דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

הודעות לעיתונות

 
        


"סיור ערים מסביב לעולם" - 
ב- 30.10 אנחנו בוחרים ראש עיר ומזמינים אתכם ליהנות עם הסרטים האהובים שצולמו בערים היפות בעולם: ניו יורק, פריז, ברצלונה ועוד.. בין הסרטים שיעלו: "סקס והעיר הגדולה", "אהבה יוונית", "חצות בפריס", "לה לה לנד", " לאנצ'-בוקס", "שנה מעוברת", "מנהטן", "ויקי כריסטינה ברצלונה" ועוד.
#MeToo  - 
במלאת שנה לאירוע המכונן, הרכיבו אנשי התוכן של yes רשימה של סרטים מהארץ ומהעולם במסגרת ערוץ VOD חדש וייעודי- #MeToo, על השתקת פגיעות מיניות בקהילות סגורות; על נשים שהלכו נגד הרוח ועשו שינוי; על נשים וגברים שקמים באומץ וחושפים את הפגיעה שעברו; ועל אלימות נגד נשים בתוך התא המשפחתי ומחוצה לו
"רוחות ועל טבעי" - 
ביום השבתון ולקראת יום "ליל כל הקדושים" (31.10) יעלה ערוץ VOD עם מגוון תכנים מעולם הרוחות והעל טבעי, ביניהם רק ב- yes הסרט "סודות הסיאנס עם דניאל הראל", אמן החושים יוצא לשחזר סיאנס אמיתי ביחד עם עשרה כוכבי רשת ולבדוק אחת ולתמיד האם אפשרי לתקשר עם העולם הבא. בנוסף יעלו סרטים וסדרות נוספות שיצטרפו לתופעות על טבעיות: "הוקוס פוקוס", "זה" (2017), "אנאבל 2", "רוח רפאים",  "זאב צעיר", "דם אמיתי", "שומרי האוצרות", "צ'יקו ודיקו" - חיים באשליות ועוד...

ערוצי ה- VOD המיוחדים יעלו ב-30.10, יום הבחירות לרשויות המקומיות
     ​

הילדה האהובה, אמלי בן סימון, מסדרת הפרסומות של yes, חוזרת לביקור בישראל והפעם משתפת פעולה עם הזמר, הרקדן והכירואוגרף סטפן לגר שזוכה לקמפיין ראשון. כחלק מהמהלך החדש הופק בחשאיות רבה שיר מלא וקליפ של אמלי וסטפן על תרבות הקומסי קומסה.
הקליפ, שבקליפ ששובר את הרשת, הגיע לכ-3.5 מליון צפיות ולמקום הראשון בסרטונים החמים  של יוטיוב! השיר החדש נכתב בשיתוף פעולה בין סטפן לגר, משרד הפרסום מקאן והמפיקים המוסיקליים: פן חזות ודולב רם, שאחראים על אינסוף להיטים בשנים האחרונות כמו "מלכת השושנים" של עדן בן זקן ואף כתבו את השיר שייצג את ישראל באירוויזיון 2017.  בנוסף, הופקה פרסומת באותו הקונספט של השיר.
הפרסומת מבית מקאן תל אביב תעלה היום בערב בערוצים: , 12, 13, 14, בבתי הקולנוע ובדיגיטל למשך כשבועיים.

