דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

מגוון הסדרות החמות של yes

 • על הספקטרום
  רק ב-yes

  על הספקטרום

  זוהר, עמית ורון רון, שלושה צעירים בסוף שנות העשרים שלהם, המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי. שלושתם שותפים לדירה ברמת גן- הם לא גאונים, אין להם כישרון יוצא דופן, למעשה הם לא טובים בכלום, אבל הם הגיבורים ודרכם נחווה את העולם מנקודת מבט מפתיעה מצחיקה והמאוד לא פוליטיקלי קורקט.

 • פאודה 2
  רק ב-yes

  פאודה 2

  העונה השנייה מדגישה את המחיר הבלתי נסבל של הסכסוך הישראלי פלסטיני ואת האופן שבו הוא שואב את הנוגעים בו והורס את חייהם. עבור הדמויות בסדרה, המלחמה בין הצדדים, היא בלתי נפרדת מהמציאות שלהם והם אינם יכולים להתנתק ממנה.

  הטובות לקרב

  הטובות לקרב 2

  ספין אוף של "האישה הטובה", מבית היוצר של רוברט ומישל קינג. הסדרה מתרחשת כשנה לאחר אירועי סיום "האישה הטובה" ועוקבת אחר דמותה של ברנסקי, עורכת הדין האהובה דיאן לוקהארט, שנאלצת לעזוב את משרד עורכי הדין שלה "לוקהארט ולי" לאחר שהונאת ענק מחסלת את כל חסכונותיה והורסת את המוניטין של בת חסותה מיאה רינדל (רוז לזלי, "משחקי הכס") ומובילה אותן להצטרף אל לוקה קווין (ג'מבו) באחת מפירמות עורכי הדין המצליחות בשיקאגו

 • ככה זה
  רק ב-yes

  ככה זה

  היא חרדתית הוא דכאוני ושניהם איבדו כל אמון באהבה, השניים מגלמים שכנים, שלמרות מאמציהם הכנים להתעלם זה מזו, מוצאים את עצמם שוב ושוב נאלצים להתמודד יחד עם סיטואציות מביכות ומשעשעות שמחברות ביניהם בעל כורחם

 • מילארדים 3
  רק ב-yes

  מילארדים 3

  העונה תמשיך לחקור לעומק המאבק חסר הרחמים בין התובע המחוזי צ'אק רודס ומלך קרנות הגידור המבריק בובי "אקס" אקסלרוד, את מערכת היחסים של וונדי רודס עם בעלה לאחר שהשלימה איתו בפרק סיום העונה, ומנגד את יחסיה עם אקס, המעסיק שלה לשעבר שהוא גם חבר קרוב.

  SUITS עונה 7
  רק ב-yes

  SUITS עונה 7

  חלק ב' של העונה השביעית שבה ישודרו ששת הפרקים האחרונים בהשתתפותם של פטריק ג'יי אדמס (מייק רוס) ומייגן מרקל (רייצ'ל זיין) בסדרה.

 • החיים עצמם 2
  רק ב-yes

  האחיות המוצלחות שלי 2

  העונה השנייה של האחיות המוצלחות שלי מלווה את מסען של האחיות המוצלחות ב"חיים של הגדולים", על ההצלחות המינוריות, הכישלונות המהדהדים והקשיים החדשים- מבפנים ומבחוץ שעוד מחכים להן.

 • פוזה pose
  רק ב-yes

  פוזה

  ממוחו היצירתי של ראיין מרפי מגיעה אנתולוגיה חדשה ל-FX, שתעסוק בסצנה הרוחשת והגועשת בניו יורק של אמצע שנות ה-80, במספר נקודות השקה בחברה הניו יורקית, עלייתו של עולם המותרות בעידן הטראמפ של העיר, הסצנה הספרותית בדאונטאון ועולם תרבות הנשפים הקווירי.

 • טראומה
  רק ב-yes

  טראומה

  מותחן מטלטל בן שלושה חלקים מהיוצר של "דוקטור פוסטר" על שני אבות, דן וג'ון, שחייהם מתנגשים כשאלכס, בנו בן ה-15 של דן נדקר, ומת באורך טרגי במחלקת הטראומה המנוהלת ביד רמה על ידי הרופא המוערך ג'ון אלרטון.

  איש משפחה
  רק ב-yes

  איש משפחה

  קומדיית האנימציה האמריקאית הפרועה, זוכת פרס האמי בעונה הזו יצוין הפרק ה- 300 של איש משפחה (פרק 11 בעונה) ובעלילה שתימשך על פני שלושה פרקים, בראיין יסולק מבית משפחת גריפין לאחר שהעלה לטוויטר ציוץ שמרגיז את כל העיירה.

 • תחנה 19
  רק ב-yes

  תחנה 19

  מבית היוצר של שונדה ריימס - מגיעה אלינו הספין-אוף של "האנטומיה של גריי". "תחנה 19" תתרחש בתחנת הכיבוי של סיאטל, תעקוב אחר הכבאים המסורים של העיר – מהקפטן עד אחרון המגויסים – ותעסוק בלוחמות ולוחמי אש, שמסכנים את חייהם בזמן המשמרת וגם אחריה.

מגוון הסדרות החמות של yes