דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

מגוון הסדרות החמות של yes

 • הבוזגלוס 3

  הבוזגלוס 3

  המשפחה הראשונה של הכדורגל הישראלי חוזרת בעונה חדשה

 • הטובות לקרב 3

  הטובות לקרב 3

  הדרמה המשפטית והפוליטית בכיכובן של כריסטין ברנסקי, קוש ג'מבו ורוז לזלי, חוזרת בעונה חדשה שתמשיך לעסוק בנושאים חברתיים כמו הטרדות מיניות, גזע ובמצב הפוליטי בארה"ב ו"בחינה של מה שקורה כשמעקה הבטיחות נעלם ממוסדות ההנהגה" על פי רוברט ומישל קינג. אל הסדרה מצטרף מייקל שין ("הסקס של מאסטרס") לתפקיד קבוע.

  המתמחה 2

  המתמחה 2

  דרמת בית החולים העוסקת בשנות ההתמחות האחרונות של רופא צעיר (מאט קזורי, "האישה הטובה") חוזרת בעונה חדשה.

 • משבריסטית

  משבריסטית

  סיפורה של רובין, יועצת PR אמריקאית חסרת רחמים ומצליחה, שחיה בלונדון, היא עושה הכל כדי לתקן את חייהם המתוסבכים של סלבס חסרי אונים ואנוכיים, אותם היא מייצגת. ולמרות שהיא שולטת בעבודתה במקצועיות, היא לא מצליחה לעשות זאת בחייה שלה, שיוצאים משליטה.

 • מיליארדים 4

  מיליארדים 4

  הדרמה המורכבת והפרובוקטיבית, העוסקת ביחסי הכוחות הפוליטיים בעולם ההון ופיננסים של ניו יורק חוזרת בעונה חדשה.

  האנטומיה של גריי 15

  האנטומיה של גריי 15

  העונה החדשה של "האנטומיה של גריי" עומדת בסימן אהבה ותתחיל מסיומה של העונה הקודמת, עזיבתן של אפריל קפנר ואריזונה רובינס לטובת האהבה, חתונתם של אלכס וג'ו והגילוי שטדי בהריון מאוון. וכמובן השאלה המתבקשת: האם מרדית גריי תזכה לאהבה חדשה?

 • משחקי הכס 8

  משחקי הכס 8

  ההמתנה הארוכה הסתיימה! סדרת הפנטזיה זוכת 47 פרסי האמי, כולל סדרת הדרמה הטובה ביותר, חוזרת ובגדול לעונת סיום חדשה ומרגשת.

 • המתים המהלכים 9

  המתים המהלכים 9 ב'

  הסדרה חוזרת מפגרת החגים ישירות למקום בו הסתיימה המחצית הראשונה, מותו של ישו במפגש הכואב עם ה"הלוחשים", חברי קבוצה שלובשים את גופות המתים כדי להיטמע ביניהם ובכך להסתתר מפני החיים.

 • אימפריה 5

  אימפריה 5

  הסדרה מלאת התככים והמוזיקה, צברה קהל מעריצים עצום ויצרה באז היסטרי ברשתות, בעזרת עלילתה המפותלת והפסקול המדהים שהגיע לראשי המצעדים, משודרת בעונתה החמישית.

  • עכשיו ב-yesVOD

  תחנה 19 עונה 2

  תחנה 19 עונה 2

  בעונה החדשה נגלה מה עלה בגורל לוחמי האש של תחנה 19, שנקלעו למרכזה של שריפה אימתנית בבניין משרדים ענק.

 • האחיות המוצלחות שלי 3

  האחיות המוצלחות שלי 3

  האחיות המוצלחות שלי חוזרות לעונה שלישית ומרגשת. אולי הפעם הן סוף סוף יצליחו. אנחנו חוזרים לאורית, נטלי ומור, האחיות לבית קטן, ולמאבק המגוחך שלהן בבירוקרטיה שהחיים מביאים איתם.

מגוון הסדרות החמות של yes