     ​​

רון אילון, מנכ"ל sey: "במהלך חודש ינואר השקנו את מהלך yesULTIMATE ב-199 ₪,  הזוכה לביקושים יוצאי דופן ולשביעות רצון גבוהה ביותר בקרב לקוחותינו ולקוחות חדשים. כבר בסיום הרבעון הראשון ובחודשים שלאחריו, אנו קוצרים את פירות המהלך ומזהים שינוי מגמה הבא לידי ביטוי בגיוס לקוחות חדשים רבים המוכיחים כי הציבור לא מוכן להתפשר על פחות מהטלוויזיה הטובה בישראל. yes ממשיכה להציג גם ברבעון זה הישגים מרשימים עם מספר הזכיות הגבוה ביותר בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה, ביניהן, "פאודה" שגרפה 11 פרסים כולל פרס סדרת הדרמה הטובה, זאת לצד דו"ח מועצת הכבלים והלוויין שפורסם לאחרונה המראה כי yes שומרת על מעמדה כמובילת השירות המצטיין בשוק התקשורת". ההכנסות ברבעון הראשון של שנת 2018 הסתכמו בכ- 375 מיליון שקל לעומת כ- 424 מיליון שקל ברבעון הראשון אשתקד, ירידה של כ- 11.6%. עיקר הירידה כתוצאה מקיטון במצבת הלקוחות ומשחיקה בהכנסה ממוצעת למנוי. בסיס המנויים של yes ברבעון הראשון של שנת 2018 ירד בכ- 6,900 מנויים והגיע למצבת של כ- 580 אלף מנויים.

     ​​
​​

ערוץ sey דוקו רכש לשידור את הסרטים הבולטים של רצועת המופת 03 על 03 של הערוץ האמריקאי NPSE, רצועה הנחשבת לאחת מסדרות הספורט הדוקומנטריות הטובות בעולם.
סידרת הסרטים הפופולרית, שהוקמה ע"י ביל סימונס, הנחשב לעיתונאי הספורט הגדול בעולם, נוצרה במסגרת חגיגות ה-03 ל-NPSE בשנת 9002. מאז זכתה הרצועה בפרסים ומועמדויות, לרבות פרס איגוד המבקרים האמריקאי ב-6102, והפכה לאוסף מרתק ונדיר של תכנים דוקומנטריים המציגים את האופן בו הספורט והתרבות נקשרים יחדיו.
מיטב סרטי הרצועה 03 על 03 ישודרו בימי שבת בצהריים החל מה-5.62 ב-sey דוקו; במקביל כל הסרטים יהיו זמינים חינם בקטגוריה מיוחדת ב-DOV sey.   


להודעה המלאה ​​​​

רון אילון, מנכ"ל yes: "שוק הטלוויזיה נמצא בעיצומה של תחרות עזה הנחלקת לשירותי פרמיום ושירותי     low-cost, וגם בתקופה זו yes  ממשיכה להוביל את השוק, עם הצעת ערך חדשה שהשקנו לאחרונה,          yes ULTIMATE, המאפשרת במחיר אחיד לכלל הלקוחות- קיימים וחדשים- לקבל הרבה יותר ולשלם פחות עבור התוכן הטוב בישראל, שירות לקוחות בלתי מתפשר וחדשנות מוצרית מנצחת".
ההכנסות בשנת 2017 הסתכמו בכ- 1.65 מיליארד שקל לעומת 1.75 מיליארד שקל בשנת 2016, ירידה של כ- 5.4%. ההכנסות ברבעון הרביעי של שנת 2017 הסתכמו בכ- 404 מיליון שקל לעומת כ- 438 מיליון שקל ברבעון הרביעי אשתקד, ירידה של כ- 7.8%. עיקר הירידה כתוצאה מקיטון במצבת הלקוחות ומשחיקה בהכנסה ממוצעת למנוי


להודעה המלאה ​​​​

במשך כל חופשת הפסח נשדר את כל הסרטים האהובים, המצליחים ועטורי הפרסים; את כל הסודות מאחורי הקלעים;
את כל הקטעים שהורדו בעריכה ואת כל הסרטים הקצרים של דיסני פיקסאר (המוקרנים לפני הסרט הארוך בקולנוע).              
כמובן שישודרו גם כל הסרטים הקצרים שנוצרו על ידי האולפן - גיבורי הסרטים הקצרים זכו לאהדה רבה כשהוקרנו לפני הסרטים העלילתיים כגון – מנורת שולחן קטנה המנסה לשחק בכדור - דמות שהפכה לסמלו של האולפן ונחשב לסרט הראשון של פיקסאר – "לוקסו ג'וניור", אם זה "המשחק של גרי" שזכה בפרס האוסקר לסרט האנימציה הקצר הטוב ביותר לשנת 1997 ועוד.
ערוץ: yes5 ב-yes  וב- STINGTV במהלך חופשת חג פסח, מה-22/3 ועד ה- 7/4


