאביב 2018 - 'משפחה בטרנס' החל מה-6.6, 'פוזה' - סדרה חדשה מבית FX של היוצא ראיין מרפי החל מה-24.6, הסרטים 'ארץ אלוהים' ו'טום מפינלנד', 'שערוריה אנגלית למדי' עם יו גרנט החל מה-19.6.
  הערוץ החינמי יכלול מאות סרטים, סדרות וסרטי דוקו בשלל צבעי הקשת ומכל הזמנים במהלך חודש יוני.

  עוד הצלחה יוצאת דופן לתעשיית הטלוויזיה הישראלית! 'על הספקטרום', הדרמה הקומית החדשה של yes, זכתה הערב (מוצ"ש) בפרס הסדרה הטובה ביותר (!) בפסטיבל 'סירייס מאניה'- הפסטיבל החשוב ביותר בעולם לסדרות טלוויזיה, אשר מתקיים בעיר ליל שבצרפת. במסגרת ההישג יוצא הדופן, גברה 'על הספקטרום', בהפקת אודי סגל (סומיוקו הפקות), על סדרות נחשבות מכל העולם שהתמודדו בתחרות הרשמית, וביניהן הסדרה "רעיה אמריקאית", בכיכובה של אליסיה סילברסטון, כמו גם הסדרה Rain של נטפליקס ו-The Split של BBC.                                
  רון אילון, מנכ"ל yes: "אנו נרגשים וגאים בזכייתה של 'על הספקטרום' ושל yes בפסטיבל היוקרתי ביותר בעולם לסדרות טלוויזיה, בפעם השנייה ברציפות. הפרס מהווה הוכחה נוספת להפיכתה של תעשיית הטלוויזיה הישראלית ל-Start Up TV Nation  ולמקור עולמי של יצירה ישראלית פורצת דרך. ברכותיי ליוצרים, למפיקים ולשחקנים." זוהי זכייה חסרת תקדים ושנייה ברציפות לישראל ול-yes, לאחר שבשנה שעברה זכתה בפרס הסדרה הטובה ביותר, סדרת המתח 'כבודו'.
  'על הספקטרום' תעלה ב-22/5 ב-yes EDGE וב-yes VOD.

  בסרטון החדש אמלי מספרת על "הניסוי של דוד מואיז" לעבור מyes  לטלוויזיה דלה יותר. אמלי מפקפקת בניסיון זה מהרגע הראשון אבל צופה מהצד בתהליך שעוברת המשפחה מרגע המעבר "המשמח", דרך שלב ההכרה במציאות הטלוויזיונית החדשה שלהם הכוללת מבחר מצומצם מאד של סדרות וסרטים שאת רובם כבר ראתה המשפחה שוב ושוב- כפי שהיא מכריזה - דז'ה וו,  מחסור בתכני מקור ובתכנים איכותיים לילדים ושידורי ספורט בדיליי.                                
  במרכז הפרסומת החדשה מפגש בין אמלי והדוד מואיז לאל מקדסי, הלוא הוא פיראס נסאר, כוכב העונה השנייה של 'פאודה'. אל-מקדסי מופיע בחלומו של הדוד מואיז כשהוא יושב על המיטה ומנהל עמו דו-שיח ובהמשך כשהוא מקריא לאמלי סיפור לפני השינה. במהלך השיחה עם הדוד מואיז שואל אותו אל-מקדסי בערבית "איפה דורון?", הדוד משיב לו " ז'ה נה סה פה – אין לי yes" – אז מתעורר הדוד מואיז מחלום הבלהות ומכריז – "אוקי. זה נגמר, חוזרים ל- yes!"
  הקמפיין מבית מקאן תל אביב יעלה היום בערב בערוצים: 10,12,13, בבתי הקולנוע ובדיגיטל למשך כשלושה שבועות

  רון אילון, מנכ"ל sey: "במהלך חודש ינואר השקנו את מהלך yesULTIMATE ב-199 ₪,  הזוכה לביקושים יוצאי דופן ולשביעות רצון גבוהה ביותר בקרב לקוחותינו ולקוחות חדשים. כבר בסיום הרבעון הראשון ובחודשים שלאחריו, אנו קוצרים את פירות המהלך ומזהים שינוי מגמה הבא לידי ביטוי בגיוס לקוחות חדשים רבים המוכיחים כי הציבור לא מוכן להתפשר על פחות מהטלוויזיה הטובה בישראל. yes ממשיכה להציג גם ברבעון זה הישגים מרשימים עם מספר הזכיות הגבוה ביותר בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה, ביניהן, "פאודה" שגרפה 11 פרסים כולל פרס סדרת הדרמה הטובה, זאת לצד דו"ח מועצת הכבלים והלוויין שפורסם לאחרונה המראה כי yes שומרת על מעמדה כמובילת השירות המצטיין בשוק התקשורת". ההכנסות ברבעון הראשון של שנת 2018 הסתכמו בכ- 375 מיליון שקל לעומת כ- 424 מיליון שקל ברבעון הראשון אשתקד, ירידה של כ- 11.6%. עיקר הירידה כתוצאה מקיטון במצבת הלקוחות ומשחיקה בהכנסה ממוצעת למנוי. בסיס המנויים של yes ברבעון הראשון של שנת 2018 ירד בכ- 6,900 מנויים והגיע למצבת של כ- 580 אלף מנויים.

