דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

הדרמות הטורקיות מגיעות ל-VOD STORE


בואו להתרגש בספרייה חדשה הכוללת את כל הפרקים של הטלנובלות הטורקיות הסוחפות והמרגשות: סודות אפלים, אהבה משולשת, אהבה וחטא, מלחמת הוורדים, חיי סולטאן, גומוש ולילה בחודש יוני.

עכשיו ב-yesVOD STORE

* למנויים על שירות ה-VOD
* הצפייה בספרייה כרוכה בתשלום דמי מנוי חודשיים בסך של 16.90 ש"ח לחודש
* לביטול המנוי לספרייה היכנסו לערוץ 100 או חייגו *2086

סודות אפלים

סודות אפלים

סדרה חדשה בכיכובה של אסלי אנוור, סורייה מהכלה מאיסטנבול.
לקאמל וליילה יש הכל, הם מנהלים עסק משפחתי, יש להם בית מדהים ושני ילדים. אך בלילה אחד חייהם משתנים, כרים, ילדם האהוב, נלקח מביתם על ידי מי שנראו כמו קציני משטרה.

ליילה הרוסה מהעובדה שבנה נחטף, היא מקבלת הודעה שאומרת שאם הם יפנו למשטרה, בנם ימות. ההורים המודאגים, שוכרים בלש פרטי, מחמט, לשעבר קצין משטרה, כדי שיעזור להם למצוא את בנם. ברגע שהמשפחה פוגשת את מחמט, הוא מבינים שהבעיה הרבה יותר גדולה ומורכבת ממה שהיא נראית, ככל שהוא צולל יותר בחקירת המקרה, כך מתרבות השאלות.
האם זהו בעצם ניסיון לנקום באחד מאנשי המשפחה על מה שהוא שקרה בעברו האפל?

סודות אפלים

אהבה וחטא

סיפורן של שתי נשים שהזמן, האהבה והמעמד משנה את עולמן.
נסרין עשירה שנתנה את כל חייה לבית ולמשפחה וסלדה צעירה שגוזלת ממנה את כל מה שיש לה.

נסרין שנכנסת לביתה של סלדה כעוזרת בית גוזלת ממנה את חייה הטובים. קרים בעלה של סלדה החליט להתגרש מאשתו ולהתחתן עם נסרין. סלדה המתקרבת לשנות החמישים של חייה מרגישה מושפלת ונטושה. היא הקריבה את חייה לטובת טיפוח ביתה וילדיה, ועכשיו היא חשה חרטה על שבזבזה את שנותיה היפות.

חיי סולטאן

חיי סולטאן

כשאהבה וזמן נמדדים במציאות החיים.

סולאטן ננטשת ביום חתונתה ע"י סיימוס אהובה, ומחכה לו בבית הוריו 15 שנה. כשהוא חוזר בהפתעה, עם ילד מאישה אחרת, סולטאן צריכה להתמודד עם הגעגוע, הכאב והכעס. האם תבנה לה חיים חדשים ומה סיימוס יעשה כדי לזכות מחדש באהבתה?

לילה בחודש יוני

לילה בחודש יוני

האבין לומדת באוניברסיטה וגרה בשותפות עם חברתה, השתיים חוות קשיים כלכליים, כשלאלה שעובדת כמארחת במועדון לילה מציעה להאבין לעבוד שם, האבין מהססת אך מסכימה.
היא מצולמת בסתר עם פוליטיקאי בשם אוראל איידין על ידי המתחרים שלו, שרוצים למנוע ממנו להתמודד בבחירות.

בנו של איידין, בראן, רואה את האבין במסיבה ומתאהב בה, אך אמו לא בעד הקשר הזה ועושה הכול כדי לטרפד אותו. הזוג מתעקש בכל זאת להתחתן ובדרכם לחתונה, הם מעורבים בתאונת דרכים שתשנה את חייהם מקצה לקצה.

אהבה משולשת

אהבה משולשת

אם ישאלו כל אדם מה כסף לא יכול לקנות, התשובה תהיה אהבה.
אזרה וקרם עיוורים באהבתם אחד לשנייה. הם הכירו באקדמיה לספורט ומאז הם לא נפרדים. אזרה מנסה בקושי לתמוך כלכלית במשפחתה, וקרם לא עובד כבר זמן מה. הדבר היחידי שעובד בחייהם זו האהבה. אבל בלי כסף, האם האהבה יכולה לשרוד?

בפתאומיות סבנם נכנסת לחייהם וטורפת את כל הקלפים. סבנם, סטודנטית לספורט חולה ועשירה ויש לה הכל חוץ מאהבה. היא לא רוצה למות לפני שהיא חווה אהבה גדולה. סבנם מתחברת לאזרה וקרם אבל האם היא מלאך או שטן, חברה או אויבת?

מלחמת הוורדים

מלחמת הוורדים

כשאהבה משנה את מסלול החיים הישן - סיפורה של גולרו.

מלחמת מעמדות על אהבתו של גבר, בין המשרתת גולורו ובת אצולה הנערצת גולפאם. כל חייה וחלומותיה של גולורו מתהפכים ואין דרך להימנע ממלחמת הוורדים אליה היא נקלעת.

גולרו נולדה בשכונת פרברים וגדלה במגורי המשרתים, באחוזה גדולה בה אביה עבד כגנן. למרות חלומותיה הגדולים באחוזה המדהימה, היא מעולם לא שוכחת את השכונה הצנועה בה נולדה, יותר מכל היא מעריצה את בתו של בעל האחוזה, גולפם סיפאהי.
יום אחד, דרכיה של גולרו ושל עומר הקימאולו, חברה לשעבר של גולפם, מצטלבים. הפגישה הזאת, משנה את כל חלומותיה של גולרו וחייה מתהפכים ומלחמת הוורדים מתחילה. כולם לוקחים חלק במלחמה, אין דרך לא להיות מעורבים גם בשכונה וגם באחוזה.

גומוש

גומוש

גומוש מחכה בסבלנות שמחמט, שאהבה אותו כל חייה, יחזיר לה אהבה, אך הוא איבד את אהובתו בתאונה איומה ומואס בחייו.

מלחמת מעמדות על אהבתו של גבר, בין המשרתת גולורו ובת אצולה הנערצת גולפאם. כל חייה וחלומותיה של גולורו מתהפכים ואין דרך להימנע ממלחמת הוורדים אליה היא נקלעת.

סיפור סינדרלה המודרני, עלייתה של נערה ענייה שהאיר לה מזלה, החליטה לקחת את גורלה לידיה ושאפה להגיע לפסגה. כפי שאירע לגומוש, החיים יכולים להשתנות לפעמים בעקבות שיחת טלפון אחת.

TurkishSeries