להודעה המלאה ​​​​
​​

הערוצים, מבית EUROSPORT, ישדרו 24/7 במשך 17 ימי האולימפיאדה החל מטקס הפתיחה  ב-9.2 ועד טקס הסיום ב- 25.2 ויביאו לצופי yes כיסוי של מעל ל- 90% מכלל המשחקים האולימפיים:
החלקה אמנותית, קפיצות שלג, סקי, הוקי קרח, מזחלות, גלישת שלג, ביאתלון ועוד. ערוץ EUROSPORT3 ישדר באפיק 556
ערוץ EUROSPORT4 ישדר באפיק 557
ערוץ EUROSPORT5 ישדר באפיק 558
הערוצים יהיו זמינים לכלל לקוחות החברה ללא תוספת תשלום.   


להודעה המלאה ​​​​

ההכנסות ברבעון השלישי של שנת 2017 הסתכמו בכ- 406 מיליון שקל לעומת כ- 434 מיליון שקל ברבעון השלישי אשתקד, ירידה של כ 6.5%. עיקר הירידה כתוצאה מקיטון במצבת הלקוחות ומשחיקה במחיר הממוצע ללקוח.

רון אילון, מנכ"ל yes:  yes" מממשיכה להוביל את שירותי הפרמיום בשוק הטלוויזיה הרב-ערוצית בישראל, ודואגת לחדשנות מוצרית שלא נראתה כמותה בישראל, וכך בהמשך להבאת בשורת שידורי ה- K4 בישראל, השיקה ברבעון זה גם שלט חכם בעל יכולות זיהוי קוליות. בקטגוריית מיזמי הטלוויזיה האינטרנטיים, חוברו כבר אלפי הלקוחות הראשונים לשירות הטלוויזיה האינטרנטי המוביל STINGTV, אשר פונה לקהל יעד בעל סגנון חיים דיגיטלי ומאפשר לו חופש בחירה מלא מבין שפע של עולמות תוכן ישראלי ובינלאומי כפי שלא היה קיים בקטגוריה זו".


להודעה המלאה ​​​​
​​

לרגל עונת ההופעות, yes דוקו מציג את שבוע דוקו-מיוזיק השנתי,
עם סרטי המוזיקה החדשים והחמים ביותר בעולם, במהלך השבוע שבין ה-6ל-12 באוגוסט.

בין היתר ישודרו הסרטים 'ליאונרד כהן:ציפור על תיל'- הסרט האבוד על הזמר והיוצר לאונרד כהן מביא צילומים נדירים מסיבוב ההופעות של כהן באירופה ובישראל ב-1972, 'Eagles of Death Metal: החברים שלנו'- חברי הלהקה מתמודדים עם הטראומה בעקבות פיגוע הטרור שאירע במהלך הופעתה בפריז, 'ברוס ספרינגסטין: במילותיו שלו', 'על רוק וחופש', 'ראמבל:רוק אינדיאני', 'רייב איראני', 'מונוכרום: שחור, לבן וכחול' וסרטים מדוברים ששודרו בעבר, כגון: 'איימי', 'הביטלס: שמונה ימים בשבוע – שנות ההופעות', 'אואזיס: סופר-סוניק', 'דיוויד בואי: 5 השנים האחרונות', 'קורט קוביין: Montage of a Heck ' ועוד. 

"הספיישל ישודר בין ה-6 ל-12 באוגוסט בערוץ yes דוקו ובחינם ב-yesVOD.