       ​​

  "על הספקטרום"- הסדרה החדשה של yes,  התקבלה לפסטיבל "טרייבקה" היוקרתי, מייסודו של השחקן רוברט דה-נירו.
  פסטיבל טרייבקה, נוסד על-ידי השחקן רוברט דה נירו והמפיקה ג'יין רוזנטל, בשנת 2002 בעקבות פיגועי הטרור במגדלי התאומים, שהביאו גם לפגיעה בשכונת טרייבקה הסמוכה למגדלים. מטרת הפסטיבל היתה לסייע בשיקומו של האזור ולקבוע את מעמדה של העיר ניו-יורק כמוקד קולנוע עולמי.                
  "על הספקטרום", שיצרו דנה אדיסיס ויובל שפרמן, היא דרמה קומית בכיכובם של נעמי לבוב, ניב מג'ר ובן יוסיפוביץ', במרכזה בפעם הראשונה בטלוויזיה, צעירים על הספקטרום האוטיסטי, אשר חולקים יחד דירה במסגרת דיור מוגן בלב שכונות רגילות .דרך נקודת מבטם על החיים, נזכה לראות את עצמנו מזווית חדשה, שתוליד אולי ספקות לגבי העולם "הנורמלי" כמו שאנו רואים אותו
  הסדרה 'על הספקטרום' תשודר בשבועות הקרובים ב-yes.

     

  yes חושפת את הפקות המקור שיעשו את הטלוויזיה בישראל ב- 2018:
  ליאור אשכנזי ינצח עם היוצרים של "שטיסל", מירי (אילן פלד) ותקווה (יעל פוליאקוב) חוזרות ובגדול!, החיים הסודיים של שייקה אופיר נחשפים, וכחלון שלא הכרתם.
  מנכ"ל yes, רון אילון, ציין כי ישראל הפכה להיות TV start-up nation, וחשף כי  מכירה והפצה של תוכן ישראלי בעולם הניבו כ-400 מיליון שקל (!) בשנים האחרונות; קרא למשרד האוצר והתקשורת להעניק הטבת מס כדי לשפר את יכולות ההשקעה בתוכן ישראלי לטובת היוצרים, קהל הצופים והמדינה.

  "פאודה" גרפה 11 פרסים (!) כולל פרס סדרת הדרמה הטובה ביותר ופרס השחקן הטוב ביותר, שהוענק לליאור רז
  הסדרה אריק איינשטיין: שיר אהבה סטנדרטי" זכתה בפרס סדרת התעודה הטובה ביותר; "תום יער עושה את שביל" זכתה בפרס הדוקו-ריאליטי הטוב ביותר; "כדברא" זכתה בפרס הסדרה הטובה ביותר לילדים ולנוער.
  "פאודה", הסדרה הישראלית המצליחה ביותר בעולם, זכתה באופן חסר תקדים בכל 11 (!) הקטגוריות בהן היתה מועמדת- סדרת הדרמה הטובה ביותר, פרס השחקן הטוב ביותר, שהוענק לליאור רז, פרס הבימוי הטוב ביותר, שהוענק לרותם שמיר, ופרס התסריט הטוב ביותר. כמו כן זכתה "פאודה" של yes  בקטגוריית הצילום, העריכה, ההקלטה, עיצוב התלבושות, האפקטים המיוחדים והניהול האמנותי.ב-18 למרץ ישודר ב-yes הפרק האחרון לעונה לסדרה, ששברה את כל שיאי הרייטינג.

  לראשונה מושק מהלך צרכני חדש- yes ULTIMATE המציע: מחיר אחד לכלל הלקוחות - חדשים וקיימים, כולל שירות VOD ב- 0 ש"ח.               
  רון אילון, מנכ"ל yes: "אנו גאים להעצים בשנת 2018 את חוויית הצפייה ולהציע ללקוחותינו וללקוחות חדשים את הטלוויזיה הטובה בישראל בהצעה אחת זהה ושווה לכולם.  yes ULTIMATEיאפשר לקבל הרבה יותר ולשלם פחות עבור התוכן הטוב בישראל, הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ושירות לקוחות בלתי מתפשר, ובכלל זאת ליהנות מה- VOD העשיר והמגוון ושל yes באפס שקלים, שהפך להיות חלק אינטגרלי מדפוסי השימוש של צופי הטלוויזיה".
  במסגרת המהלך נערכת החברה להתקנות 300 אלף בתי אב לשירות ה-VOD  בחודשים הקרובים

      

  הערוץ יכיל כ-700 שעות שידור חדשות לחלוטין וכ- 70 סדרות ועונות חדשות ביניהן: "הרצח של ורסצ'ה", "סינגל מילפית", "אויבים: צ'ארלס ודיאנה", "הבריחה מדאנמורה", "אמון" והסדרה החדשה על פי ספרו של ביל קלינטון; את שידורי הערוץ תפתח העונה החדשה של "פאודה" .               
  yes EDGE הוא הבית היחידי בישראל לרשתות FX ו- Showtime, הרשתות המובילות ביותר בארה"ב; כל תכני הערוץ משודרים אך ורק ב-yes.
  yes EDGE, החל מה- 31.12,  22:00 בערב באפיק 18.

  הודעות לעיתונות