אנו ממשיכים להביא ללקוחותינו את חווית הצפייה הטובה ביותר. בואו להנות מאפליקציית +yes לנייד ולטאבלט, בה תוכלו לצפות בכל התכנים שאתם אוהבים גם לכם וגם לקטנטנים שלכם, לבנות פרופיל משתמש אישי, לבצע פעולות ועוד – כל זה בכל זמן ובכל מקום שתרצו ללא תוספת תשלום!

תתכוננו לחוויה חדשנית

עם ממשק אינטואיטיבי, קל ונוח לשימוש שעוד לא הכרתם...

לוח שידורים

לוח שידורים מתקדם

פאנל חדשני ונוח במיוחד, שיאפשר לכם לצפות בכל מה שאתם רואים היום בטלוויזיה, לדלג בקלות בין ערוצים, לצפות בפרקים מהשבוע שעבר ולהתעדכן מה ישודר בשבוע הבא

הורדות

הורדת פרקים ישירות למכשיר

אין אינטרנט? אין בעיה. מורידים תכנים נבחרים שאוהבים ישירות למכשיר, וצופים בנסיעות ארוכות, במטוס, בחו״ל ובכל מקום ללא חיבור זמין לרשת

.yes ORIGINAL

הפקות מקור איכותיות

הפקות מקור איכותיות – הוספנו לכם מתחם ייעודי לצפייה בכל תכני המקור הבלעדיים של yes עם הצצות אל מאחורי הקלעים, ראיונות עם כוכבים, קטעים מיוחדים ועוד

עולם הקטנטנים של +yes

המון דמויות אהובות, שירים ואוספים מיוחדים, בממשק בטוח ומותאם לילדים הכולל טיימר להגבלת הצפייה, חסימת תכנים ועוד

עולם ה-tweens

עולם שווה במיוחד לילדים הגדולים של yes, עם הסדרות הכי טובות, המלצות מכוכבים אהובים וגישה נוחה גם לערוצים ולתוכניות באזור המבוגרים.

שירות דיגיטלי ישירות מהאפליקציה

שירות ותמיכה

מאפשר ביצוע פעולות על המנוי, הזמנת ערוצים, שינוי הגדרות ועוד ללא כל צורך להתקשר לנציג

כל הפיצ'רים הנוחים שאתם אוהבים עכשיו גם בנייד ובטאבלט
פרופילים אישיים

אזור אישי לכל אחד מבני הבית, שמתאים בדיוק לחוויית הצפייה שאתם אוהבים

Start over

מאפשר לכם לחזור לתחילת התוכן הנצפה באופן מיידי

בינג’

חוויית Binge מתקדמת עם אפשרות לדלג על הפתיח והכתוביות כך שתוכלו לראות מספר פרקים ברצף ללא הפרעות

הקלטות

ביצוע הקלטות דרך האפליקציה וצפיה בכל זמן שתרצו

צריכים עזרה?
אנחנו כאן בשבילכם

עדיין אין לכם +yes?