להודעה המלאה ​​​​

לאור ההצלחה והביקוש הרב, yes מעלה גם השנה  את  ערוץ "משחקי הכס", במטרה לאפשר לאוהדים וצופים חדשים ליהנות מחוויה ייחודית לקראת עליית העונה החדשה והשביעית של הסדרה.               
הערוץ הייעודי ישדר מדי ערב את כל פרקי הסדרה, ויביא את כל הסיפורים העסיסיים שמאחורי הקלעים, ראיונות, קטעי פרשנות, טריוויות ועוד.
הערוץ ישדר באפיק 16 החל מה- 20.6 ועד למועד עליית הפרק הראשון של העונה השביעית והחדשה ב-17.7, שישודר ב-yes במקביל לשידור בארה"ב.


להודעה המלאה ​​​​
​​

טווין פיקס, יצירת הטלוויזיה של דיוויד לינץ', הגיחה לאוויר העולם ב- 1990 ושינתה את פני הטלוויזיה. הסדרה זוכת גלובוס הזהב ופרס פיבודי שנחשבת לאחת הסדרות פורצות הדרך ובעלות ההשפעה בכל הזמנים, חוזרת לאירוע טלוויזיוני, הפעם בהפקה עתירת כוכבים עבור רשת Showtime, שממשיך לעקוב אחר תושבי העיירה השקטה "טוין פיקס", אשר לפני 25 שנים נחרדו לגלות שמלכת הכיתה, הנערה האהובה לורה פאלמר, נרצחה.               
ובזווית הישראלית, גם אלון אבוטבול הצטרף לקאסט המרשים, בתפקיד שטיבו עדיין לא נחשף.העונה הזו של "טווין פיקס" נכתבה על ידי יוצריה המקוריים דיויד לינץ' ומארק פרוסט ומבוימת על ידי דיויד לינץ'. המוזיקה המקורית והמפנטת של אנג'לו בדלמנטי תשוב אף היא. 

הסדרה תשודר רק ב-yes, החל מה-22.5 בימי שני ב-:5:00 בצמוד לשידורה בארה"ב וב-22:00 ב-yesOh ובכל עת ב-yesVOD. הסדרה מקורית במלואה ב-yes Binge.


להודעה המלאה ​​​​
​​

ערוץ yes דוקו נכנס לכושר במסגרת ספיישל דוקו ספורט, שבוע של סרטי ספורט גדולים מהעולם, במהלך השבוע שבין ה-21 ל-27 במאי.

בין היתר ישודר בבכורה הסרט התעודה המקורי הישראלי "הטובים לסיף", סיפורה של שושלת הסייפים הותיקה מעכו ומאבקם להגיע לאולימפיאדת ריו בברזיל, וכן הסרטים 'אני, יוסיין בולט', 'הנפילה', 'סופר-גירל', 'גרג לוגניס: שוב על המקפצה', ' כרים עבדול ג'באר: מיעוט של אחד', ' מילד רחוב לאלוף סקייטבורד',  'חלומות בארסה', 'לגדל אלופים בגרמניה', 'רונאלדו', ' קווין דוראנט: אחרי הפלייאוף', 'ממלכת עדני' ועוד. 

"הספיישל ישודר בין ה-27 ל-21 במאי בערוץ yes דוקו ובחינם ב-yesVOD.


להודעה המלאה ​​​​
​​

לראשונה בישראל - ערוץ ליניארי עם כל כוכבי הילדים האהובים, לילדי yes בלבד: מיקי, יובל המבולבל, מיכל הקטנה, הדוד חיים, רוי בוי, משה דץ, יניב המגניב ועוד. 

