יכולת בקרת הורים מובנית

התקנה פשוטה ומהירה בעזרת אפליקציה

עד 100 משתמשים בו זמנית

3 שנות אחריות ע"י היבואן הרשמי

2 ב- 1
מגדיל טווח ומייצר נקודת גישה נוספת לרשת הביתית

איך זה עובד?

מורידים את האפליקציה מחברים יחידה אחת לנתב בבית ויחידה נוספת לשקע החשמל באזור בו רוצים להגביר את קליטת ה-WiFi נהנים מאינטרנט רציף וחלק!

Mesh

מגדיל טווח מבית TP-Link
בטכנולוגיית Mesh

רק ב- 14.9 ₪ לחודש

לשתי יחידות למשך 36 חודשים
או בתשלום אחד של 536.40 ₪
לרכישה

שאלות ותשובות

בכדי להרחיב את טווח קליטת האינטרנט האלחוטי למקומות מרוחקים מהנתב

בעת הרכישה תקבלו לינק להורדת אפליקציה, מורידים ועוקבים אחרי ההוראות. התקנה פשוטה ונוחה.

כבל רשת באורך 1.2 מטר, 2 ספקי מתח, 2 יחידות Deco (כאשר האחת מתחברת לנתב והשנייה לשקע חשמל) וחוברת התקנה

כן, זה מתאים לכל הנתבים הקיימים כיום בשוק.

אין צורך בחיבור הטלוויזיה/ הסטרימר ל-Mesh, צריך לחבר את אחת היחידות לנתב ואת היחידה הנוספת לשקע חשמל בחדר בו נמצאת הטלוויזיה/ נמצא הסטרימר.

שירות ותמיכה יסופקו ע"י היבואן הרשמי:
בנדא מגנטיק בע"מ, רחוב המחשב 1, אזה"ת פולג, נתניה.
טלפון : 073-2660699
בימים א'-ה' בין השעות 9:00-17:00
מגדיל טווח רשת אלחוטית בטכנולוגיית Mesh, תוצרת TP-Link Technologies Co Ltd, דגם Deco M4, ארץ ייצור: סין ("המוצר"). המכירה תתבצע על-ידי חברת די.בי.אס. שרותי לווין (1998) בע"מ ח.פ. 512705138 ("yes"), שכתובתה רח' היוזמה 6 כפר סבא, 44425. המחירים המוצגים כוללים מע"מ. נתוני המוצר הינם על-פי המידע שנמסר ל-yes על-ידי היבואן הרשמי. מובהר כי טווח כיסוי האינטרנט האלחוטי עשוי להיות מושפע מגורמים שונים, כגון גודל ומבנה בית הלקוח, גורמים סביבתיים שונים, ועוד. yes איננה מתחייבת כי המוצר יספק כיסוי מלא לכל בית הלקוח. המחירים המוצגים נכונים למועד זה, ועשויים להשתנות בכל עת בהתאם לשיקול דעתה של yes. ההטבות הינן עד גמר המלאי. yes אינה מתחייבת כי כל המוצרים יהיו זמינים במלאי בכל זמן נתון. המוצר יסופק לכתובת למשלוח בתוך 7 ימי עסקים ממועד התיאום מול הלקוח או על-ידי איסוף עצמי ממרכזי השירות של פלאפון. זמן האספקה ליישובים מרוחקים או ליישובים מעבר לקו הירוק עשוי להתארך.
תקף ללקוחות המשלמים באמצעות כרטיס אשראי בעד 36 תשלומים ללא ריבית. האחריות למוצר תינתן על-ידי היבואן הרשמי ועל פי תנאי כתב האחריות. yes תהא רשאית לבטל את העסקה אם יתברר כי נפלה טעות סופר או טעות חריגה אחרת בהצגת פרטי המוצר לרבות המחיר או פרטים אחרים, וכן אם הקנייה נעשתה שלא בהתאם לתנאי הרכישה. השלמת הליך הרכישה מותנית באישור חברת האשראי לביצוע העסקה ובכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי בעת השלמת הליך הרכישה. במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברת האשראי, או שלא ניתן להשלימה מכל סיבה אחרת (כגון העדר מלאי) נשלח אליך הודעה מתאימה וההזמנה תחשב למבוטלת.
לקוח רשאי לבטל את העסקה בהתאם למדיניות הביטולים הכפופה להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (לעיון במדיניות הביטולים לחץ כאן ).
לקבלת מידע בדבר זמינות מוצר או כל מידע נוסף ולמשלוח בקשה לביטול עסקה, נשמח לעמוד לרשותך בטלפון 1-800-20-8000 או *2080; בדוא"ל info@yestv.co.il; בפקס 09-7616193; בכתובת yes היוזמה 6 כפר סבא, 44425.