דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

מגוון הסדרות החמות של yes

 • הכל תום

  הכל תום

  תום יער, זוכת פרס האקדמיה 2018 ו-2019, חוזרת עם פרויקט חדש, מפתיע ופרוע כמו שרק היא יודעת!

 • כבודו 2

  כבודו 2

  עונה שניה לזוכה הגדולה של פסטיבל הטלוויזיה החשוב ביותר Series Mania 2017
  העונה השנייה של "כבודו" מעלה הילוך, המתח גובר וכך גם הסכנה. מיכה אלקובי (יורם חטב), כשגבו אל הקיר, נהיה גרוע מהעבריינים בהם הוא נלחם. הגבולות בין צידי החוק- עבריין, שופט, משטרה- מיטשטשים לגמרי בעונה הזאת.

  שקרים קטנים גדולים 2

  שקרים קטנים גדולים 2

  הדרמה המתרחשת במונטריי השמשית, ממשיכה לבחון את יכולתן של חברויות אמיצות, מערכות נישואים וגידול ילדים, לשרוד את רשת השקרים השזורה בהם.
  הדמויות יצטרכו להתמודד עם מותו של פרי ולהבין איך ממשיכים לחיות בשלום לאחר אירוע משנה חיים.

 • השנים

  השנים

  סאגה משפחתית אפית מבית BBC. הסדרה עוקבת אחרי משפחה רגילה, במהלך 15 השנים הבאות. בזמן שהחברה סביבם משתנה - מהר מאי פעם – בני משפחת ליאון חווים את כל מה שאנחנו מקווים לו מהעתיד וגם את כל מה שאנחנו חוששים מפניו.

 • דיין: המשפחה הראשונה

  דיין: המשפחה הראשונה

  לא מעט נאמר ונכתב על כל אחד מבני משפחת דיין, אך הסדרה התיעודית האֶפּית שיצרה ענת גורן, מושיבה לראשונה אל מול המצלמה את כל גיבורי הסיפור החיים ותוך שימוש בקטעי ארכיון נדירים שטרם נראו, בוחנת ומפרקת את המיתוס המשפחתי.

  צ'רנוביל

  צ'רנוביל

  מיני סדרה תקופתית חדשה מבית HBO ו-SKY
  הסדרה חוזרת לתאונה הגרעינית הנוראה משנת 1986, אחת הקטסטרופות האיומות ביותר שיצר האדם, ותספר את סיפורם של האנשים שהוקרבו לטובת הצלת אירופה כולה מאסון נוסף.

  • עכשיו ב- yesVOD

 • גיבור אמיתי

  גיבור אמיתי

  רן דנקר (בתפקיד כפול!) וג'וי ריגר מככבים בדרמה היומית החדשה של אורי גרוס.
  אמה גרין, התסריטאית המצליחה בישראל, נאלצת להרוג את הדמות הראשית בסדרה שלה, תומאס בלק. את מה שקורה אחר כך אפילו היא לא הייתה יכולה לכתוב.

 • מלכוד 22

  מלכוד 22

  פרויקט התשוקה של זוכה האוסקר ג'ורג' קלוני. מיני-סדרה בת ששה פרקים המבוססת על ספרו של ג'וזף הלר משנת 1961, המתרחשת במלחמת העולם השנייה ועוקבת אחר הרפתקאותיה של יחידת טייס של חייל האוויר האמריקאי המוצבת באיטליה, בזמן המלחמה.

 • ג'יין הבתולה 5

  ג'יין הבתולה 5

  עונה אחרונה לדרמה הקומית בכיכובה של זוכת גלובוס הזהב ג'ינה רודריגס
  בסיום העונה הקודמת הופיע פתאום בעלה המת של ג'יין, מייקל, והסתבר שהוא חי. בעונה נגלה את כל התשובות על מה שקרה למייקל ומה הוא עושה כאן, ואיך רפאל יגיב לשובו.וגם מי עומד מאחורי קולו של המספר בסדרה, שמלווה אותנו מתחילתה, אבל דמותו מעולם לא נחשפה.

  דאנסטורי 2

  דאנסטורי 2

  רקדני פרפקט דאנס מגיעים נרגשים לחזרה הראשונה של הלהקה, שהתקבלה לפרוייקט פרפקט דאנס הבינלאומי היוקרתי. בארי, מנהל הלהקה החדש, מציב בפני הרקדנים דרישות גבוהות ועושה שינויים שאף אחד לא ציפה להם.

  • עכשיו ב-yesVOD

 • המדובב

  המדובב

  דרמת פשע חדשה בכיכובם של עמוס תמם, אניה בוקשטיין ואור בן מלך.
  אסא (אור בן מלך) בחור מבריק ומגמגם, שלאחר 17 שנים בכלא מקבל שחרור מוקדם, בתנאי שימשיך את מה שעשה בכלא הכי טוב שיש, להיות מדובב בשירות המשטרה, גם כשהוא בחוץ.

מגוון הסדרות החמות של yes