דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

theprincess

כל מה שרציתן לדעת על הנסיכות האהובות, תגלו את עולמן, תפגשו את הנסיכות, תצפו בסרטונים של הנסיכות האהובות עליכן ועוד.
חזור
 • סינדרלה לא נולדה נסיכה, אך יש לה כל החן והקסם הטבעיים הדרושים כדי להיות נסיכה. למרות עדינותה ודיבורה הרך, יש לסינדרלה חוש הומור חריף, אותו היא מסתירה בחוכמה רבה מפני אמה החורגת האכזרית, ליידי טרמיין, ומאחיותיה החורגות הקנאיות, אנסטסיה ודריזלה. אמה ואחיותיה של סינדרלה מתנכלות לה ללא הרף, אך מוחה ורוחה חזקים דיים בכדי לאפשר לה לא לוותר על חלומותיה.

 • בסיפור היפהפייה הנרדמת, זהותה האמיתית של הנסיכה אורורה נשמרת בסוד אפילו ממנה עצמה, והיא סבורה כי היא בריאר רוז, בת-איכרים. ייתכן שזו הסיבה לכך שהחן שלה הוא טבעי וצנוע, ולכך שרוחה עליזה וכנה. אורורה אוהבת את חבריה, בעלי החיים ביער ואת שלוש ״דודותיה״, אך אינה מבינה מדוע אסור לה לפגוש אנשים אחרים או לצאת מהיער. עם התקרב יום הולדתה הששה עשר, כמהה היפהפייה הנרדמת אורורה לפגוש את אותו יחיד ומיוחד שמחכה רק לה, ולגלות את הקסם של אהבת אמת.

 • בסרט ״היפה והחיה״, לבל היפה והחכמה יש חלומות - ואלה אינם כוללים לחיות בכפר צרפתי קטן עד יום מותה. בל היא תולעת ספרים, וככזו, היא כמהה לחוות הרפתקאות "אי-שם" כמו אלה שחווים הגיבורים בספרים האהובים עליה. בבל המעשית והכנה טמונים אהבה ואומץ בשפע, כפי שמוכיחה נכונותה לוותר על החירות שלה למען אביה. בעזרת כוח הרצון והיופי שלה, בל רואה מעבר לרושם ראשוני ומסוגלת לעשות כל שנדרש בכדי לממש את חלומותיה.

 • שלגיה הבוטחת ובעלת האופי הנעים היא טובת-לב ועדינה כשם שהיא יפה. על אף שהיא נסיכה, אמה החורגת המרשעת, המלכה, מתייחסת אליה כאל משרתת, אך שלגיה לעולם אינה מתלוננת. שלגיה הנדיבה והנאווה נהנית לנקות ולבשל בשביל שבעת הגמדים, ושמחה לשמח אחרים בעודה מחכה ל״יום שבו הנסיך שלה יגיע״.

 • ב״פלונטר״, רפונזל האמנותית והנמרצת מצליחה להתמודד עם חייה הקשים בעודה כלואה במגדל בכך שהיא מעסיקה את עצמה ללא הרף בכל מיני סוגים של אומנויות ופעילויות. אופייה הסקרני של רפונזל וחוש ההרפתקנות שלה גורמים לה להשתוקק לגלות מהם החיים מחוץ למגדל, תוך שחברה הנאמן, פסקל, מעודד אותה לעשות זאת. רפונזל מייצגת את הנערה של ימינו, המורכבת מאיזון אמיתי של מתיקות והחלטיות .... אך יותר מכל, היא יודעת מתי עליה ללכת אחרי לבה.

 • השם פוקהונטס משמעותו "שובבה קטנה", והיא אישה צעירה, הרפתקנית, אמיצה, עצמאית ועליזה. כאחת עם הטבע, היא מכירה כל עץ, מפל ויצור פרא ביער שהוא ביתה. היא תמיד מחפשת את המסלול הנכון עבור עצמה,... ותבונתה וחוזק רוחה מרגשים ומשנים לא רק את קפטן ג'ון סמית' אלא את כל מי שמכיר אותה.

