דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

מגוון הסדרות החמות של yes

 • עיר מקלט

  עיר מקלט

  דרמת מתח חדשה המתרחשת בעולמם של מבקשי המקלט בדרומה של תל אביב. חוקרת צעירה מקבלת לידיה חקירת רצח שמתרחשת בלב העיר. במאבקה למצוא את הרוצח האמיתי היא חושפת עולם שלם של אינטרסים סמויים, החל בפוליטיקאים שמנצלים את הרצח כדי לקדם את מעמדם, דרך ארגון פשע פיננסי ויעיל שהשתלט על השכונה, ועד לעסקאות בלתי חוקיות עם מדינות אפריקה.

 • החיים עצמם 3

  החיים עצמם 3

  כשמספר שאלות נשארו פתוחות מסיום העונה השניה: מדוע קווין וזואי טסים לויאטנם? למה טובי לא יכול לצאת מהמיטה? ומי זו "היא" שרנדל וטס עדיין לא מסוגלים לפגוש? תחילת העונה החדשה תציג פרטים מעברה של בת', מהיכן היא באה ומה הרקע שלה, וגם פרטים על עברו של ג'ק בצבא בשנות ה- 20 שלו בזמן מלחמת ויאטנם, ומה הפך אותו לאיש שאנחנו מכירים.

  • כל הפרקים לצפייה עכשיו ב-yesVOD

  דאנסטורי

  דאנסטורי

  דרמה יומית לילדים ונוער מבית דיסני, פרויקט ריקודים בינלאומי המתקיים לראשונה בארץ. הרקדנים המוכשרים ביותר מכל להקות המחול לנוער נבחרו כדי לייצג את ישראל. האימונים קשים ומפרכים, ונדרש אופי וכוח רצון אדיר, מה שכנראה לא מתאים לכל אחד.

  • כל יום | 20:00 | בערוץ דיסני וב- yesVOD

  • להקלטה

 • המנצח

  המנצח

  פסנתרן בינלאומי שעזב את הארץ לפני שנים, בורח משיקגו, רגע לפני קונצרט, ושב במפתיע לפתח תקווה לדירת הוריו. ממלא מקום כמנצח בחבורת זמר ומוצא עצמו נשאב לחיים חלופיים. קרוע בין שתי מולדות, שני הורים ושתי אהבות, הוא מתנחם בשירים ישראלים בזיוף קל.

 • ריי דונובן 6

  ריי דונובן 6

  עונה חדשה לדרמת הפשע המדוברת של רשת Showtime, בכיכובו של שחקן הקולנוע ליב שרייבר, כשלצדו ג'ון ווייט הוותיק כאביו, תפקיד עליו זכה בפרס גלובוס הזהב ועם המצטרפת מהעונה הקודמת סוזן סרנדון. העונה השישית, עוברת מביתה הקבוע בלוס אנג'לס, לעיר ניו יורק.

  האנטומיה של גריי 15

  האנטומיה של גריי 15

  העונה החדשה של "האנטומיה של גריי" עומדת בסימן אהבה ותתחיל מסיומה של העונה הקודמת, עזיבתן של אפריל קפנר ואריזונה רובינס לטובת האהבה, חתונתם של אלכס וג'ו והגילוי שטדי בהריון מאוון. וכמובן השאלה המתבקשת: האם מרדית גריי תזכה לאהבה חדשה?

 • משפחה מודרנית 10

  משפחה מודרנית 10

  המשפחה הכי מצחיקה על המסך מלווה אותנו מזה עשור ברגעים הכי משעשעים של החיים, ולא חסר כאלה. הצטרפו למעלליהם של גלוריה, ג'יי, פיל, קמרון וכל שבט פריצ'ט לעונה שתזכיר לכם שמשפחה לא בוחרים, אבל לפחות אפשר לצחוק על זה!

 • המתים המהלכים 9

  המתים המהלכים 9

  העונה חדשה תחל כשנה וחצי מסיום המלחמה של חברי הקהילה של ריק במושיעים ומאסרו של ניגן. הקהילות השונות חוזרות לבנות התיישבויות ונאלצות להקים תשתיות חדשות, כיוון שהתשתיות מהעולם הישן קורסות. מלאי הדלק ומצרכי המזון עליהם נסמכו בעבר הולכים ואוזלים וכך גם כלי הרכב וכלי הנשק הישנים.

 • Suits 8

  Suits 8

  הדרמה המשפטית האהובה חוזרת בעונה חדשה' העונה המסמנת שינוי גדול בעלילה ובקאסט, לאחר עזיבתם בתום העונה הקודמת של פטריק ג'יי אדמס (מייק רוס) ומייגן מרקל (רייצ'ל זיין). הסדרה תמשיך כשבראשה דמויותיהם של הארווי ספקטר, לואיס ליט ודונה. דמותו של אלכס ויליאמס תהפוך לקבועה ואליו תצטרף קתרין הייגל, בתפקיד עורכת הדין המוכשרת סמנתה וילר, שותפה חדשה במשרד עורכי הדין "ספקטור, זיין וליט", שתאתגר את הסטאטוס קוו ותהפוך לבת ברית מצוינת לחלק מעמיתיה ולאויבת מושבעת של האחרים.

  תחנה 19 עונה 2

  תחנה 19 עונה 2

  הספין אוף הלוהט של "האנטומיה של גריי" חוזר בעונה שניה, בה נגלה מה עלה בגורל לוחמי האש של תחנה 19 שנקלעו למרכזה של שריפה אימתנית בבניין משרדים ענק. אל העונה החדשה מצטרף בוריס קודג'ו ("האיש האחרון בעולם"), שיגלם כבאי בעל עבר מסתורי שחוזר למחלקת הכבאות של סיאטל לאחר מספר שנים, ומביא אתו שיטות עבודה ויכולות חדשות, שלא תמיד מתאימות לחברי הצוות.

 • הוויקינגים 5ב'

  הוויקינגים 5ב'

  הפקה אפית היסטורית העוסקת בסאגת הלוחמים הנורדיים האימתניים ובמסעם הראשון, בו יצאו לכבוש את האדמות הצפוניות. במרכז הסדרה עומד הלוחם הוויקינגי ראגנר לודברוק, דמות מיתולוגית חשובה בהיסטוריה הוויקינגית ותביעתו את כס המלוכה.

מגוון הסדרות החמות של yes