הצטרפו עכשיו

תשובות לשאלות נפוצות

מהי אפליקציית +yes לנייד ולטאבלט?
אפליקציית +yes לנייד ולטאבלט הינה אפליקציה המאפשרת צפייה בעשרות ערוצי טלוויזיה ובאלפי תכני VOD במכשירי סמארטפון וטאבלט בכל זמן ומכל מקום. להורדה היכנסו לחנות האפליקציות. יתכן, שלא כל התכנים הזמינים לצפייה או הניתנים לרכישה במסגרת המינוי יהיו זמינים לצפייה באפליקציית +yes לנייד ולטאבלט, ולהיפך. האפליקציה לא זמינה ללקוחות STINGTV.
איך מצטרפים לאפליקציה?
ההצטרפות נעשית על-ידי פתיחת חשבון באפליקציה עצמה. יש להוריד את האפליקציה מחנות האפליקציות ולהזין ת"ז ומספר טלפון של המנוי ב- yes. המנוי יקבל קוד אותו יש להזין במסך המתאים, ואז יפתח למנוי חשבון באפליקציה לחלופין ניתן לפתוח חשבון ע"י הזנת שם המשתמש והסיסמה של המנוי לאתר. ההצטרפות מתבצעת בצורה עצמאית, ללא קושי וללא צורך בפנייה לנציג שירות. האפליקציה לא זמינה ללקוחות STINGTV. ניתן להצטרף ע"י לחיצה על הלינק (במובייל בלבד) http://192.117.186.236/detectm.html yes
האם האפליקציה כרוכה בתשלום?
האפליקציה ניתנת ללא תשלום נוסף ללקוחות אשר מנויים על שידורי הטלוויזיה בלוויין של yes או מנויים לאפליקציית +yes לטלוויזיה, בכפוף לתנאי ההתקשרות.
אילו תכנים קיימים באפליקציה?
ניתן לצפות בשירות בערוצי לייב ביניהם ערוצי סרטים, סדרות, מדע וטבע ,ילדים, ספורט ועוד. השירות מכיל גם מגוון רחב של תכני VOD ביניהם סרטים, סדרות, דוקו ועוד. התכנים הזמינים לצפייה באפליקציה תלויים בסוג המסלול של המנוי. לא כל התכנים והערוצים הזמינים לצפייה במסגרת המינוי יהיו זמינים לצפייה ב +yes לנייד ולטאבלט . ייתכנו הבדלים בין התוכן הנכלל בשירות עבור מנוי yes הצופה בשידורי הטלוויזיה של yes באמצעות הלוויין בלבד, לבין מנוי yes הצופה בשידורי הטלוויזיה של +yes בין אם בשילוב ממירים לוויינים ובין אם לאו.
האם ניתן להקליט תכנים באפליקציה?
כן, ניתן להקליט חלק מהתכנים באפליקציה. שימו לב שבחלק מהערוצים ובחלק מהתכנים לא קיימת אפשרות לבצע הקלטה בעקבות העדר זכויות.
איך מוסיפים מכשיר לשירות?
יש להיכנס דרך המכשיר המבוקש לאפליקציית +yes לנייד ולטאבלט ולהזין ת"ז ומספר טלפון של המנוי או לחלופין להזין את שם המשתמש והסיסמא לאתר yes.
בכמה מכשירים ניתן להתקין את האפליקציה?
כל לקוח יוכל לחבר לשירות עד 5 מכשירים.
איך מסירים מכשיר מהשירות?
יש להיכנס לאזור האישי באתר yes לעמוד ניהול מכשירים בהגדרות +yes לנייד ולטאבלט. בעמוד זה יופיעו כל המכשירים הקיימים בשירות. לחיצה על כפתור הסרה הנמצא ליד כל מכשיר יסיר את המכשיר מהמנוי. לקוחות +yes בטלוויזיה יכולים גם להסיר מכשירים ע"י כניסה להגדרות – ניהול מנוי – ניהול מכשירים.
האם ניתן לחסום תכנים מסוימים לצפיית ילדים?
כן, ניתן להקים לילדים פרופיל ילדים, שממנו תהיה גישה רק לתכני הילדים. כמו כן, ניתן להגביל צפייה בתכנים מסויימים, כך שהצפייה בהם תתאפשר רק לאחר הקשת קוד. החברה תקצה לך קוד ברירת מחדל, שאותו תוכל לשנות בכל עת מכל אחד מהמכשירים, והשינוי יחול על כל המכשירים.
האם יש שירותי catchup / startover באפליקציה?
כן! ניתן לצפות בתכניות ששודרו שבוע קודם בערוצים התומכים בשירות זה. כמו כן, ניתן להתחיל לצפות מההתחלה בתכנים ששידורם כבר החל ולחזור לשידור החי מתי שתרצו. יש לשים לב כי בחלק מהערוצים והתכנים לא קיימים שירותי catchup ו / או startover בעקבות היעדר זכויות.
האם ניתן לצפות בחו"ל באפליקציה?
הצפייה באפליקציה תתאפשר לבעלי כתובת IP ישראלית בלבד. בטרם נסיעתכם לחו"ל ניתן להוריד תכנים מסוימים למכשירכם ובאמצעות כך לצפות בהם במשך שהייתכם בחו"ל או בטיסה, ללא תלות ברשת האינטרנט. שימו לב כי תוכן שהורד למכשיר יהיה זמין ל-30 יום מרגע ההורדה או 48 שעות מרגע תחילת צפייה (המוקדם מבניהם). לאחר הורדה התכנים יופיעו בטאב הבית תחת "ההורדות שלי".
נתקלתי בתקלה מה עלי לעשות?
יש לנסות לתפעל בהתאם להנחיות המפורטות במסכי התמיכה באתר. במידה שהתקלה עדיין ממשיכה יש ליצור קשר עם המוקד הטכני בשיחת טלפון או ב- Whatsapp.
אני מנסה להתחבר לאפליקציה ולא מצליח. מה לעשות?
על מנת להירשם לאפליקציה עליך להיות בעל מינוי פעיל על שידורי הטלוויזיה בלוויין של yes או על אפליקציית +yes לטלוויזיה. עליך לוודא שהזנת את פרטי הזיהוי הנכונים באפליקציה שם המשתמש והסיסמא שלך לאתר yes או לחילופין ת"ז ומספר הטלפון של המנוי כפי שמופיע במערכות החברה. בחלופה השנייה יהא עליך להקליד את הקוד שתקבל למספר הטלפון שהזנת. במידה ומדובר בהתחברות הראשונה לאפליקציה, יהא עליך לאשר את תנאי ההתקשרות שים לב, במידה וקיימים על שמך שני מנויים או יותר עם אותה ת"ז ואותו מספר טלפון, יש להירשם לאפליקציה באמצעות שם המשתמש והסיסמא של האתר בלבד. אם מילאת אחר הנחיות אלה, ועדיין לא הצלחת להתחבר, יש ליצור קשר עם המוקד הטכני בשיחת טלפון או ב-Whatsapp.
אילו מכשירים תומכים בשירות?
האפליקציה זמינה במכשירי IOS החל מגירסה iOS13/iPadOS 13 ובמכשירי אנדרואיד הפופולריים הקיימים היום החל מגרסה 9.
לא כל התכנים והערוצים הזמינים לצפייה במסגרת המנוי יהיו זמינים לצפייה ב +yes לנייד ולטאבלט .ייתכנו הבדלים בין התוכן הנכלל בשירות עבור מנוי yes הצופה בשידורי הטלוויזיה של yes באמצעות לווין בלבד, לבין מנוי yes הצופה בשידורי הטלוויזיה של +yes בין אם בשילוב עם ממירים לוויניים ובין אם לאו. התכנים הזמינים באפליקציית +yes לנייד ולטאבלט תלויים בסוג המסלול של המנוי. ללקוחות אשר מנויים על שידורי הטלוויזיה בלוויין של yes או מנויים לאפליקציית +yes לטלוויזיה, בכפוף לתנאי ההתקשרות. הורדת תכנים – בהתאם לזכויות הקיימות על התוכן.