מהיום נהנים מהתוכן הטוב בעולם במקום אחד
גם yes וגם Netflix בחבילה אחת מושלמת!

 • חשבונית אחת NETFLIX בחשבונית yes

  חשבונית אחת
  NETFLIX בחשבונית yes

 • עוד מגוון סדרות וסרטים זוכי פרסים

  עוד מגוון סדרות וסרטים
  זוכי פרסים

 • לצפייה ללא הגבלה במחיר אחד קבוע

  לצפייה ללא הגבלה
  במחיר אחד קבוע

 • מוצאים בקלות את התכנים המתאימים לכם

  מוצאים בקלות
  את התכנים המתאימים לכם

נטפליקס - יס

צפיה מכל מכשיר

אפשר לצפות ב-NETFLIX במכשירי Android TV, Apple TV, בטלוויזיות חכמות, במכשירי Playstation, Xbox, Chromecast ובנגני Blu-ray.

שידורי נטפליקס - יס

צפיה בכל מקום ובכל זמן

אפשר לצפות בסרטים ובסדרות בטלפון, בטאבלט, במחשב הנייד ובטלוויזה- ללא הגבלה!

יס - נטפליקס

תוכן עשיר

מגוון רחב של תכנים מתורגמים ומדובבים לעברית לכל הגילאים. סרטים, סדרות, סרטי תעודה, תוכניות טלוויזיה, אנימה, תכני ילדים ותכנים מקוריים זוכי פרסים ועוד.

שידורי נטפליקס - יס

ניהול פרופילים

מנהלים פרופיל אישי לכל משתמש ונהנים מהמלצות תוכן מותאמות אישית לפי הרגלי הצפייה. במיוחד לילדים, פרופיל המותאם עבורם הכולל בקרת הורים באמצעות קוד אישי ואפשרות לחסימת תכנים, כדי שיוכלו להנות מכל תכני הילדים ומהדמויות האהובות עליהם.

תשובות לשאלות נפוצות

 • מהו שירות Netflix?

  Netflix הוא שירות סטרימינג המציע מגוון רחב של תכנים זוכי פרסים – תוכניות טלוויזיה, סרטים, אנימה, סרטי תעודה ועוד – באלפי מכשירים עם חיבור לאינטרנט. אפשר לצפות בלי הגבלה, בכל זמן ובלי אף פרסומת אחת. ב-Netflix מחדשים תוכן כל הזמן ובכל חודש מוסיפים תוכניות טלוויזיה וסרטים חדשים.
 • מי זכאי להצטרף לחבילה משולבת Netflix?

  לקוחות במסלולי yes+ Ultimate , yes+ Super classic ו-StingTV, בעלי ממיר IP או מכשיר פרטי תומך או בעלי טלוויזיה חכמה תומכת.
 • באילו ובכמה מכשירים ניתן לצפות ב-Netflix?

  ניתן לצפות במכשירים תומכי Netflix בלבד, באמצעות הטלוויזיה, בסמארטפון, בטאבלט ובמחשב הנייד ובאמצעות מכשירי Android TV, Apple TV , Xiaomi, טלוויזיות חכמות, במכשירי Playstation, Xbox Chromecast , בנגני Blu-ray ועוד. בחבילת Netflix Standard ניתן לצפות ב-2 מכשירים בו זמנית ובחבילת Netflix Premium ניתן לצפות ב-4 מכשירים בו זמנית .
 • יש לי כבר מנוי ב-Netflix, האם אוכל להעביר אותו לחבילה המשולבת?

  כמובן, וגם ניתן ליהנות מהנחה קבועה בחשבונית והחיוב עבור Netflix יפיע בחשבונית שלך ב- yes. לאחר ההצטרפות יישלח אליך SMS להרשמה לחשבון Netflix, שם ניתן לשייך את המנוי הקיים שלך ב- Netflix לחבילה המשולבת. כל עוד לא קישרת את המנוי הקיים לחבילה המשולבת, Netflix תמשיך לחייב אותך בנפרד עבור מנוי Netflix הקיים שלך, עד אשר יקושר המנוי לחבילה המשולבת Netflix .
 • אם הצטרפתי באמצע החודש, כיצד אחויב?

  החיוב עבור שירות Netflix הינו חיוב יחסי עבור הימים בהם היית מנוי על השירות. אם הצטרפת לחבילה המשולבת עם מנוי Netflix קיים, ברגע שתחבר את חשבון ה-Netflix שלך לחבילה המשולבת באמצעות כתובת המייל של המנוי הקיים ב-Netflix , Netflix תזכה אותך עבור יתרת הימים עד לתום החודש, בהתאם לתנאים ולהגבלות של חברת Netflix . אם לא תתחבר עם כתובת המייל של המנוי הקיים שלך ב-Netflix או שהינך מחובר ל- Netflix דרך חברה אחרת, תמשיך להיות מחויב עבור המנוי הקיים שברשותך בנוסף לחבילה המשולבת.
 • אם אתנתק מ-yes, האם אוכל להמשיך עם מנוי ה-Netflix שלי?

  אם הצטרפת לחבילה משולבת Netflix עם מנוי Netflix קיים, לאחר ניתוק המנוי ב-Netflix ,yes תחזור לחייב אותך עבור מנוי זה באופן אוטומטי בהתאם לתנאיה ותוכל להמשיך לצפות במנוי דרך Netflix . אם הינך מעוניין לבטל מנוי זה, עליך לעשות זאת דרך אפליקציית Netflix או באתר https://www.netflix.com.
 • האם ניתן לעבור בין חבילות Netflix?

  בכל שלב ניתן לעבור בין החבילות בדרכים הבאות:

  דרך אתר - yes באזור 'המנוי שלי' קטגוריית 'NETFLIX' > 'בחירת חבילה'

  דרך אפליקציית NETFLIX - באזור 'חשבון' > 'שנה חבילה'

  דרך נציג- בווצאפ במספר 0506695223 או במוקד השירות ב- 2080*

 • האם ניתן להקפיא את מנוי Netflix?

  ניתן להקפיא את המנוי ב-yes יחד עם שירות Netflix. לא ניתן להקפיא את שירות Netflix בלבד.
לשאלות נוספות ניתן לפנות למרכז העזרה של NETFLIX >>
עוד אין לך yes? כבר לקוח yes?