כל כוכבי הילדים האהובים - מיקי, יובל המבולבל, מיכל הקטנה, הדוד חיים, רוי בוי, יניב המגניב ועוד המון כוכבים שילדי ישראל אוהבים וגדלים עמם, כולם יחד בערוץ אחד רק לילדי yes. בערוץ ישודרו ה- DVDS הידועים, הסדרות האהובות, ההצגות ומיטב המופעים של כוכבי הילדים.                     
הערוץ ישדר החל מה- 2.4 חינם רק ללקוחות yes באפיק 86 בשדרת ערוצי הילדים מידי יום בין השעות 06:00 בבוקר ל-21:00 בערב וזמין בכל עת בקטגוריית "כוכבי הילדים" חינם ב-yesVOD.


להודעה המלאה ​​​​
​​

אחרי שהכיר לילדים בעונות קודמות את "עולם המספרים" ו"עולם הצורות", חוזר יורם החכם בעונה חדשה וחכמה במסגרת "yes עם מי לגדול", עולם התוכן לילדים המקביל את תכני הטלוויזיה לילדי הגיל הרך עם עולמות התוכן בגנים. "יורם החכם וקסם המדע" הינה סדרת ההרפתקאות לילדי הגן וכיתה א' המעניקה היכרות ראשונית עם עולם המדע.

העונה החדשה העוסקת במדעים הינה בשיתוף פעולה עם מכון דוידסון לחינוך מדעי המהווה את  הזרוע החינוכית של מכון ויצמן למדע, במסגרתו העניק ייעוץ מדעי ואישר את כל התכנים המדעיים בסדרה.                     
"יורם החכם וקסם המדע", החל מ-6.4 ב-yesVOD ובערוץ ניק ג'וניור רק לילדי yes.


להודעה המלאה ​​​​
​​

בהמשך להשקת הערוץ החדש והעכשווי לילדים yesKidZ וערוץ העשרה  והידע WIZ, ממשיכה yes להעצים את עולם הילדים ומציגה לראושנה בישראל את ערוץ Jim Jam, הערוץ לדילאי 1-6 (טרום בית ספר), בדיבוב מלא לעברית.
הערוץ משדר תכניות איכותיות עם מיטב כוכבי הילדים כמו בארני וחברים, בוב הבנאי, תומאס הקטר, אנג'לינה בלרינה ועוד.

החל מ-28.2 הערוץ ישודר באותו האפיק (80) בדיבוב לעברית בנוסף לדיבוב לאנגלית שקיים כעת (החלפת השפה מתבצעת בלחיצה על הכפתור הצהוב/כתום בשלט). כמו כן הערוץ משדר גם באפיק 204 בשפה הרוסית.                          


להודעה המלאה ​​​​
​​

חברת yes ורשת הטלוויזיה המובילה HBO מכריזות על שיתוף פעולה, במסגרתו שני הגופים יחברו  לבחינת פיתוח והפקה של פרויקטים טלוויזיוניים ישראלים שישודרו ב-yes וב-HBO . ההסכם כולל פיתוח של דרמות, קומדיות, וסרטים דוקומנטריים בסטנדרטיים הטלוויזיוניים הגבוהים ביותר. שני הגופים יחלו את העבודה המשותפת בקרוב.

חברת yes ורשת הטלוויזיה המובילה HBO מכריזות על שיתוף פעולה, במסגרתו שני הגופים יחברו  לבחינת פיתוח והפקה של פרויקטים טלוויזיוניים ישראלים שישודרו ב-yes וב-HBO . ההסכם כולל פיתוח של דרמות, קומדיות, וסרטים דוקומנטריים בסטנדרטיים הטלוויזיוניים הגבוהים ביותר. שני הגופים יחלו את העבודה המשותפת בקרוב.           


להודעה המלאה ​​​​
​​

הסרט "מאיר חי בסרט", בהפקת אריק ברנשטיין ובשיתוף איתן בלום, ד"ר לחקר התרבות הישראלית, ישודר ב-yes דוקו במהלך 2017 וישלב קטעי ארכיון ביתיים נדירים שטרם נחשפו מתקופות שונות בחייו של אריאל, לצד שיחות עם האנשים שהיו קרובים אליו ביותר.