 • טיאנה היא נערה מבריקה ונמרצת בת 19, בעלת תושייה רבה, החולמת לפתוח ביום מן הימים מסעדה משלה בניו אורלינס. טיאנה מגלה שחלומות אכן מתגשמים (אם כי לא תמיד באופן שלו ציפינו), שהאהבה תמיד מוצאת את דרכה אלינו, ושכל מה שחשוב באמת נמצא ממש בתוכנו.

 • מולאן, ילדה נערית פראית שקשה לרסנה, הייתה מעדיפה להתרוצץ חופשיה בחוץ במקום להתנהג כמו בת מסורתית בשבט. מולאן לבושה יפה לפגישתה עם השדכנית, אך פשוט אינה מצליחה להיות מעודנת וצנועה. מולאן אוהבת מאוד את בני משפחתה ושונאת לאכזב אותם, אך רק לאחר שהיא מגלה את דרכה האמיתית, האומץ, החוכמה וכוח הרצון שלה מרעיפים כבוד עליה ועל משפחתה – מה שמוכיח שהפריחה הפורחת אחרונה היא היפה מכולן.

 • מרידה בעלת המזג הנלהב והסוער היא נערה עקשנית שגדלה בחצר המלוכה ונאבקת להיות השליטה על גורלה... היא משתוקקת להיות בחוץ, לשפר את הכישורים האתלטיים שלה כקשתית ולוחמת חרבות, ולדהור ברחבי הרמות המדהימות עם הסוס הנאמן שלה, אנגוס… למרות אופיה הנמרץ, כמו שערה הפרוע, למרידה יש גם לב חם, במיוחד בכל הקשור לשלישיית אחיה הזאטוטים.

 • אריאל, בתו הצעירה ביותר של המלך טריטון, היא עצמאית, חסרת מעצורים והרפתקנית. בסרט ״בת הים הקטנה״, אופייה הנמרץ של אריאל מתאים לשערה הג'ינג'י הגולש. היא חשה מוגבלת על-ידי החיים מתחת לפני הים, ועורגת להיות חלק מעולם בני האנוש שנמצא מעל לגלים. המשיכה שלה לבני האנוש ולתכונות שלהם מרתיחה את אביה. אך במרד נעורים טיפוסי, אריאל נחושה לממש את חלומותיה שלה, ולא את אלה של מישהו אחר, ובאומץ רב מסכנת הכל בכדי להגשים את חלומותיה.

 • יסמין בעלת היופי האקזוטי והסוער אינה רוצה הרבה - רק להינשא בשם האהבה ולהתנסות בחיים שמחוץ לממלכה. יסמין משועממת ממחזריה העשירים והמפונקים, וכעלמה חזקה ועצמאית, היא בהחלט יכולה לקחת את העניינים לידיים. היא דוחה את מחזריה ומתגנבת אל כיכר השוק לבדה. כדי לזכות בלבה של יסמין, צריך אלאדין להפגין אומץ, חוכמה ויושרה התואמים את אלה שלה.

 • אנה היא בחורה נועזת, אשר לעיתים פועלת לפני שהיא חושבת, אבל היא גם האדם האופטימי והאכפתי ביותר שאי פעם תיפגשו. היא מאוד רוצה להתחבר מחדש לאחותה אלזה, מפני שהן היו קרובות מאוד בילדותן. כאשר אלזה בטעות משחררת סוד קסום שנועל את ממלכת ארנדל בחורף אינסופי, אנה יוצאת להרפתקה מסוכנת לתקן את המצב. כשהיא חמושה רק בחוסר פחד, נחישות ואמונה באחרים, אנה יוצאת להציל את הממלכה שלה ואת משפחתה

 • כלפי חוץ, אלזה נראית רגועה, מלכותית ומופנמת. אולם, במציאות היא חיה בפחד תוך שהיא נאבקת בסוד גדול – אלזה נולדה עם הכח ליצור קרח ושלג, יכולת מרשימה אך גם מסוכנת ביותר. מוטרדת מהרגע שהקסם שלה כמעט הרג את אחותה הקטנה אנה, אלזה הרחיקה את עצמה ומבלה כל דקה במאמץ לכבוש את הכוחות המתחזקים שלה. רגשותיה המתגברים מפעילים את הקסם, וגורמים ליצירת חורף נצחי... אלזה מפחדת שהיא נהפכת למפלצת ושאף אחד, אפילו לא אחותה, לא יכול לעזור לה.

theprincess