זוהי העבודה הקולנועית הראשונה באורך מלא של המוזיקאי והיוצר אסף אמדורסקי, שדרך החיבור המוסיקלי הטבעי שלו ליצירתו של אריאל, יביא את סיפורו של אחד היוצרים הבולטים בתולדות המוסיקה הישראלית. 

"מאיר חי בסרט" ישודר ב-yes דוקו במהלך 2017.


להודעה המלאה ​​​​
​​

"תאג"ד", הדרמה היומית החדשה של yes שעלתה לשידור לפני כחודשיים, שברה את כל שיאי הVOD והצפייה של yes. שידור הבכורה של הפרק ה-1 של הסדרה צבר עד כה 82% רייטינג (כולל הזמנות בויאודי, והקלטות).

הסדרה מדוברת מאוד ברשתות החברתיות ויש לה כ- 150 אלף עוקבים אשר מעורבים ופעילים מאד. הקליפ של בן לולו לשיר "הכל כלול" אשר עלה בעמוד פייסבוק של הסדרה הגיע לנתון יוצא דופן של כ-1,000,000 צפיות בפחות משבוע.

תאג"ד משודרת ב yesvod וחודשה לעונה שנייה.


להודעה המלאה ​​​​
​​

בתחרות הרשמית של הפסטיבל המיועדת לסרטים תיעודיים באורך  Mid-Length, ישתתפו שני סרטים מישראל (מתוך 15 סרטים בסה"כ). הסרטים הנם "מוות בבאר שבע", הזוכה הטרי בפרס אופיר לשנת 2016 של היוצרים טלי שמש ואסף סודרי והסרט השני אשר יתחרה בקטגוריה זו הנו הפרק הראשון מתוך הסדרה "ביקור בית", אשר שודרה לאחרונה בyes דוקו.
פסטיבל IDFA  ייפתח ב-16 לנובמבר 2016 באמסטרדם.  


להודעה המלאה ​​​​
​​

הסיפור שמסעיר את המדינה, על אירית ואשר שחר, ההורים ששכלו את בנם בצבא ומבקשים מבית המשפט לאשר להם להפרות את זרעו, מתועד בסרט דוקומנטרי חדש אשר ישודר בyes דוקו.

לאחר תהליך משפטי ארוך ואמוציונלי, המתועד בסרט, הבוקר בקשתם אושרה על ידי בית המשפט.
הסרט יקרא "לידה מחדש" וישודר בערוץ yes דוקו בחודשים הקרובים.  


להודעה המלאה ​​​​
​​

 yes גאה להכריז על רכישת העונה החמישית של "נמלטים",  אירוע טלוויזיוני בן 9 פרקים, במסגרתו יחזרו למסך וונטוורת' מילר ודומינק פרסל בתפקידיהם האייקוניים כמייקל סקופילד ואחיו לינקולן בורוז. הסדרה צפויה לעלות בארה"ב במהלך 2017, ותשודר בצמוד בישראל רק ב-yes!
מגזין הבידור הבינלאומי ורייאטי קבע ש'נמלטים' מסתמנת כאחת ההבטחות הגדולות לעונת השידורים הקרובה, עם באזז של פי 10 יותר מכל סדרה חדשה אחרת ברשתות החברתיות


להודעה המלאה ​​​​
​​

סדרת המקור הישראלית "כוכב הצפון" של ערוץ דיסני המשודרת בישראל
ב-yes, נתנה השראה לסדרת לייב אקשן אירופאית לנוער: The Lodge, שתעלה לשידור בסתיו ב- 108 מדינות ברחבי העולם.

"כוכב הצפון"היא דרמת נוער יומית, פרי פיתוח משותף של ערוץ דיסני ישראל ו-yes, שהושקה לראשונה בנובמבר 2014 וזכתה להצלחה גדולה בשידורי הערוץ ובשירות ה – VOD של yes.
בשמה החדש,  The Lodge, שהותאמה לקהל אירופאי, תכלול הסדרה 10 פרקים ועתידה לעלות לשידור בספטמבר 2016 בפני יותר מ- 130 מיליון בתי אב באירופה.  


להודעה המלאה ​​​​
​​

סרטי הקולנוע והסרטים התיעודיים של yes זכו למספר שיא של 32 מועמדויות לפרס ה"אופיר", ביניהן: 2 מועמדויות לסרט הטוב ביותר ל"אבינו" ו-"לעבור את הקיר" ו- 7 מועמדויות לסרט התיעודי הטוב ביותר. 

במהלך השנים זכו 11 סרטים שהופקו בתמיכת yes בפרס אופיר לסרט הטוב ביותר.
השנה, 2 מבין 5 המועמדויות לסרט העלילתי הטוב ביותר הינם סרטים שהופקו בתמיכת yes, בסה"כ זכו הסרטים ל- 25  מועמדויות


להודעה המלאה ​​​​
​​

הסרט "טהורה לעד" של הבמאית והמפיקה מאיה זינשטיין, עוקב אחר קבוצת בית"ר ירושלים בעונה שצורפו אליה שני שחקנים מוסלמים מצ'צ'ניה. זהו סיפורה של עונה אחת בחיי קבוצת כדורגל במשבר, כשמאבקי כוח וכסף מאיימים לדרדר אותה עד אובדן שליטה. 

הטריילר של הסרט צבר למעלה מחצי מיליון צפיות ביממה אחת כשעלה לאתר של עיתון הגארדיאן הבריטי. הסרט ישודר בערוץ yes דוקו בחודשים הקרובים.


להודעה המלאה ​​​​
​​

בהמשך להשקת הערוץ החדש והעכשווי לילדים yesKidZ וערוץ העשרה והידע !WiZ, ממשיכה   yes להעצים את עולם הילדים ומשיקה את "טין-ניק" (TeenNick) ובכך מגדילה את מספר ערוצי הילדים שהחברה מציעה לארבעה עשר ערוצים. "טין-ניק", הערוץ החדש לילדים מבית היוצר של ניקלודיאון, יעלה ב- 8.3 בלעדי לצופי yes והינו הערוץ הראשון בישראל שנותן מענה לקהל הטווינז בני ה- 9 עד 14. הערוץ משדר תכני לייב-אקשן מתורגמים, קומדיות ודרמות בהמשכים, המשודרים במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.  השקת הערוץ תלווה בספריית VOD עשירה וחינמית עם מעל ל-1,000 תכנים.
                                                   
ערוץ "טין-ניק" ישדר החל מה- 8.3 24/7 באפיק 94 ללקוחות yes בלבד.


להודעה המלאה ​​​​
​​

ערוץ OLYMPICS 5 מבית ערוץ הספורט ישדר 24/7 ויביא לצופים את כל התחרויות והאירועים מ- 12 עמדות שידור שונות בו זמנית, כולל שתי מהדורות ספורט יומיות.

בכל יום, החל מהשעה 15:30 ועד השעה 6:00, ישודר במסגרת הערוץ אולפן שידורים מיוחד בהגשת טובי מומחי הספורט בארץ.


להודעה המלאה ​​​​
​​

בימים אלה נמצאת בתהליך כתיבה הפקת מקור ישראלית חדשה שתקרא "פאנץ" ותשודר בyes. מדובר בסדרה חדשה ומסקרנת בהפקת יואב גרוס, עוסקת בעלייתה המטאורית של סצנת הסטנד-אפ הישראלית בשנות ה-90, שהיוותה חלק ממהפכה תרבותית שמורגשת היטב עד היום.

הסדרה מבוססת על סיפורים אמתיים שהתרחשו במציאות בתחילת שנות ה90, כששני מועדוני סטנדאפ התחרו ביניהם– המועדון המיתולוגי "דומינו גרוס"אל מול ה"קאמל קומדי קלאב"


להודעה המלאה ​​​​
הודעות לעיתונות